Şimdi Ara

NEED FOR SPEED 2 SE 3DFX destegi ile oynama.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
77.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be nerden nereye hani bi nfs vardı ya şifre fln yazıyoduk saçma sapan şeyler cıkıyordu odun fln cıkıyodu araba gıbı gıdıodu o hangı nfs ydı
    merak ettim şimdi
  • bu oyun süper yaw. hele oyunu açarken 3d fx logosunun gözükmesi insana ayrı bir haz veriyordu. şimdiki nfs serilerinde olmayan kokpit ekranı bile var.
  • hey gidi gunler
    mmx 166
    1mb s3
    16edo ram ıle ne oynardım bu oyunu dfaha sonra cd sı cızılınce gıdıp nfs2 degılde se olanını almıstım.ondada ek olarak bır parkur ve gızlı ford ındıgo ıle ferrarıspıder vardı.

yanılmıyorsam bırde gızlı parkur hollywood vardı.onu acmak ıcın knock-o,out madunda rakıplerını sıası ıle elemek gerekıyordu.

gercı su an oyun yok.kardesım sag olsun oyunu ne yapmıs bellı degıl.sadece cd kabı kaldı

acaba ınsanlık namına elınde nfs2 ve nfs2 se olan rapıd e upload yapsa bızde oynasak nasıl olur

ekleme:parur rekorlsarınız ne?ben norvec te 42 sanıyede bır turu donebılıyorum.arac tabııkı mclaren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 11 Ocak 2009; 22:35:12 >

• schoolbus yazardık okul otobüsü cıkardı fzr2000 falan hey gidi hey fifa 99 bi de bu.
    çocuklugumun oyunuydu.simdi ki oyunlara bakınca hic bi tat alamıyorum.
    ne varsa eskilerde gerçekten.juggle book-dave-pres2-desert eagle ahh ahhh
  • knock out ne oynardık ya vay be ama multiplayer oynamak için çok ugraşmıştım zamnında oynayamamıştım
  • woow şu grafiklere bakın tabi bende o zmnlar vodoo fln yoktu s3 trio 8mb wardı onunla oynuyordum grafikleride bundan alakasız tabi . hatta hileleri bile aklımda oyunun pionner birde hollywood wardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 12 Ocak 2009; 11:21:39 >
  • İnternet kafede oynardık yav. Bir de arkadaşın ps'da. Ama çalıştıramadım. Çok heveslenmiştim valla.
  • en sevdıgım nfs oyunu ,yeri ayrıdır her zaman
  • 3dfx modunda bi hile ile duman yerine inek çıkıyomuş arabadan. taaa o zamanlar 3dfx'imiz olmadığı için içimde ukde kalmıştı bu hile.

biri oyunda "mad" yazıp bunu deneyebilir mi acaba
  • Direksiyonla iyi sürülen en baba oyunlardan birisi
  • Hakikaten en sevdiğim oyunlardan biri halen orjinal cd si duruyor
    Vista da kurdum. Uyumluluk modunu win95 yaptım.

ayarlarda 256da renkte çalıştır ve Yüksek DPI ayarlarda ekran ölçeklendirmeyi devre dışı bırak dedim anca o zaman çalıştırmayı başardım.

Ama oyun açışanca herhangi bir yol seçip felaket ötesi bir grafikle karşılaştım vistada oynayan var mı?
  • hayatımda oynadığım en güzel araba yarışı (eğlence bakımından) şimdikiler o tadı vermiyor muhteşemdi gerçekten ea bu gün bu kadar kadar ekmek yiyorsa bu oyun ve fifanın sayesindedir zaten uzun bir süre bunlar dışında oyun yapmıyordu (spor oyunları) neyse bulalımda bir nostalji yapalım keske abimlerde gelse eski günlerdeki gibi knockout yapsak sabahlara kadar ahhhh ahhh
  • o elemelı olanda 2 kısı oynarken son lara dogru karlı bı yol vardı orda ben eleamanı oyalarıdm arkadas basar gıderdı ben sonra gecerdım botu :D bazende gecemezdım mal gıbı kalırıdm arkadas fınalı oynardı ehuheuhe
  • Nerden nereye hey gidi 3dfx
  • Harika
  • Zamanında Oynardım..
    Hilelerde dinazor çıkarma falan vardı..
    Hala hatırlıyorum..
  • elınde bu oyun olan varmı?
  • peki bu 3dfx işlemini need for speed high stakes içinde yapabilirmiyiz?
  • Vay bee.. Az "pioneer" yazmadık bu oyunu oynarken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

elınde bu oyun olan varmı?

Bende hala orjinali var ama kimbilir nerde..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.