Şimdi Ara

Need for Speed: ProStreet (2007) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.510
Cevap
2
Favori
422.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler neden bundan yalnızca bir tane görüntü war ki.bide çok yakın zamanda çıkması lazım mantıken yoksa 2007 yazmazlar.arabalar bile yani modelleri 2008 diye tanıtıllıyor
  • Dostum bizi iyice meraklandırmaya çalışıyorlar. Hani onlarda biliyor içimizde EA ya karşı bir kırıklık olduğunu. Baksana oyunu sanki sürpriz gibi çıkardılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

quote:

Orjinalden alıntı: MaTaDoR

NFS'nin çocuk oyunlarından birisi daha geliyor gibi. Merak ediyorum gerçek yarış oyuncuları bu oyunları 1 haftadan fazla oynamış mıdır? Ver grafiği ve HDR'yi tamam herşey halloldu sanki. Yılladır aynı şey bıkmadılar, ben arcade olmasına hiçbir şey demiyorum diyemem de zaten ama artık arabaların daha gerçekçi tepkiler vermesini bekliyorum. Yani yıllar önceki tek disketlik Lotus oyununda da arabalar şimdiki gibi viraj alıyordu. Viraj almayı geçtim daha birçok fizik motorundan kaynaklanan kusuru var. Bu yeni oyunda gerçekçilik yönünde ciddi ilerlemeler kaydetmeden yine tutulan bir oyun olmayacaktır...

bu ne yaaa ??imzandaki
    birazanlatir misin ??

Soru: Piyasadaki bütün araba yarışlarını oynadım ama bir süre sonra sıkıldım. Bana hiç sıkılmayacağım bir yarış oyunu önerebilir misiniz?
    Cevap: Tam aradığınız gibi bir oyun var, hem de tamamen ücretsiz. İsmi "Trackmania Nations" Bu oyunla bütün kalıpları yıkacaksınız ve bugüne kadar yapılmış en iyi fizik motoruna sahip oyun olduğundan her geçen gün farklı bir özelliğini keşfedeceksiniz. Sakın bunu NFS gibi çocuk oyunlarıyla kıyaslamayın, gerçek bir usta oyununa hazır olun. Oyunu hemen indirip bu maceraya atılmak için Türkiye'nin tek Trackmania sitesi olan:www.Trackmania-Turkiye.com 'u ziyaret etmeniz yeterlidir. Unutmayın bu sadece bir oyun değil, yaşam şeklidir...

kesinlikle katılıyorum...
    bu oyun beni de çok etkiledi...
    eğer tiryakisi olursanız günde diyelimki günde 5 saat trackmania oynuyorsanız 30 dk nfs oynarsanız, o 30 dk size zaman kaybı gibi gelecektir...

• Arkadaşım inan bu paylaşımı yapmakla beni çok mutlu ettin ben nfs nin manyağı hastasıyım onun için bu paylaşımı bizle paylaştığın için çoookk tşkrler...saygılar
  • ben şimdi anlamadm bu need for speed carbondan sonra çıkacakk oyun mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: can9559_95

ben şimdi anlamadm bu need for speed carbondan sonra çıkacakk oyun mu

Evet
  • quote:

Orjinalden alıntı: can9559_95

ben şimdi anlamadm bu need for speed carbondan sonra çıkacakk oyun mu

aynen öle dostum..Carbondn önce çıkma ihtimali var mı snce..Yok çnkü carbon çıkalı çok oldu..
  • oyun biraz flat out 2 yi andırıyo
  • walla NFS2 introsu bence halen en güzel intro serideki...

http://www.youtube.com/watch?v=5fa_rLO1ETs

bide orda çalan şarkıyı bilsem
  • quote:

Orjinalden alıntı: KKM

walla NFS2 introsu bence halen en güzel intro serideki...

http://www.youtube.com/watch?v=5fa_rLO1ETs

bide orda çalan şarkıyı bilsem

güzel yarışıyolar valla canım TDU istedi

• Her zaman bu NFS'lerin traillari süper olmuştur.
  • Bu arşivden NFS2se müziklerine erişebilirsin.. Ben halem MP4 çalarımdan bu müzikleri dinliyorum..

http://www.nfscheats.com/index.php?section=downloads&list=nfs2&category=Music
  • Umarım Yeni NFS Test drive unlimited e kafa tutabilir yoksa o da pert.. Umarım TDU2 de de TDU nun önemli eksikleri giderilir..Gece sürüş modu, Ön konsol aydınlatması, farların kısa ve uzunlar şeklinde yanabilmesi ve etrafı aydınlatması, daha çeşitli ve etkili hava durumları, ve tabiki de Daha çok araba
    Daha çok modifiye imkanı
  • Oyunda hasar modellemeside olacak bide kokpitten gözükse varya o zman süper olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Azad__Arda

Oyunda hasar modellemeside olacak bide kokpitten gözükse varya o zman süper olacak

Nfs nin kusuru o zaten 1-2-3 serilerinde o yıllarda bile iç görüntü vardı Underground tan sonra işi bozdu bu sefer DX10 ile çıkarsa koyabilirler inşallah
  • Of be çok hoşuma gitti gerçekten güzelmiş ea games in artık iyi bir oyuna imza atması gerekli
  • undergraund ile başlayan modifiye bu sürüm de de var gözüküyor ve sanırım artık gündüz yarışıyoruz (bkz.Tanıtım Videosu)
  • quote:

Orjinalden alıntı: uygar2580

Bu arşivden NFS2se müziklerine erişebilirsin.. Ben halem MP4 çalarımdan bu müzikleri dinliyorum..

http://www.nfscheats.com/index.php?section=downloads&list=nfs2&category=Music

sağolasın... oradan erişemedim sitede yada bende problem war sanırım...

ama aklıma getirdiğin iyi oldu başka bi oyun mp3 leri sitesinden bakmayı aklıma getirdin...
    indirdim

• oyun pc ye geliyo dedik panik yapmayın diye bu işlerin uzmanıda gerçi panik yaptıydı ama neyse bakalım nasıl olacak

sistem gereksinimleri şöyle:

CPU: 1.6 GHz
    RAM: 256 MB (daha yüksek olabilir en az 512-1024 falan)
    Graphics Card: 256 MB
    DVD-Drive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartopu2 -- 26 Mayıs 2007; 21:16:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartopu2

oyun pc ye geliyo dedik panik yapmayın diye bu işlerin uzmanıda gerçi panik yaptıydı ama neyse bakalım nasıl olacak

sistem gereksinimleri şöyle:

CPU: 1.6 GHz
    RAM: 256 MB (daha yüksek olabilir en az 512-1024 falan)
    Graphics Card: 256 MB
    DVD-Drive

hocam az istemiyo mu yaw?
    ben düşünüyodum şimdi kendini aşar bunlar diye yetmez sistem falan
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.