Şimdi Ara

Neden Sevgilimiz Yok ? ( Normalin üzerinde görünüşe sahip olanlar ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
5
Favori
5.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Kızlar tipimi beğenmiyor tabi.. normal olmak yetmedi hiçbir zaman onlara farkındayım yani gözlemliyorum elbette. Yakışıklı olanların yanlarından ise hiç ayrılmadılar, üstelik tanıdığım kadarıyla bir çoğunun karakteri hep sıfır olmasına rağmen dediğiniz gibi kızlar hâla peşlerindeydi. Dediğiniz doğru yani. Düşüncelerinize karşı yardımcı olabildiysem ne mutlu. Yani genelinin dikkatini çekmek istiyorsanız, ya çok paralı yada tip olması lazım. Ancak tavsiyem böyle tiplerle vakit kaybetmeyip, kaliteli yalnızlığı seçmeleri olur yazdığımı okuyanlara. Zekâları da malum oluyor bu faktörlere bakanların.. asıl önemi kendinize verin. Çöplerin değeri yok

Buluşmaya sen de dahilsin moruk 25-30 sınırlamasında ciddi değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soge kullanıcısına yanıt

yok hocam ben sadece dogukan isimli kullanıcıya bir yorum yaptım. Sizin yazdıklarınızı da baştan sona okudum. Bayağı bayağı siz bu hayatta epey bir yol almışsınız, yani bu forumda takılan ergenleri falan siz tek elinizle silkelersiniz. Hayatın çemberinden geçmiş bir adamsınız yazdıklarınızdan onu anladım. Çok aktif birisiymişsiniz ayrıca. Okurken kendimden utandım hocam ve kendi eksikliklerimi farkettim. Bence sizin bu halde sevgili bulamamanız sizin istemiyor oluşunuzdan kaynaklı gibi. Arayışta değilseniz bu arayışa bir sosyal mesya hesabı açıp ilk fotoğrafınızı yükleyerek başlayabilirsin bence, oradan sizin kafanızda biri illa bulursunuz. Instagram şu an bir kız cenneti ve bunu iyi değerlendirmek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Keira-

yok hocam ben sadece dogukan isimli kullanıcıya bir yorum yaptım. Sizin yazdıklarınızı da baştan sona okudum. Bayağı bayağı siz bu hayatta epey bir yol almışsınız, yani bu forumda takılan ergenleri falan siz tek elinizle silkelersiniz. Hayatın çemberinden geçmiş bir adamsınız yazdıklarınızdan onu anladım. Çok aktif birisiymişsiniz ayrıca. Okurken kendimden utandım hocam ve kendi eksikliklerimi farkettim. Bence sizin bu halde sevgili bulamamanız sizin istemiyor oluşunuzdan kaynaklı gibi. Arayışta değilseniz bu arayışa bir sosyal mesya hesabı açıp ilk fotoğrafınızı yükleyerek başlayabilirsin bence, oradan sizin kafanızda biri illa bulursunuz. Instagram şu an bir kız cenneti ve bunu iyi değerlendirmek gerek.

Arkadaşım çok teşekkür ederim utandım valla. 5 sene öncesine kadar arayışta değildim fakat yeğenlerimin sevimliliği beni bu arayışa itti. O küçük bok makinelerinden bir tane de bende olsun istiyorum 😊

İnstagram hesabım var fakat sadece çizim sanatsal işler yüklü. Ama doğru söylüyorsun biraz foto yükleme zamanı geldi evet 😎

• Bu kız işlerinde tip herşeydir tipin kötüyse şansın yok tipin ortalama ise çok çabalaman lazım yakışıklıysan isterse ses çıkarma kimseyle muhatap olma kızlar kendi ayağıyla geliyor bu yüzden kendini geliştir özgüvenli ol diyenlere kullağınızı tıkayın çünkü bu kız işlerinde maalesef geçersiz haa özgüvenli kendini geliştirirsen kendine faydan olur orası ayrı ...

• Birçok insanın hayal ettiği şeyleri siz gerçekleştirmişsiniz, şöyle bir arkaya dönüp baktığınızda kendinizle gurur duyuyor olmalısınız. Sizin yaşadığınız hayatı yaşamak isteyen dolu insan var burada, onların ne bir sevgilisi oldu ne de sizin elde ettiğiniz başarıların bir tanesine sahipler. Siz bir sevgili bulamamışsınız ama şöyle bir şey var, hayatınızda bu saatten sonra bir kız olmasa bile elde ettiğiniz başarılar size yeter de artar bile, ama yine de size uygun hanım bir kız bulursanız tadından da yenmez diye düşünüyorum. Siz kendinizi keşfetmiş bir insansınız. Kız bulsanız ne olur bulmasanız ne olur bu saatten sonra. Yemin ediyorum motivasyon sebebisiniz, kıskandım hayatınızı, kusura bakmayın lütfen. Umarım ben de sizin elde ettiğiniz başarıların en azından yarısını elde edebilirim. Siz gerçekten disiplinli bir insanmışsınız zaten, bunca başarı, bunca emek... Herkesin yapabileceği şeyler olmasa gerek. Hayatta başarılarınız daim olsun hocam. Siz gerçekten çok özel ve güzel bir insansınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferid4444444

Bu kız işlerinde tip herşeydir tipin kötüyse şansın yok tipin ortalama ise çok çabalaman lazım yakışıklıysan isterse ses çıkarma kimseyle muhatap olma kızlar kendi ayağıyla geliyor bu yüzden kendini geliştir özgüvenli ol diyenlere kullağınızı tıkayın çünkü bu kız işlerinde maalesef geçersiz haa özgüvenli kendini geliştirirsen kendine faydan olur orası ayrı ...

Öyle deme tipi iyi olanların derdi daha çok olur. Kendimden biliyorum. Kız beni elde etmek için çok uğraştı. Elde edince de bir süre sonra tüm ayarlarımı bozup hayatımı yok edip gitti. Sizi bırakmayacak şeyler için çabalayın. Kariyeriniz için, kendiniz için, inancınız için. Geri kalan kendinden oluverir zamanı gelince.

• DubSteq kullanıcısına yanıt

Eğer benim gibi tipsizsen sadece kız değil hayatta diğer şeylere bile etki ediyor insanlar sana çirkin demese bile hal ve hareketleriyle belli ettiriyo ne bileyim okulda mesela hep yanım boştu insanlar çünkü tipsiz biriyle muhatqp olmak istemez ve senin bunları görüp içine atman akşam eve gelip karanlıkta gizli ağlaman yani kısaca hocam tipsiz insan için hayat zor tipimiz de değişmeyen bişey olduğu için ömür boyu istenmeye olacağım...

• Dogukan_3002 D kullanıcısına yanıt

9 yıl sonraki halimsiniz hocam. Neden Sevgilimiz Yok ? ( Normalin üzerinde görünüşe sahip olanlar ) 

• Hocam sorun tip değil. Tip seni bazı şeylerde öne geçirir en fazla ama karakterin bozuk oldu mu tip olsa da yüzüne bakan olmaz. Karakter neticede iyi olanı yanına çeker. Karakterin sağlamsa korkma yolunda ilerle olacak olanın önüne geçemezsin zaten. Ne insanlar var hayatta. tip dediğin şey bir gün gider elinden anlamazsın bile. Kendine kattıkların seninle kalır. Benden sana az çok bir şeyler görmüş geçirmiş biri olarak tavsiye. Yolunda emin adımlarla ilerle. Taşıdığın canın ve bedenin de kıymetini bil. Bir gün herkes gider sen kendinle kalırsın. Kendine bak sadece.

• DubSteq kullanıcısına yanıt

Hocam maalesef karaktere kimse bakmıyor sözde anca karakter diyorlar zaten kız işlerinden benim ümidim kalmadı zaten tipin herşeyden önemli oldugunu biliyorum kızların karaktere degil de tipe baktığını canlı şahidiyim ama nasihatleriniz için sağolun hocam..

• Konu sahibinden biraz bağımsız olarak genele hitap etmek için konuşacağım.

Aslında benim tespit ettiğim genel sorun, milletin diline pelesenk olmuş "Doğal davran" sözüdür. Bunun hep ise yarayacağını söylerler ama maalesef durum öyle değil. Çünkü flört aşaması karşıdakini etkileme sürecidir. Çünkü sevgi yok, bir sey yok. Sizinle devam etmesi için size hayranlık duymasi gerekiyor. İlk zamanlarda düşünerek hareket etmek gerekir. Açık vermemek gerekir. Doğal davranirsan kusurlarin ortaya çıkacaktır.

Kızlar ne ister? Bu sorunun cevabını iyice bir analiz edin. Daha sonra buna göre hareketlerinizi düzenleyin. Tabi hiç olmadığınız biri gibi olamazsınız, olursanız yapmacık görünürsunuz. Ki kızların çoğunun mikro ifade okuma yetenekleri vardır. Anında anlarlar yani. Yani küçük değişikliklerden bahsediyorum.

Mesela benim gülüşüm çok kötüdür. Yakışıklı, boylu, poslu biriyim ama kahkaha atarsam bunların hepsi gölgelenecektir. Bu yüzden garantiye alana kadar, kız bana sevgi duyana kadar bunu belli etmem. Sonradan belli ettiğimde ise kız bunu sevimli bulacaktır. Fakat ilk zamanlar bunu itici bulacak. Emin olabilirsiniz.

Çok yapmacık da olmayın. Çok doğal da olmayın. Ve en önemlisi de mükemmel olmaya çalışmayın. İnsanlar mükemmelliği lafta severler. Bunu bir kenara yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BF.Skinner -- 18 Şubat 2021; 1:37:46 >

• Erkek gibi davranman lazım erkek gibi davranamadığın için fiziksel sebeplerle oluşan çekim zihinsel sebeplerle yavaş yavaş yok oluyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

9 yıl sonraki halimsiniz hocam.  

Hiç iyi bir durum değil. Kızların kalitesi de ortada ama bulabildiğiniz en iyisi ile görüşmeye çabalayın yinede. Psikolojisi en normal olana yazılın. Bu arada benim hiç olmadı ama beğenmeyip red ettiklerim de oldu. Çok iyilerdi gerçi ama görsel olarak olmadı. Yarın birgün niye yakın oturmuyoruz (anladın mevzuyu) dediklerinde birşey diyemezdim. Şöyle düşün resim ekleyim hatta

Neden Sevgilimiz Yok ? ( Normalin üzerinde görünüşe sahip olanlar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 18 Şubat 2021; 4:14:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden Sevgilimiz Yok ? ( Normalin üzerinde görünüşe sahip olanlar )

çoğunlukla kızlar böyledir beyler . çokda taviz vermeyin .

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Neden sevgilim yok. Görünüşüm normal sayılır. Bu konuda eksik saymam yani barışığım tipim ile..
    32 yaşındayım, hiç benim de hiç sevgilim olmadı. kız arkadaşım dahi olmadı hatta.. bunu sadece çevresizliğe bağladım kendim. Yani çevrem olsaydı tanışabileceğim arkadaşlarımın arkadaşları olurdu.. ancak (gülmeyin) annem dış görünüşümü beğenmediğinden görücü usulü bir atılım yapmadı hiç bir zaman. Hatta arada hep söyler, az yakışıklı olsaydın da tanıştırabilseydim şu kız çok hanım falan ama beğenmez diye :) boyum tam 1.80. Aralıksız 10 yıl vucut çalıştım (özet geçeyim) 115 kg göğüs basıp, 46 cm yağsız kol ölçüsüne sahiptim. Gömlek dahi giyince kesmek zorunda kalıyodum çıkaramadığım zamanlar. Ancak 2.5 yıldır resmen hayatımdan çıkardım (son dönem biraz da virüs mevzusu). Yani kısacası tip, kas falan o kadar mühim değil. Çevre ve para önemli gözlemlemiş olduğum kadarıyla da.. özellikle 28 yaşına kadar çok üzgündüm sevgilim olmadığından. (Yılların üzüntüsünü hayal edebilecek olan etmeye çalışsın). 29 yaşım ve sonrasında ise hiç umursamadım. Bugün dahil umurum da bile değil. Aklıma bile gelmiyor keşke olsaydı diye. Zaten insta falan da kullanmıyorum (Asla arayışta da değilim yani). Kısacası vaktinde olmayan, olduktan sonra da bir anlam taşıyamayacaktır bence (Bende böyle oldu). Kimse umurumda değil yani. Düşün ki 32 senenin her gününü yalnız geçirdim. Markete gittim tek. Ev taşıdım tek. Sofraya oturdum tek. Yılbaşı ve diğer tüm özel günler tek. Gece 12 de çıkardım spordan, tek. Evde otururum masa basında tek (Tv falan da izlemem nefret ediyorum). Kıyafet almaya avm ye giderim tek. Arkadaş'da istenmiyor bir yaştan sonra, yaşıtlarım evli zaten çoğunlukla. Şimdi hayal edin 32 yılın yalnızlığını edebiliyorsanız. Bunca sene geçiren ben, bundan sonra her geçen gün ne kadar ihtiyaç duyarım ? Hatta duyarmıyım ?
    Güncelleme de yapayayım ufak bir ekleme yani. Araba denen sadece 4 tekerden ibaret bir eşyam var orta halli olsa da.. bu araba mevzusuna çok takılmayın. Benimki'nin yan koltuğu hâla sıfır :) Yani minibüs, otobüs farketmiyor. Çünkü herkes de arabaya bakmıyor. Bakan varsa da siz bakmayın onlara da (yaşı genç arkadaşlarıma ufak bir tavsiyemdir) kusur aramasınlar diye bu bilgiyi de paylaşmış olayım.

Bu yaşına kadar hiç sevgilinin olmaması, anlattığın özelliklere göre enteresan bir durum. Öncelikle inandırıcı gelmediğini üzülerek söylemek istiyorum. Takılmalık kızları sanırım sevgiliden saymıyorsun. Arabanın bir işe yaramadığını zaten asla beyinsizlere anlatamazsın. Arkadaşlarımdan biri BMW aldı ve boyuna kredi ödüyor, herif bir çay ısmarlamaya korkuyor ama :D. Takılmayı da bıraktım zaten laukoyla ( ceza yememek için lauko yazıyorum :) )

Makara bir yana dostum kendine gel, ne demek bu saatten sonra gerek yok önemi yok. Senin hakkın yok mu yani bir kızla güle güle gezip eğlenmeye ? Tek tek nereye kadar sürecek kestirebiliyor musun ? Eğer sana yanaşanları çirkin diye itip, beyinsiz mankenlere yöneliyorsan sıkıntılı...

Ne olacak şimdi ömür billah yalnız mı kalacaksın ? Bu dediklerine kusura bakma hiç inanmıyorum. Benim burcum oğlak kanka. Bizleri bilirsiniz manyağız anasını satayım, içimizde duygusal ne varsa içimizde kalır. Asla ama asla ağlamaz zırlamaz adamlarızdır. Yani anlayacağın hep güçlü görünmeye çalışan ama içeriden sulugöz herifleriz :D

Şimdi ben bunları niye yazdım ? Çünkü benim gibi biri böyle konu açıyorsa bil ki herkesin hayatında bir kadın ister. Güzel veya çirkin orası çiftlerin kendi yakıştırmalarıdır ben bir şey diyemem. Bir gerçek var ortada, kadın ve erkek birbirleri için yaratılmıştır. Bu yüzden de problemimizi derhal çözmemiz gerekli. Belki de çocuğun örnek bir vatandaş olacak. Bunu sen bilemezsin o yüzden çok kesin konuşma lütfen.

Aslan gibi adamın diyorsun, o biçim kol varmış anlaşılan. Biz senin yazdıklarını yani " hiç sevgilim olmadı " lafını hiç okumadık ve sen de yazmadın.

• Hocam oyun çıkardın mı hiç? 2 sene önce ekip arıyormuşsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferid4444444

Hocam maalesef karaktere kimse bakmıyor sözde anca karakter diyorlar zaten kız işlerinden benim ümidim kalmadı zaten tipin herşeyden önemli oldugunu biliyorum kızların karaktere degil de tipe baktığını canlı şahidiyim ama nasihatleriniz için sağolun hocam..

Gördüklerime mi inanayım sana mı ? Bak çok yanlış düşünüyorsun, yazık etme kendine. Ne kadar çirkin olabilirsin ? Kolun bacağın mı eksik, suratının ortasında penis mi var yani ?

Sen kararlı ve güven verici ol. Ben geçen sene minibüsten iner inmez bir kıza asılmıştım, lan bildiğin peşine takıldım daha 10 dk olmuş tanışalı evinin önüne kadar yürüdüm. Aynı mahalledeymişiz, 2 hafta mesajlaştık. Yılbaşından sonra da buluştuk. Ama böyle sabahtan gece 2 ye kadar mesajlaşıyorduk. Kızın gözlüğü var diye kitap kurdu diye ilgimi çekmişti. Hiç de güzel değildi anasını satayım, tuhaf bir burnu, kısacık tiviti gibi boyu vardı. Ben bu kızdan çok hoşlanmıştım kardeşim. Ha devamı gelmedi orası ayrı tabi :D

Tip olunca da ömür billah senin olmuyorlar. İnsanlar "yakışıklı karaktersiz erkek etrafında kızlara bak " diyorlar. Yahu sen o kızlara muhtaçsan sen de zaten karaktersizsin ( alınma ortaya attım ) çünkü bu tarz insanlar figürandır başrol hiçbir zaman olamazlar. Hayatta ben böyleyim ben şöyleyim demekten öteye gidemezler. Üzme kendini.

İyi ki bu konuyu açmışım hem bana motivasyon oldu hem de başkalarını yanlış düşüncelerinden bir nebze arındırabileceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: soge

Bu yaşına kadar hiç sevgilinin olmaması, anlattığın özelliklere göre enteresan bir durum. Öncelikle inandırıcı gelmediğini üzülerek söylemek istiyorum. Takılmalık kızları sanırım sevgiliden saymıyorsun. Arabanın bir işe yaramadığını zaten asla beyinsizlere anlatamazsın. Arkadaşlarımdan biri BMW aldı ve boyuna kredi ödüyor, herif bir çay ısmarlamaya korkuyor ama :D. Takılmayı da bıraktım zaten laukoyla ( ceza yememek için lauko yazıyorum :) )

Makara bir yana dostum kendine gel, ne demek bu saatten sonra gerek yok önemi yok. Senin hakkın yok mu yani bir kızla güle güle gezip eğlenmeye ? Tek tek nereye kadar sürecek kestirebiliyor musun ? Eğer sana yanaşanları çirkin diye itip, beyinsiz mankenlere yöneliyorsan sıkıntılı...

Ne olacak şimdi ömür billah yalnız mı kalacaksın ? Bu dediklerine kusura bakma hiç inanmıyorum. Benim burcum oğlak kanka. Bizleri bilirsiniz manyağız anasını satayım, içimizde duygusal ne varsa içimizde kalır. Asla ama asla ağlamaz zırlamaz adamlarızdır. Yani anlayacağın hep güçlü görünmeye çalışan ama içeriden sulugöz herifleriz :D

Şimdi ben bunları niye yazdım ? Çünkü benim gibi biri böyle konu açıyorsa bil ki herkesin hayatında bir kadın ister. Güzel veya çirkin orası çiftlerin kendi yakıştırmalarıdır ben bir şey diyemem. Bir gerçek var ortada, kadın ve erkek birbirleri için yaratılmıştır. Bu yüzden de problemimizi derhal çözmemiz gerekli. Belki de çocuğun örnek bir vatandaş olacak. Bunu sen bilemezsin o yüzden çok kesin konuşma lütfen.

Aslan gibi adamın diyorsun, o biçim kol varmış anlaşılan. Biz senin yazdıklarını yani " hiç sevgilim olmadı " lafını hiç okumadık ve sen de yazmadın.

Alıntıları Göster
    Takılmalık kızlarla hiç işim olmaz, selam dahi vermem. Çirkin olanlar da çok mütevazi falan ama ezbere kalıplardan konuşuyorlardı onlar da.. Zeki olması aşırı önemli benim için. Bitane var gerçi üniversite zamanlarından konuşsam cevap alabileceğim. Terminatör gibi de kız.. gel gelelim bu işin öteki kısmı da var. Yaklaşmak istediğinde kaçarım mecbur :) (Kaçmamak için 1 şişe votka lazım). Yani çok ufak bir miktar güzelliği olmasını istiyorum. Çok aradım bu zamana dek ama hiç oralı olmadı kimse. Yine o universiteli kızın bir yorumu vardı. Resmen gladyatör gibisin ama gel gelelim çok mütevazi kalıyosun, biraz havalı olup kendini beğenmiş olsaydın keşke demişti. Hiç ilişkim olmadı kısacası. Hadi dediğim gibi ilişkiyi geçtim, normal arkadaşım gibi olsa yine tamam. Ancak olmayınca olmadı. Aramıyor da değilim esasında, enerjim kalmadı.. şimdi birine yazılsam emin ol red yerim. 32 yıldır değişmez gerçeğim. Akrep bende.
    Ayrıca çirkinlerde bakmıyor artık, isntgram sağ olsun :) tabiki kapım açık gelmek isteyene. Dehşet mutlu olurum ama kimseden tepki yok. Ben adım attığımda da ölü taklidi yapmakla meşgul oluyorlar. O yüzden içim geçti yani benim. Enerjim yok koşup kovalamaya daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 18 Şubat 2021; 20:25:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Hocam oyun çıkardın mı hiç? 2 sene önce ekip arıyormuşsun.

Kanka henüz bir oyun çıkaramadık, iş hayatından vakit kaldığı kadar geliştiriyoruz. 5 tane hyper casual projemiz var ve sırayla gidiyoruz. Bir tanesinin 3d modelleri ve animasyonları hazır, ekipteki yazılımcı arkadaşım oyunu oluşturuyor . Ama görmek istersen yarışmaya katıldığımız prototip videosunu sana özelden link atarım.

• Başkasının çiğnediği sakızı niye yutayım Ya da ağzımda tutayım ben de 3-5çiğner tükürürüm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.