Şimdi Ara

Neden Sevgilimiz Yok ? ( Normalin üzerinde görünüşe sahip olanlar ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
5
Favori
5.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soge kullanıcısına yanıt

Yok hocam alınmadımda benim tipim aşırı vasat boy da kısa zaten hiçbir kızın beni sevmeyeceğini kabullendim ben sadece kız erkek ilişkilerinde tipin kötüyse hiç şansın yok demek istedim ortalama tipin varsa bile zor yani dediğim gibi tip herşeyi etkiliyo sadece kız ilişkilerini değil siz belli bir noktaya gelmişsiniz zaten boyunuz ve tipiniz iyimiş benim gibiler ne yapsa boş kendimizi başka şeylere vermeye çalişsak aklımıza gene pis suratimiz degiştiremedigimiz boy geliyo ve moralimiz düşüyo

• quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Hocam oyun çıkardın mı hiç? 2 sene önce ekip arıyormuşsun.
    Oyun demişken dehşet free fire oynuyorum. Konudaki diğer arkadaşlarla takım olabiliriz oynuyorsanız. (Karşı takıma kız düşerse ne olur bilmiyorum gerçi). Önceden rush team oynardım. İstatiklerimde 50.000 kadar head shot vardı. Paraşütle indiğim an gerekirse yarış arabasını alıp canlı sayısını 5 e çok rahat düşürüyorum :) kızlar bakmıyor diye oyunda mı oynamayalim değil mi ? Hele bide önümüz yaz. Kızlar hastasıyız dede modunda takılırken unutturmak adına güzel bir olay online oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 18 Şubat 2021; 21:12:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Takılmalık kızlarla hiç işim olmaz, selam dahi vermem. Çirkin olanlar da çok mütevazi falan ama ezbere kalıplardan konuşuyorlardı onlar da.. Zeki olması aşırı önemli benim için. Bitane var gerçi üniversite zamanlarından konuşsam cevap alabileceğim. Terminatör gibi de kız.. gel gelelim bu işin öteki kısmı da var. Yaklaşmak istediğinde kaçarım mecbur :) (Kaçmamak için 1 şişe votka lazım). Yani çok ufak bir miktar güzelliği olmasını istiyorum. Çok aradım bu zamana dek ama hiç oralı olmadı kimse. Yine o universiteli kızın bir yorumu vardı. Resmen gladyatör gibisin ama gel gelelim çok mütevazi kalıyosun, biraz havalı olup kendini beğenmiş olsaydın keşke demişti. Hiç ilişkim olmadı kısacası. Hadi dediğim gibi ilişkiyi geçtim, normal arkadaşım gibi olsa yine tamam. Ancak olmayınca olmadı. Aramıyor da değilim esasında, enerjim kalmadı.. şimdi birine yazılsam emin ol red yerim. 32 yıldır değişmez gerçeğim. Akrep bende.
    Ayrıca çirkinlerde bakmıyor artık, isntgram sağ olsun :) tabiki kapım açık gelmek isteyene. Dehşet mutlu olurum ama kimseden tepki yok. Ben adım attığımda da ölü taklidi yapmakla meşgul oluyorlar. O yüzden içim geçti yani benim. Enerjim yok koşup kovalamaya daha

Alıntıları Göster

Ya bırak bırak valla yazık ediyorsun kendine. Tamam o zaman bir de kendini biraz beğenmiş ol öyle dene, ne yapalım belki de sana o yakışacak kanka . Eğer beyinsiz değilsen, zeki olduğunu düşünüyorsan havalı olamazsın zaten onu geçiyorum, boşluğu hava doldurur bilirsin :D

Hadi kanka gazı aldın, sevgilin olunca özelden yazmayı unutma ha.

Sen ne işle uğraşıyorsun uzmanlık alanın ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

Başkasının çiğnediği sakızı niye yutayım Ya da ağzımda tutayım ben de 3-5çiğner tükürürüm

Bunun konumuzla ne alakası var ammunikoy

Moruk frekans ya da navigasyon şaştı heralde :D

Ben bu konu sarmaya başladı yeminlen ağlaya ağlaya açtım güle güle yazıyorum. Seviyorum bu ülkeyi :D

• soge kullanıcısına yanıt
    İç mimarlık. Dediğim gibi kız çevrem sıfır. İnstaya olta atıp beklemekle de uğraşmak istemiyorum, oradan bişey çıkmaz. Dışa açık ve her an yeni insanlarla tanışma potansiyeli olan bireylerde değil yaşadığımız iklim.. o yüzden konuyu okuyan genç dostlara tavsiyem 21 yaşını geçirmesinler. O yaşta iyi anlaştığınız kızı belirleyip doğru zamanı bekleyin. 30 dan sonrası nanay :D bu yaşta yalnız ise kesin kusuru vardır diyerek baştan vuruyolar voleyi :) son zamanlar biraz da fazla çöktü yüzüm. Koca koca yaşıtım kızlardan abi lafını işitmeye başladım çarşıda pazarda. Sevgilim olursa söz direk ilk buraya yazıcam.

• meola147of kullanıcısına yanıt

parası çok olan daha fazlasını istermiş

• Çünkü kadınları insan olarak değil, sevgili adayı - kız arkadaş adayı olarak görüyorsunuz değerli kardeşim.. Tek sebebi bu malesef. Cinsiyeti gözardı ederek sadece iletişim kurmak, muhabbet etmek, sohbet etmek için konuşun. Önce sıradan, normal arkadaş olun. Sonra arkası gelirse kendiliğinden gelir.

• iyi forumlar hocam benim görüşüme göre kızlar kesinlikle aşırı ilgi istiyorlar geneli böyle ve senin benim gibi adamlar hayatta bir şeylerle uğraştığı ve kendine yakıştıramadığı için sürekli ilgi ve alaka göstermiyoruz. Ben yaptım şimdi o yapmalı diyoruz ve kız yapmıyor sonra eeeh başlarım bu işe diyip boş veriyoruz. Aslında samimi olduğun hoşlandığın birisi varsa ve o da sana karşı boş değilse yani buna inanıyorsan asla boş bırakma ilgi göster pes etme.

• quote:

İç mimarlık. Dediğim gibi kız çevrem sıfır. İnstaya olta atıp beklemekle de uğraşmak istemiyorum, oradan bişey çıkmaz. Dışa açık ve her an yeni insanlarla tanışma potansiyeli olan bireylerde değil yaşadığımız iklim.. o yüzden konuyu okuyan genç dostlara tavsiyem 21 yaşını geçirmesinler. O yaşta iyi anlaştığınız kızı belirleyip doğru zamanı bekleyin. 30 dan sonrası nanay :D bu yaşta yalnız ise kesin kusuru vardır diyerek baştan vuruyolar voleyi :) son zamanlar biraz da fazla çöktü yüzüm. Koca koca yaşıtım kızlardan abi lafını işitmeye başladım çarşıda pazarda. Sevgilim olursa söz direk ilk buraya yazıcam.

Bende canavar pc ve monitor var ama oynadığım oyunlar yine doom 3, most wanted 2005, half life, metal slug.

Ps4 var 1 senedir yüzüne bakmıyorum. Ama bir konsol var ki New 3ds xl, bu cihaz beni benden alıyor. Onun dışında cs go oynuyordum. Le ve lem arası gidip geliyordum. Hile kullanımı çok artınca dedim artık yeni nesil cs çıkana kadar online oyun oynamayacağım.

Meslaktaşız he ne güzel. Çok zor meslektir ama seçme şansım olsa düşünmeden yine iç mimar olurum. Zaten bölümü de baştan sona keyif alarak bitirdim.

Baştan sona işi yönetiyor musun yoksa sadece proje çizimi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ChrisJohnMcCandless

iyi forumlar hocam benim görüşüme göre kızlar kesinlikle aşırı ilgi istiyorlar geneli böyle ve senin benim gibi adamlar hayatta bir şeylerle uğraştığı ve kendine yakıştıramadığı için sürekli ilgi ve alaka göstermiyoruz. Ben yaptım şimdi o yapmalı diyoruz ve kız yapmıyor sonra eeeh başlarım bu işe diyip boş veriyoruz. Aslında samimi olduğun hoşlandığın birisi varsa ve o da sana karşı boş değilse yani buna inanıyorsan asla boş bırakma ilgi göster pes etme.

Evet anlattığın durum bende biraz var. Ne yazık ki karşımdakinin bir tarafları oynamaya başlayınca soğuyorum. Yani karşımdaki biraz oturaklı olgun olsa peşinden ayrılmayacağım. Çok çiğ yetişiyorlar, diyorum ya biraz zorluk çekseler verilen değeri daha iyi analiz edip görebilirler. Piyasa görmüyorlar ezilmiyorlar, bütün gün elde telefon boş işlerle uğraşıyorlar. Ülkemizde üzülerek söylüyorum, kızların daha çok zamanı var. Hal böyle oluncada karşı cins insan tenekeyle ömür geçirmek istemiyor. Sanırım biraz şans meselesi.

• Bu arada bizle dalga geçtiğini sanan beyin tümörlerine bakıyorum da cidden çok beyinsizler. Onlara karşı asla dürüst olmayın arkadaşlar. Eksiklerini asla göremesinler, hep dalga geçerek kendilerini avutsunlar. Biz malı götürürken basamakları birer birer çıkarken öle alık alık baksınlar. Yerlerinde saysınlar biz de onlara yukardan bakalım. Dünyanın düzeni bu yapacak bir şey yok. Çalışan yer, çalıp oynayan bakar.

• Hocam eli yuzu duzgun ve yakisikli bir arkadasimiz olabilirsin de normalin uzerinde gorunuse sahip derken mankenlik ajansindan fln teklif mi geliyor?

Yanliz olmak icin zaten illa cok asiri cirkin olmak gerekmiyor bazen kismet meselesi ne kadar takarsan o kadar zor olur Murphy kanunu gibi biraz bu olaylar.

Yurtdisi imkani varsa birkacyil is guc icin cikabilirsen hayat cok farkli olur kari kiz mevzusu dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: soge

Bende canavar pc ve monitor var ama oynadığım oyunlar yine doom 3, most wanted 2005, half life, metal slug.

Ps4 var 1 senedir yüzüne bakmıyorum. Ama bir konsol var ki New 3ds xl, bu cihaz beni benden alıyor. Onun dışında cs go oynuyordum. Le ve lem arası gidip geliyordum. Hile kullanımı çok artınca dedim artık yeni nesil cs çıkana kadar online oyun oynamayacağım.

Meslaktaşız he ne güzel. Çok zor meslektir ama seçme şansım olsa düşünmeden yine iç mimar olurum. Zaten bölümü de baştan sona keyif alarak bitirdim.

Baştan sona işi yönetiyor musun yoksa sadece proje çizimi mi ?

Alıntıları Göster
    Baştan sona.. wc temizlerim paspas atarım. Başından sonuna proje dahil bende :D
    Online olmazsa asla oynamam ben. Nefret ediyorum yani. Emülatörden free fire a sardım bu sene. Öncesinde yok iken, rush team oynardım tarayıcı üzerinden. Basit oyunu severim yani. Grafiğe işlemciye yüklenicek nitelikte geniş oyun indirip oynamam. Fakat dehşet iyiyim gerçekten. Beni gördüğün an son görüşün oluyor :D drank drank drank o biçim yani. Vahşi batının hızlı kovboylarındanm :) dün verdiniz gazı. Kız mesajımı görmüş dönüş yapmamış iyi mi. Diyorum size

• quote:

Evet anlattığın durum bende biraz var. Ne yazık ki karşımdakinin bir tarafları oynamaya başlayınca soğuyorum. Yani karşımdaki biraz oturaklı olgun olsa peşinden ayrılmayacağım. Çok çiğ yetişiyorlar, diyorum ya biraz zorluk çekseler verilen değeri daha iyi analiz edip görebilirler. Piyasa görmüyorlar ezilmiyorlar, bütün gün elde telefon boş işlerle uğraşıyorlar. Ülkemizde üzülerek söylüyorum, kızların daha çok zamanı var. Hal böyle oluncada karşı cins insan tenekeyle ömür geçirmek istemiyor. Sanırım biraz şans meselesi.

Alıntıları Göster
    Kasım kasım oturuyolar arabalarına (görsen birşey sanarsın). Kontağı çevirdiği an son ses aleyna tiki başlıyor. Yada cam kapalı olunca ses gitmiyor sanıyor çoğu, bluettothu bağlamış telefona arabanın dahili hoparlöründen konuşuyor. Dinlesen ilk okul sınıf 1. Yani kasıla kasıla yürüyüp ağır kızı oynadıklarına bakmayın. Hepsi aynı (zaten birbirlerini taklit ediyolar)
    AMA BEN ? Son ses müzeyyen senar ve zeki müren müziği geliyosa kulağına dön arkana bak. Beni görürsün muhtemelen. Giyim kuşam kimseden taklit değil. Antika severim. Sakalımı hergün tam keser, saçımı düzeltirim. Ağırımdır ya yani, bakma oyun oynadığıma (can sıkıntısı tamamen boş zamanlarda)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferid4444444

Eğer benim gibi tipsizsen sadece kız değil hayatta diğer şeylere bile etki ediyor insanlar sana çirkin demese bile hal ve hareketleriyle belli ettiriyo ne bileyim okulda mesela hep yanım boştu insanlar çünkü tipsiz biriyle muhatqp olmak istemez ve senin bunları görüp içine atman akşam eve gelip karanlıkta gizli ağlaman yani kısaca hocam tipsiz insan için hayat zor tipimiz de değişmeyen bişey olduğu için ömür boyu istenmeye olacağım...

Maymunu bile insana çevirip güzelleştiriyorlar. Ben de sizin yaşadığınızı yaşadım, bazen yanım boş olurdu ama nedense bunu içselleştirip içerlenmedim ancak yüzüme şişman olduğumu söyleyip üzerimi kirletenler oldu tüm zorbalıklarıyla

Hiç yalnızım diye ağlamadım ama canımı çok sıkan olaylar ve insanlar oldu ne yazık ki, sayfalarca dökebilirim. İnanın öylesine boklaşmış anne babalar ve çocukları var ki bunlar mı "Almanya bizi kıskanıyor" diye düşünüyorlar acaba dersiniz, lağım 🤮

Üniversitedeyken çizgimi ve mesafemi hep korudum; işte çalışan bir kız vardı ve yaşı biraz geçkin olduğundan kendini sürekli günümüz deyimiyle "atarlı giderli" davranışlarıyla, çok kabarık egosuyla sınıf içinde ön plana çıkarırdı. Bir kere sınıf çok havasız diye pencereyi açmıştım ve öylesine tahrik edici bir çirkin beden dili ve ağızla gidip pencereyi kapattı ki "burası çalıştığın yer değil, burada böyle davranamazsın" demiştim ve cevap olarak şişmanlığıma fışkırtmıştı, donmuştum seviyesizliğine Herkes de susar tabi adi AK Partili koyun çıktı çoğu

Yuh ve ıslıklar, tanrının laneti böylelerinin üzerine olsun sonra yalnızlığınıza yanın, şu anki durum tarifsiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

Maymunu bile insana çevirip güzelleştiriyorlar. Ben de sizin yaşadığınızı yaşadım, bazen yanım boş olurdu ama nedense bunu içselleştirip içerlenmedim ancak yüzüme şişman olduğumu söyleyip üzerimi kirletenler oldu tüm zorbalıklarıyla

Hiç yalnızım diye ağlamadım ama canımı çok sıkan olaylar ve insanlar oldu ne yazık ki, sayfalarca dökebilirim. İnanın öylesine boklaşmış anne babalar ve çocukları var ki bunlar mı "Almanya bizi kıskanıyor" diye düşünüyorlar acaba dersiniz, lağım 🤮

Üniversitedeyken çizgimi ve mesafemi hep korudum; işte çalışan bir kız vardı ve yaşı biraz geçkin olduğundan kendini sürekli günümüz deyimiyle "atarlı giderli" davranışlarıyla, çok kabarık egosuyla sınıf içinde ön plana çıkarırdı. Bir kere sınıf çok havasız diye pencereyi açmıştım ve öylesine tahrik edici bir çirkin beden dili ve ağızla gidip pencereyi kapattı ki "burası çalıştığın yer değil, burada böyle davranamazsın" demiştim ve cevap olarak şişmanlığıma fışkırtmıştı, donmuştum seviyesizliğine Herkes de susar tabi adi AK Partili koyun çıktı çoğu

Yuh ve ıslıklar, tanrının laneti böylelerinin üzerine olsun sonra yalnızlığınıza yanın, şu anki durum tarifsiz...

Alıntıları Göster

Kardeş, benim de bir arkadaşım var boyu 1.65 ve bu konudan çok şikayetçi. Millet sürekli adama atar gider yapıyormuş, durduk yere eziyorlarmış. Bir insanın kısa boyuyla görünüşüyle nasıl dalga geçilir inan kesinlikle net bir cevap bulamadım.

Ama şöyle bir bağlantı kurabiliyorum

Bak ben küçükken kedileri tekmelerdim, böcekleri zevk olsun diye ezer öldürürdüm. Peki bunun sebebi ne ? Çünkü onların bana bir şey yapamayacağının farkındaydım ve onlardan üstündüm.

Yani bu tarz insanlar, seni kendilerince pasif gördüğü için her fırsatta ezme ihtiyacı duyarlar ve bu şekilde huzur bulurlar. Aslında kilonla alakalı değil, senin özgüvenindeki zayıflığın kokusunu alırlar. Bunlar alt sınıf insanlardır kardeşim, hayvani özellikleri fazla gelişmiştir. Bu söylediklerimi eminim zaten biliyorsundur. Ben bilmeyenler için de yazıyorum.

O insanların ağızlarının paylarını fazlası ile vermezsen, mevcut durumun asla değişmeyecek. Öyle bir davranacaksın ki ne haksız duruma düşecen ne de o tenekeler sana bir daha laf edicek. Ben varya böyle insanlara hayvan gibi davranıyorum. Sokak trafikte bir sıkıntı olduğunda son derece kibarca davranıp sakinleştirmeye çalışıyorum. Baktım üstüme üstüme yürüyor köpekliğe devam ediyor, ben de gerekli müdahaleyi ( sözlü sözsüz ) yapıyorum. "Bu insanlara ne yaparsan yap kendini kötü hissetmiyorsun" Sin City filminden bir sözdür çok severim :D

Amacım nefret yaratmak değildir çünkü o insanların gelecekleri parlak olmadığı için pek de kelebek etkisi olmayacak merak etme :D

• quote:

Kardeş, benim de bir arkadaşım var boyu 1.65 ve bu konudan çok şikayetçi. Millet sürekli adama atar gider yapıyormuş, durduk yere eziyorlarmış. Bir insanın kısa boyuyla görünüşüyle nasıl dalga geçilir inan kesinlikle net bir cevap bulamadım.

Ama şöyle bir bağlantı kurabiliyorum

Bak ben küçükken kedileri tekmelerdim, böcekleri zevk olsun diye ezer öldürürdüm. Peki bunun sebebi ne ? Çünkü onların bana bir şey yapamayacağının farkındaydım ve onlardan üstündüm.

Yani bu tarz insanlar, seni kendilerince pasif gördüğü için her fırsatta ezme ihtiyacı duyarlar ve bu şekilde huzur bulurlar. Aslında kilonla alakalı değil, senin özgüvenindeki zayıflığın kokusunu alırlar. Bunlar alt sınıf insanlardır kardeşim, hayvani özellikleri fazla gelişmiştir. Bu söylediklerimi eminim zaten biliyorsundur. Ben bilmeyenler için de yazıyorum.

O insanların ağızlarının paylarını fazlası ile vermezsen, mevcut durumun asla değişmeyecek. Öyle bir davranacaksın ki ne haksız duruma düşecen ne de o tenekeler sana bir daha laf edicek. Ben varya böyle insanlara hayvan gibi davranıyorum. Sokak trafikte bir sıkıntı olduğunda son derece kibarca davranıp sakinleştirmeye çalışıyorum. Baktım üstüme üstüme yürüyor köpekliğe devam ediyor, ben de gerekli müdahaleyi ( sözlü sözsüz ) yapıyorum. "Bu insanlara ne yaparsan yap kendini kötü hissetmiyorsun" Sin City filminden bir sözdür çok severim :D

Amacım nefret yaratmak değildir çünkü o insanların gelecekleri parlak olmadığı için pek de kelebek etkisi olmayacak merak etme :D

Alıntıları Göster

Bu arada gerekli müdahaleyi yapınca yumoş yumoş bıcır bıcır dünya tatlısı oluyorlar, kucağına alıp sievesin gelir :)

• quote:

Kasım kasım oturuyolar arabalarına (görsen birşey sanarsın). Kontağı çevirdiği an son ses aleyna tiki başlıyor. Yada cam kapalı olunca ses gitmiyor sanıyor çoğu, bluettothu bağlamış telefona arabanın dahili hoparlöründen konuşuyor. Dinlesen ilk okul sınıf 1. Yani kasıla kasıla yürüyüp ağır kızı oynadıklarına bakmayın. Hepsi aynı (zaten birbirlerini taklit ediyolar)
    AMA BEN ? Son ses müzeyyen senar ve zeki müren müziği geliyosa kulağına dön arkana bak. Beni görürsün muhtemelen. Giyim kuşam kimseden taklit değil. Antika severim. Sakalımı hergün tam keser, saçımı düzeltirim. Ağırımdır ya yani, bakma oyun oynadığıma (can sıkıntısı tamamen boş zamanlarda)

Alıntıları Göster

Aynen aynen, ama zar zor aldığı kredinin borcu bitene kadar çaya mahkumlar :D

Ben seneye araba alacağım mesela ama yarısını cepten nakit ödeyeceğim. Aşırı derecede ihtiyacım var çünkü cilacısı, nalburu, döşemeci derken 3 yere uğrayana kadar gün bitiyor. Bir de bekliyorum şu pandemi biraz rahatlasın hayat normalleşsin. Şuan 2006 Polo 80 bin TL ( abim satıyor ). Araba alındığı tarihten bu yana neredeyse 4 e katladı. Yani bütün günüm yürümekle geçsin daha iyi dicem ama ömür yetmez zaman kalmaz. Allahtan çalıştığım yerde atölyeler hep yakın çevrede 10-15 dk yürüyerek ulaşıyorum. Ama bunun dönüşü de var :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.