Şimdi Ara

Need for Speed: ProStreet (2007) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.511
Cevap
2
Favori
422.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

PC ciler için önemli değil tabi o kadar oyun beklemeye bağışıklık kazandıktan sonra bir oyunu sonra oynamak etkilemez sizi. ama konsolcular öyle değil kusura bakmayın. Alıştık artık her oyunu önce oynamaya. emekli kuyruğuna döndü pc oyuncularının durumu. önce sıraya geçmek gerekiyor.

@estremo Xbox360 ve ps3 e açıklandığı kesin mi? evet. pc kelimesi geçiyormu peki herhangi bir yerde? hayır.

Aynı olay cod4 tede oldu tugy peki ea nın sayfasında böyle bir ibare varmı hayır her oyun sitesininde dedgine bakarsan bende açayım birtane oyun sitesi istedigim oyunu pcye çıkarayım. Bu yüzden burada gelip gelip konsolunu savunup durma

banene cod4 ten şundan bundan. şu an xbox360 ve ps3 de açıklanmış mı evet. konsoluda savunurum oyunu da istemeyen şikayet etsin çok da tın.

• Baslik: nfs pro street

@GFBurak degistir lutfen....
  • pc ye çıkarsa yine kötü grafiklerle oynarız konsolda ... malum herkesin pc si 8800 lü değil... zaten carbonun bu kadar kötü çıkmasını pc nin geri kalmışlığına bağlıyorum... sonra çıksın pc ye nfs... az daha gelişsinler ondan sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: sony555

pc ye çıkarsa yine kötü grafiklerle oynarız konsolda ... malum herkesin pc si 8800 lü değil... zaten carbonun bu kadar kötü çıkmasını pc nin geri kalmışlığına bağlıyorum... sonra çıksın pc ye nfs... az daha gelişsinler ondan sonra
    Carbonun grafileri kotumuydu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 22 Mayıs 2007; 13:15:21 >
  • quote:

pc ye çıkarsa yine kötü grafiklerle oynarız konsolda ... malum herkesin pc si 8800 lü değil... zaten carbonun bu kadar kötü çıkmasını pc nin geri kalmışlığına bağlıyorum... sonra çıksın pc ye nfs... az daha gelişsinler ondan sonra

tipik bir fanboy cümlesi alkış
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartopu2 -- 22 Mayıs 2007; 13:19:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

quote:

Carbonun grafileri kotumuydu ?

kötü tabii ya bana göre most wanted daha iyiydi pc de underground 2 ile mw arasında nasıl fark vardı şimdi o farkı mw ile carbonda görebiliyormusun

• quote:

Orjinalden alıntı: kartopu2

quote:

tipik bir fanboy cümlesi alkış

sende fanboysun kartopu pc fanboyusun bende konsol fanboyuyum bu kadar işte
    ama bu konsol pc diye birbirimize gireceğiz nerdeyse gereksiz yere
  • BU OYUN PC'YE CIKICAK !!!!!!!!!
  • bu oyun pc ye çııııkaaaaaacaaaaaaak
    cem uzan
  • @TµGy @sony555 nerde pc bölümünde görsem laf atarsınız konsollarınızı övüp durursunuz. Gülüyorum size banane demekle nextgen demekle olmaz bu işler
  • quote:

bu oyun pc ye çııııkaaaaaacaaaaaaak
    cem uzan

valla helal olsun hatta cem uzan artık need for speed oyununu ücretsiz dağıtacakmış
  • sabırsızlıkla bekliyoruz
  • konsolda firstperson mı oynanırda Cod4ü gördük dionuz.
  • Yakında forum iyice ikiye ayrılıcak ps ciler,pc cilerallah sonumuzu hayır etsin
  • noluyo yaw birbirinize girdiniz,pc ye duyurulmamış oyunları pc bölümüne açmayın hep bi tartışma oluyo
  • TARTISMA SONA ERSIN....

venomtrk
    oyun PC'ye cikicak !1
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

TARTISMA SONA ERSIN....

venomtrk
    oyun PC'ye cikicak !1

nerden duydun haber yukardan falan mı geldi
  • videoyu pc ye indirmek için tıklayın;

http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_nfs2007_t_h264.mov
  • güzelmiş
  • youtube da bi arkadaş demişki.
    bakalım tdu nun liderliğini alabilcekmi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.