Şimdi Ara

NEED FOR SPEED 2 SE 3DFX destegi ile oynama.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
77.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüh yaa unutmuşum bendeki 3dfx versiyonlu olanı değilmiş. Şimdi işin yoksa 3dfx eklentili versiyonu indir.

NFS2SE ilk çıktığında 3dfx desteği yoktu. Daha sonradan firma aynı oyunun 3dfx destekli versiyonun yayınladı. Meğer benim elimdeki ilk çıkanlardanmış 3dfx yok. O yüzden olmadı bende.
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulcubee

neyaptıysam çalştramadım bellek hatası werio

yukarda yazdıklarımı uyguladınmı dostum ?
  • Yaşasın oldu bee

JeFFreY.JeY sana ayrıca teşekkürler
     NEED FOR SPEED 2 SE 3DFX destegi ile oynama..
  • bi süredir bakamamıştım bu konuya
    Öncelikle JeFFreY.JeY katkılarından dolayı teşekkür ederim..

bazı arkadaşlar oyunu açamamışlar..
    benim işletim sistemimde xp..herhangi bir yama yada başka bi eklenti kurmadan bende bu oyun sorunsuz 3dfx açılıyor..bildigim kadarı ile ati chip setli ekran kartlarında sorunlar cıkıyor..benim ekran kartım fx 5200..
    bi sorun yaşamadım oyunu acarken..ati chip setli ekran kartları için bi çözüm yolu görmüştüm..buldugum zaman ekleyecegim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeFFreY.JeY

quote:

olmadı ya bendemi hata war gerçi burda paylaşılan nfs2se yi kullanmıom bu ufak benimkinin boyutu daha büük ondan olabilirmi ben başka biyerden buldum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hellfire_x

bildigim kadarı ile ati chip setli ekran kartlarında sorunlar cıkıyor..benim ekran kartım fx 5200..
    bi sorun yaşamadım oyunu acarken..ati chip setli ekran kartları için bi çözüm yolu görmüştüm..buldugum zaman ekleyecegim..

Ben ati kullanıyorum(x1600 pro) ve hiç bir sorun vermiyor
  • quote:

quote:

quote:

olmadı ya bendemi hata war gerçi burda paylaşılan nfs2se yi kullanmıom bu ufak benimkinin boyutu daha büük ondan olabilirmi ben başka biyerden buldum...

birde yukarıda verdiğim demo linki denesene..
    sendeki version NEED FOR SPEED 2 ise eğer çalışmaz..
    NEED FOR SPEED 2 SPECIAL EDITION (SE) 3dfx desteğine sahip

http://vogons.zetafleet.com/viewtopic.php?t=6225&postdays=0&postorder=asc&start=260

bu site 3dfx emulasyonu ile oldukca ilgili bir foruma sahip..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellfire_x -- 7 Ağustos 2007; 23:23:21 >

• Teşekkürler arkadaşlar. Bu arada @soulcubee arkadaş senin SE olmayabilir emin ol SE oldugundan ve NO CD yani cd istemeyen kırılmış versiyonu olması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Bu arada oyun pek stabil değil yani bende canı isterse calısıyo benim asıl sorunum windows XPde IPX uzerinden ağda oynanamaması .
    kimse oynayamamış
  • quote:

1997 senesinde NFS2SE çıktı dumur olduk daha iyisi yapılamaz heralde dedik arkadaşlarla :)

Ozamanki config : pentium 133 1mb s3 trio 8mb ram...
    Oyun kare atlıyordu ben ramden sandım ramı 16mb bi çıkardım bu sefer menuler hızlandı süper oldu.
    Daha sonra 4mb s3 virge aldım oyun yine takılıyodu. Meğersem işlemcidenmiş O zamanlar nnerden bilelim :) çok güzel anılarım var aslında özlüyorum o günleri

@hellfire_x arkadaşa teşekkür ediyorum...

Tek bilgisayarda iki kişi oynardık acaip tat alırdım oyundan ne günlerdi. Şimdi oyun yok bende nerden bulacaz acaba.
  • arkadaslar nfs 2se 3dfx oynamak ıcın ne yapmamız gerekıor tam olarak calısmıyor cunku yapabılen warsa tekrar yazsın cunku wın32 uygulaması gecerlı deıl dıe yazı cıkıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: bbr

Saol arkadaşım Nolsaji Yapmak İyi Oluyor böle Arada sırada

Bende bu yöntem işe yaradı, ne zamandan beri oyun yüklü ama çalışmıyordu. Şimdi sorunsuz çalıştı.
    Teşekkürler
  • Hey gidi günler...
  • gözlerim yaşardı
    4mb s3, p2 350 64mb ram ile nası oynardım, bilgisayarda 3dfx destekli değildi, mecbur normalini oynardım, ama hastaydım yaw, ilk 3 oyunun kalbimde ayrı yeri var zaten
  • Hey gidi günlerr heeyyy ne oynardık bunu bee Paylaşım için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoW_WoW -- 24 Eylül 2007; 2:01:54 >
  • FZR2000
    kuruyorum şimdi vistada çalışır inşallah
  • arkadaşlar
    ben de nfs2 var.yanlışlıkla bir dosyasını silmişim.acaba elinde nfs2 olan varmı
    herkese iyi çalışmalar,.
  • hey beee ne oyundu zamanında şimdi benim sorunum var bu oyunla ilgili multi olarak oynardık eskiden ama şimdi oynayamıyoruz tam sürüm değil ondan sanırım elinde bu oynun tam sürümü olan arkadaşlar ise rica ediyorum lütfen bana gönderebilirlerse sevinirim şimdiden teşekkürler cevdetayd@gmail.com mail adresim
  • kim ne derse desin gelmiş geçmiş en iyi nfs'lerdendir
  • NFS'in en efsane oyunu bence. McLaren ile az mı uçtuk bayırlardan. Yanlız bu oyunda ilginç bi şey vardı araç yokuş yukarı daha çok hızlanıyordu heralde tersten yapmışlar
  • Güncel..
    Herkes faydalansın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.