Şimdi Ara

Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
6
Favori
27.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -RAUL

beyler haritada bir yarıs cıkıyor onu ypaıyorum ama o yarıs haritadan silinmiyor nasıl geciyoruz o yarısı

up up arkadaslar bu sorumun cevabını hala bulamadım

• -RAUL kullanıcısına yanıt

Yapılan yarışların simgeleri haritada hareketsiz duruyor. Yapilacak olanlar ise hareketli oluyurdikkatli bakın haritaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Onu keşfettim hocam da yapılanlar haritadan silinmiyor mu? Yani oyunun sonlarına geldim ilk baştaki yarışlar hala duruyor.Sanırım tekrar tekrar yarışmak isteyebilirler diye kaybetmiyorlar o yarışları öyle anladım ben.Rekorunu geliştirebilmek için olaiblir.

• Arkadaşlar oyunun highway heist isimli görevini yaptım, haritada turuncu ünlem şeklinde duruyordu, ama haritadan silinmedi, tekrar tekrar aynı görevi yaptırtıyor. Hikaye görevi değil mi o? Bug mı oldu acaba?

• Bu kadar yıl sonra deneme fırsatım oldu, ve çok hoşuma gitti. Doğrusu bu kadar eğlenceli olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi.

Arcade'in dibi ama çok zevkli, oldukça ucuza denk getirdim, ucuza kaçmaz.

• Oyunu geçen ay satın aldım. 1 aydır oynuyorum. NFS 1 den beri oynayıp, PS1,PS2,PC lerde pro street e kadar oynamıştım eskiden. Yaş 33 oldu ve geçen ay tekrar bir NFS oyunu oynamak eğlenceli geldi bana. Hala daha laptopumda oynuyorum. Ana görevleri bitirdim ama hala öylesine yan görevler yapıp araba modifiye ediyorum. Laptop umu artik oyun için değil film için almıştım. Heat i kaldırsa onu da satın alıp oynamak denemek isterdim.

• Ben de hikayeyi bitirdim oyunda online kısmına bir baktım. Sanırım serbest gezinti ve yarışlar var doğrudan ayrı olarak. Online tarafı biraz zayıf kalmış sanırım most wanted 2012 daha iyi gibi geldi online için. Oynayan var mı online olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Ben de hikayeyi bitirdim oyunda online kısmına bir baktım. Sanırım serbest gezinti ve yarışlar var doğrudan ayrı olarak. Online tarafı biraz zayıf kalmış sanırım most wanted 2012 daha iyi gibi geldi online için. Oynayan var mı online olarak?

bende bitirdim. gelmiş geçmiş en güzel grafikli ve güneşli havada en güzel nfs. heat berbat. heat ın hava yüzde 80 yağmurlu fırtınalı nefret ettim.

• oyunu bitirip bütün yuvarlak coinleri toplayan varmı benden başka :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 2khakan

oyunu bitirip bütün yuvarlak coinleri toplayan varmı benden başka :D

Evet bende yapmıştım onları oyunu bitirdikten sonra haritada boş gezmek yerine güzel oluyordu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

Evet bende yapmıştım onları oyunu bitirdikten sonra haritada boş gezmek yerine güzel oluyordu :)

Alıntıları Göster

bende bitirdikten sona kalanları youtubeden yerlerine bakıp topladım. :) topladıkta ulan o kadar coin topluyoruz hepsi bitince birşey olmuyor ne ödül var ne kutlama. yine robot gibi boş gezmeye devam ettirdi oyun insan oyunlara bir son koyar yani :)

• Millet merhaba bu kilitli parçaları nasıl açıyoruz ben beceremedim

• Merlinin kazanında oyuna 55 puan verilmiş ama oyun taş gibi valla

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemo94

Merlinin kazanında oyuna 55 puan verilmiş ama oyun taş gibi valla
    Bende de Series S var, indirip oynasam mı acaba, en son Nfs Underground 2 oynamıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Gamepass le ücretsiz zaten bi dene bişey kaybetmezsin. Underground 2 tadı arama ama onunla hiç alakası yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemo94

Gamepass le ücretsiz zaten bi dene bişey kaybetmezsin. Underground 2 tadı arama ama onunla hiç alakası yok.
    Forza 4 u bı kac ay denemıstım ama.pek sarmamıstı beni, nfs serileri hep daha hoş geliyor bana, bı deneyım hocam teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nfs heat den sonra bunu oynayınca bu oyunun çok daha başarılı olduğunu gördüm, hem grafik hem de oynanış olarak.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Katılıyorum. Heat'da arabalar biraz daha hantal hissettiriyor. Payback çok daha dinamik. Sadece el freni çekince arabanın çok ani dönmesi can sıkıcı ama onu da G27 ile oynarken yaşamıyorum.

• Bu oyunda arabalarda dikiz aynası varmı ayarlarda yok göremedim.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum.

NFS heatten daha güzel ve aksiyonlu .

Unbound ile birkaç yarış yaptım .hiç sarmadı . Kontroller kötü . Ben ps5de oynuyorum. Bana mı kontroller sorunlu geldi anlamadım. Yani sarmadı. Sonra pcye yarıda bıraktığım payback i yükledim . Çok da gerçekçilik aramıyorum.

Fakat gran turismo oynamayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 27 Kasım 2023; 8:15:10 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.