Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: RIVALS [ANA KONU - Xbox ONE - 1080P/30FPS!] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
8.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d3vstator

Bir kaç ekran görüntüsü verelim, sabırsızlar biraz daha sabırsızlansın. Oyun süper görünüyor, özellikle helikopterli takip sahnelerinde helikopterin yoldan kaldırdığı tozdan, yaprak parçalarından yol adam gibi seçilmiyor, bir de ışık insanın gözünü alıyor ki, offff....

Görüntüler PC'den ultra ayarlarda alınmıştır, şahsen yeni nesil konsollarda bu detay seviyesinde olacağına inanmıyorum. Görüntüleri de arkadaşın isteği üzerine buraya ekledim, PC fanlığı falan yaptığım düşünülmesin. Yeni nesil bize çoktan geldi...

NEED FOR SPEED: RIVALS [ANA KONU - Xbox ONE - 1080P/30FPS!]

ben bu oyunu pcde oynayım yeni aldığım asus 7790 test emiş olurum

• Oyunu bugun aldım gayet güzel olmus ister polis ve single devam etmek güzel. Grafıkler koyu ve tırtıklı o kötü biraz . Kontrollerde iyi. Modifiyelerde fazla ayrıntı yok bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 20 Kasım 2013; 15:40:19 >
  • Ben şahsen oyunu hiç beğenmedim xbox 360 da.Anlamadığım şu, bu nesilde serinin en iyi oyunu uzak ara Hp2 iken neden başka bir oyun moturuna ihtiyaç duyulur ve hp2 sonrası facia olur konsollarda.Birde yılların efsanesi burnout u yapan ciriterion games burnoutla resmen tavan yapmışken nfs yi yapmak için tercih edilir ve güzelim seriyi batırdığı gibi burnout gibi bir oyunun devamını bu nesile yapmaz.Söylediklerim sadece xbox 360 içindi pc ve yeni nesilde tabiki üstün donanımla daha iyi sonuç alınabilir.Son olarak şunu söylemek isterim xbox 360 da forza motorsport ve horizon gibi şaheser grafiklerle oyunlar yapılıyorsa gerisi hikayedir.Yani yapan yapıyor bu kadar basit.
  • Criterion NFS'leri de güzel.Adamlara haksızlık etmeyelim.
    Hırsız-polis kovalamacaları da gayet keyifli.

Ama,bu,NFS ruhunu yansıtmıyor.
    NFS sokak yarışlarıdır,senaryodur.Modifiyedir,ha biraz da polis olacak tabi;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Criterion NFS'leri de güzel.Adamlara haksızlık etmeyelim.

NFS serisine Underground ile başladın heralde...

1995 yılında çıkan ilk NFS'den beri seriyi takip ederim, Underground'a/Most Wanted'a kadar sokak yarışı, senaryo, modifiye vs. olayları yoktu ki bu aralıkta NFS, NFS II, NFS II SE, NFS III Hot Pursuit, NFS High Stakes, NFS Porsche Unleashed, NFS Hot Pursuit II gibi bi dünya oyun çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 21 Kasım 2013; 10:03:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga ben 95liyim zaten,NFS benden eski
  • Biz yaşlandık heralde yaw, 1989'dan beri muhtelif sistemlerde oyun oynarım, 24 sene olmuş, tey tey tey

• Bende oyunu ilk başta beğenmedim .
    Ama oydadıkça keyif almaya başladım .
    İlk 1 saat sıkıcı gelebilir. Yarışlar zorlaştıkça keyif artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xYaKuBux -- 21 Kasım 2013; 10:59:07 >
  • quote:

NFS Ruhu polis kovalamacasidir ki omrumun yarisini NFS 3: Hit Pursuit oynayarak gecirmis ben cok ozluyorum o orjinalligi

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiescat In Pace

quote:

NFS serisine Underground ile başladın heralde...

1995 yılında çıkan ilk NFS'den beri seriyi takip ederim, Underground'a/Most Wanted'a kadar sokak yarışı, senaryo, modifiye vs. olayları yoktu ki bu aralıkta NFS, NFS II, NFS II SE, NFS III Hot Pursuit, NFS High Stakes, NFS Porsche Unleashed, NFS Hot Pursuit II gibi bi dünya oyun çıktı.

NFS Porsche Unleashed şahane bir oyundu.

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Evet, serinin aksine çıktığı zamanına göre simulasyona daha yakındı

• Ya artık bıraksın NFS şu polisten kaçma muhabbetlerini tutmuyo olmuyo kardeşim aldık hevesimizi zaten most wanted ile yapsın bize Doyamadığımız Underground serisinin devamını gelsin yeni araçlar gelsin modifiye...
    Tuttutdular tabi oyuncu milletine artık NFS adı altında ne dayarsan alıyolar mantığını... Bıraksınlar.
  • Cikarmasin EA artik Underground gibi seri zaten, onun yerine R* yeni Midnight Club duyursun, sokak yarisi, modifiye neymis ne degilmis o zaman anlasilir.

• Oyunu pause etme şansımız yok mu ? Polislerden kaçarken veya yarış ortasında kapı, telefon çalsa resmen yandık oyun pause olmuyor.
  • Pause yok.
  • Kaka'nında bahsettiği gibi oyunu özellikle grafik olarak kötü yapıyorlar ki bakın işte artık bu nesil oyunu kaldırmıyor xbox one için alın oynayın mantığını yürütüyorlar.Ea peki neden fifa 14 te bunu yapamıyor çünkü sağlam rakibi var (bence ne kadar kötü olursa olsun pes her zaman ciddi rakiptir)bir oyunun grafiği bu kadarmı kötü olur resmen önünüzü göremiyorsunuz tırtıklardan ve kaplamaların boşluğundan,resmen ps2 grafiği var oyunda,ben şahsen hp2 ve forza horizon yapıyorum birde dirt 2 bana araba yarışı anlamında yetiyor.Artık benimde bu son neslimdi.32 senelik oyunculuğumu bu nesille bende sonlandırıyorum.
  • Saçma sapan bir oyun olmuş. Ben anlamıyorum NFS serisini bu kadar kaliteli bir isim yapmış oyun nasıl bu kadar en rezalet yarış oyununu yapabilir. WRC 4 taktım oynuyorum bin kat daha fazla zevk veriyor ki daha zor olmasına rağmen NFS'den. Oyun da pause yok ya oyuna pause koymamanın sebebi ney bunu çok merak ediyorum illa bununla ilgili saçma bir açıklama yapılmıştır resmi olarak.
  • Oyunda pause yok mu
  • quote:

Oyunda pause yok mu

yok malesef simulasyona kaymıs biraz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.