Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: RIVALS [ANA KONU - Xbox ONE - 1080P/30FPS!]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
8.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  NEED FOR SPEED: RIVALS [ANA KONU - Xbox ONE - 1080P/30FPS!]

Tür: Yarış

Yapımcı: Ghost Games / Criterion

Yayıncı: EA Games

Platform: Xbox One - Xbox 360 - PS4 - PC

Grafik Motoru: Frostbite 3

Çıkış Tarihi: 19 Kasım 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 13 Kasım 2013; 0:06:26 >

• Grafikler dehşet, Ferrari gelmiş, araçlar bomba daha ne olsun. Xbox One da oynamak için sabırsızlanıyorum ama o vakit Drive Club ve Forza 5 de çıkacak gitti paracıklarım.
  • Çöp.
  • Gideri var her türlü

@Pinky Oha nicke bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 24 Mayıs 2013; 0:43:24 >
  • E3 gelsin gameplay gorelim. Umarim kokpit kamerasi da gelir. NFS: Porsche Unleashed'dan sonra kokpit kamerasi goremez olduk.

Shift serilerini tam olarak NFS altinda degenlendirmiyorum.
  • The Run kadar olsa yeter her türlü oynanır.Hot Pursuit gibi fakat biraz daha "Underground" olursa efsane olur sadece Most Wanted 2012 gibi olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

The Run kadar olsa yeter her türlü oynanır.Hot Pursuit gibi fakat biraz daha "Underground" olursa efsane olur sadece Most Wanted 2012 gibi olmasın.

Ayni hatayi tekrar yapmazlar saniyorum. Most Wanten 2012 gercekten bir facia idi. Keske Most Wanted ismi ile cikmasaydi.
  • Bir need for speed high stakes değil :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

•  NEED FOR SPEED: RIVALS [ANA KONU - Xbox ONE - 1080P/30FPS!]

• E3 gameplay videosunu izledim cevre kaplama ve degisken hava unsurlari cok etkileyici ancak bu serinin tek eksigi eski underground 1-2 ve most wanted cizgisinden tamamen kopmus olmasi. Gercekten bir seri tutulunca illa mokunu cikariyorlar. Keske Underground 2'yi remake yapsalar, kac kere bitirdigimi hatirlamiyorum bile .
  • Underground filan nedir ya, NFS serisi o oyunlarla mı başladı sanki, açın bakın youtube'dan ilk NFS oyunlarına en baştan beri çizgisi benzer. Bi aralar fast and furious furyası vardı dünyada, onlarda o akıma takıldı bi süre bitti gitti, hala bi underground muhabbeti dönüp duruyor.

Bildiğin NFS işte yarış eğlen hız yap vur geç vs. arabanın orasını burasını kurcalamak istiyorsanız GT serisi sizi bekler
  • bişey sorcam xbox 360 a çıkmicakmı
  • Xbox 360 ve Playstation 3 için de çıkacak.

http://www.ea.com/rivals

http://www.needforspeed.com/rivals/buy

http://www.digitaltrends.com/gaming/need-for-speed-rivals-is-the-first-next-gen-nfs-game/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Temmuz 2013; 15:13:57 >

• Ben bu oyunu kesinlikle PC'de oynayacağım. Bu nesilde yaptıklarından dolayı artık EA oyunlarına benden tek kuruş para çalışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Ben bu oyunu kesinlikle PC'de oynayacağım. Bu nesilde yaptıklarından dolayı artık EA oyunlarına benden tek kuruş para çalışmaz.

X360 ile XO arasında grafiksel farklılığa göre bir karar vereceğim X360 da oynamak beleş XO da 130 TL.
  • Bu oyun benim PC'de ağlayacağı için ben PC'de oynayacağım. EA oyunlarına artık para vermek istemiyorum. Oyun piyasasında ne pislik varsa bu adamların başının altından çıkıyor.

PC akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

quote:

Ben bu oyunu kesinlikle PC'de oynayacağım. Bu nesilde yaptıklarından dolayı artık EA oyunlarına benden tek kuruş para çalışmaz.

X360 ile XO arasında grafiksel farklılığa göre bir karar vereceğim X360 da oynamak beleş XO da 130 TL.

X360 dururken One versiyonuna 150 lira verirsen benden sıkça duyduğun beddua lara yenisini eklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

quote:

X360 dururken One versiyonuna 150 lira verirsen benden sıkça duyduğun beddua lara yenisini eklerim.

Sus lan sen parasıyla değil mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

quote:

Sus lan sen parasıyla değil mi

Para sende ne gezer. Açlıktan nefesin kokuyor, fakir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.