Şimdi Ara

Neden imza yasağı aldım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Uyarı Sebebi:Küfür Kısaltması
    Ben böyle bir uyarı verebilecek bir yönetici tanıyorum.

Renegade                                                                                                                                                                           Prison Break,House
    Duman                                                                                                                                                                                Halimiz Duman...
    Supernatural                                                                                                                                                                        I Love Gunz Online

imzamın neresi kural dışı ? ve neden ban yedim ? forumdestek@donanimhaber.com demeyin orası cevap vermiyor yada veremiyor bilmiyorum

şu anda imza ve avatar kullanamıyorum ve sebebini çok merak ediyorum. ne zamandan beridir bu forumda imza + avatar yasağı uygulanıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rds

Size kaç sefer anlatmak zorundayız merak ediyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_47025917/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_47028842
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=46984779
    http://forum.donanimhaber.com/m_47027752/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_47027752
    http://forum.donanimhaber.com/m_46925810/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_46925810

Bu bölümü kullanırken dikkat edin. Son uyarımdır.

benim değil sizin okuma alışkanlığınız yok sanırım

verdiğiniz link lerden 2. ve 4. olan konular aynı zaten
    verdiğiniz 3. linkte siz 2. linkin linkini vermişsiniz yine cevap vermemişsiniz Yazılımcı Online da ban yediğiniz için mi protesto ediyosunuz? yazmış evet haksız yere ban yediğim için protesto ediyorum yasak mı? böyle bi kural var mı? yaptığımız imzamın neresinde '' hakaret , küfür , aşağılayıcı '' kelime var çok merak ediyorum

sizin bana tek verdiğiniz cevap budur;

quote:

Size imzanızı düzeltmenizi daha doğrusu üyeleri doğru şekilde bilgilendirmenizi söylemiştim. Yalan yanlış şekilde yönlendirme yapmanıza müsade edecek değilim.

şimdi merak ediyorum imzamın neresi yalan yanlış ? açıklarmısınız ? eğer yanlışsa siz bunu bana pm den sölerdiniz bende düzeltirdim imza yasağı vermenin ne anlamı var ?

ve kaç haftadır hala imzamın neden yanlış olduğunu sölemediniz onun yerine beni başka konulara yönlendirdiniz ordanda başka konulara sürekli oyaladınız açtığım konulara '' Tamam '' filan yazdınız yönetici olcaksınız bide eskiden konu dışındaki üyeler bile konulara '' Tamam '' yazınca direk 3 uyarı puanı yada 4 günlük ban alıyodu kaldıki siz bunu başka bi bölümde yapıyosunuz ve yöneticisiniz

gidinde bi şu konu dışının alternatifi olarak açılan sitelere bakın biraz öz eleştiri yapın gidip başka bi alternatif dh sitesine bakarsanız burdaki yöneticilerden ne akdar çok nefret ettiklerini anlarsınız

he bu arada imzam ile avatarın ne alakası var cidden merak ediyorum imza ile avatar arasında nasıl bi bağlantı kurdunuz ? Fenerbahçenin armasıyla ilgili bi problemininiz mi var ? Ama tabi o imzayı kural dışı algılayan kişi Fenerbahçe armasınıda küfür sanabilir.

Ben burda kurallara uygun bi şekilde şikayetlerimi yazıyorum şu bölüme attığım hakaret,aşağılayıcı,küçük düşürücü bi mesaj atsam neysede sıf sizi şikayet ettiğim için bölüm uzaklaştırması almamda bi başka konu tabi

• İşte olayları işinize geldiği gibi yorumlama alışkanlığınız olduğu için yine aynı şeyi yapıyorsunuz.

Ben üstüme düşen görevi yapayım, gerisi size kalmış.

Bir arkadaşımız mesajının içerisinde o...u yazıyor. Siz bunu alıntı yapıyorsunuz, o kelimeyi büyütüyorsunuz ve "buraya dikkat çekmek istiyorum" yazıyorsunuz. Yönetimin değerlendirmesinde, bu tür bir hareket o kelimeyi yazmaktan farksızdır ve cezai işlem uygulanır.

Daha sonra imzanıza sadece

-Uyarı Sebebi:Küfür Kısaltması
    Ben böyle bir uyarı verebilecek bir yönetici tanıyorum.

yazıyorsunuz. Ben size, siz o yüzden ceza almadınız madem bir bilgilendirme yapıyorsunuz doğru şekilde bilgilendirme yapın diye uyarıda bulunuyorum. Fakat bu işinize gelmiyor çünkü doğrusu sizin yazdığınız gibi değil. Sonuç olarak yönetim sizin yalan beyanlarınıza izin vermiyor ve bunun için gerekli önlemi alıyor.

Ben size pm den bilgi yapmak zorunda değilim. Sizde bende hatanızın nerede olduğunu bildiğinizi ama gerçekleri yazmadığınızı biliyoruz. Bu yüzden burada lütfen samimi olun. Ben olabildiğince samimiyim ama sizde o samimiyeti göremiyorum.

Diğer platformlarda ne yazıldığını bende çok iyi biliyorum. Oradaki isyanlarınızıda biliyorum. Ayrıca başka platformlarda bizden nefret edilmesinin benim nazarımda hiçbir değeri yoktur. Herkes benden nefret edebilir. Ama siz önce kurallara uyacaksınız, uymayı bileceksiniz. Gerisi "hikaye". Ben öz eleştirilerimi yapıp diğer platformlarda da arkadaşlarıma değer vererek gerekli açıklamalarda bulundum. Bundan sonra nefret etmişler çok önemli değil.

Neden bölüm kısıtlaması aldığınız konular içinde yazmaktadır. Bu bölüm sizin kural dışı hareketiniz sebbei ile dilediğiniz gibi konu açabileceğiniz bir bölüm değildir. Bütün işler bitti sadece sizin imzanız kalmadı yani. Verdiğimiz cevapları beğenmiyorsanız elimden birşey gelmez. Bizi uygun olan her şekilde eleştirebilirsiniz, protesto da edebilirsiniz. Zamanında arkadaşlar bunları da yaptılar. Ama gelip yalan yanlış yönlendirmelerle zaman harcamayın.

İmzanız ile avatarınız arasında benim bildiğim bir bağ yok. Bu işin teknik kısmına giriyor ve programcımıza danışmamız gerek. İmza kısıtlaması ile avatar kısıtlamasıda gelmiş olabilir.

Beni de Gün Oksay'a şikayet edebilirsiniz.

• demek imzamda haksızım he ?

O mesajı alıntı yapıp 7 fontla yazmam tamam suç ama bunun cezasınını 4 gün olmadığını biliyorum kaldıki ban sebeplerine bakın ;küfür kısaltması sonradan değiştirilip uyarı puanı aşımı oldu o cezayı almadan önce hiç uyarı puanım yoktu!

O zaman bu kişi niye ceza almadı ? konuda açmıştım ama siz mesajı bulamamıştınız

he ss de var ama o küfürlü ss nin sadece linkini verdiğim için konumu silmiştiniz onun için küfür kısmını silip oraya '' küfür '' yazıp konuyu tekrar açtım. küfürün orjinal olduğu ss de pc de bi yerlerde duruyodur silmediysem

http://i56.tinypic.com/13yf1u1.jpg

mesajın geçtiği konu bu olabilir ama emin değilim :http://forum.donanimhaber.com/m_46931106/mpage_1/f_y/key_//tm.htm#46932342

burdaki en basit örneği mevcut üyelere göre ceza vermenin

sizde bu kadar eleştiri kaldıramicak kadarsınız işte . Şu bölümde veya gereksizler bölümünde hangi kurala uymadım ? millet orda ne muhabbetleri yapıyo halada devam ediyolar gereksizlerde mesajı edit lemeyi ile bulmuşlar adamlar ama ben sadece oraya mesaj attığım için tek seferde 4 ay ban yiyorum oh

o zaman imza yasağını kaldırın bende o imzayı kullanmiyim ne zamandan beri bu forumda imza yasağı uygulanıyor ? hangi konuda imza yasağı olduğu yazıyor ? avatar la imza yasağını ayıramıyosanız vermiceksiniz bu kadar basit

• Pardon ama tepemize çıktın hala daha çıkmaya çalışıyorsun, neyi kaldıramayacağız biz anlamış değilim. Siz eleştiri yapmayı bilmiyorsanız hatayı kendinizde arayın. Bölümdeki son konularınız zaten neyi bildiğinizi ve bilmediğinizi açık şekilde gösteriyor. Kusura bakmayın ben sizin için artık vakit harcamayacağım. İyi günler.
  • Hangi eleştirimde hakaret ettim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Sync]

demek imzamda haksızım he ?

O mesajı alıntı yapıp 7 fontla yazmam tamam suç ama bunun cezasınını 4 gün olmadığını biliyorum kaldıki ban sebeplerine bakın ;küfür kısaltması sonradan değiştirilip uyarı puanı aşımı oldu o cezayı almadan önce hiç uyarı puanım yoktu!

O zaman bu kişi niye ceza almadı ? konuda açmıştım ama siz mesajı bulamamıştınız

he ss de var ama o küfürlü ss nin sadece linkini verdiğim için konumu silmiştiniz onun için küfür kısmını silip oraya '' küfür '' yazıp konuyu tekrar açtım. küfürün orjinal olduğu ss de pc de bi yerlerde duruyodur silmediysem

mesajın geçtiği konu bu olabilir ama emin değilim :http://forum.donanimhaber.com/m_46931106/mpage_1/f_y/key_//tm.htm#46932342

sizde bu kadar eleştiri kaldıramicak kadarsınız işte . Şu bölümde veya gereksizler bölümünde hangi kurala uymadım ? millet orda ne muhabbetleri yapıyo halada devam ediyolar gereksizlerde mesajı edit lemeyi ile bulmuşlar adamlar ama ben sadece oraya mesaj attığım için tek seferde 4 ay ban yiyorum oh

o zaman imza yasağını kaldırın bende o imzayı kullanmiyim ne zamandan beri bu forumda imza yasağı uygulanıyor ? hangi konuda imza yasağı olduğu yazıyor ? avatar la imza yasağını ayıramıyosanız vermiceksiniz bu kadar basit

Sadece işaretlediğim kısma cevaben, forum kuralları madde 14 :

quote:

14) Forumumuzdaki hak kısıtlamaları yöneticiler tarafından değiştirilebilmektedir bu yüzden bu yönde maddeler ilerde bu anlaşmaya eklenebilir ve kullanıcı bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

• Sakin olalım ya
  • @rds

"Tamam" şeklinde cevap verdiğin konuyu ben de hatırlıyorum. Üstelik, forumdestek'in neden cevap vermediğine dair bir konuydu, doğrudan imza mevzuu değildi:
    http://forum.donanimhaber.com/m_47045268/tm.htm

Şimdi bu durumda konu dışında vb., nispeten ciddi konulara bu tür "tamam" tarzı cevaplar verdiği için ceza alan kullanıcılar senin o mesajını gösterip cezalarına itiraz ederlerse, buna karşılığınız ne olacak? "Öyle dememin bir sebebi vardı, orası destek bölümü" vs. diyeceksin; ama itiraz eden de "benim de sebebim vardı o zaman" diyecek vs.
    Meseleye admin olarak sen hakim olabilirsin ve ilgili kişinin açtığı konulardan bunalıp "tamam" tepkisi vermekte aslında haklı olabilirsin; ama bu bölümü okuyan herkes senin kadar hakim değil olaya ve bu durumda, "rütbesi admin olan birisi 'tamam' demiş, olaya bakın" şeklinde bir tepki oluşabilir.
    Senin bileceğin iş ama bu bölümde verdiğin cevaplarda bazen işi abartıyorsun gibi geliyor bana :)

Tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

quote:

demek imzamda haksızım he ?

Sadece işaretlediğim kısma cevaben, forum kuralları madde 14 :

quote:

14) Forumumuzdaki hak kısıtlamaları yöneticiler tarafından değiştirilebilmektedir bu yüzden bu yönde maddeler ilerde bu anlaşmaya eklenebilir ve kullanıcı bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

en azından bi yönetici böyle yazabilirdi teşekkürler

bu ceza ne kadar sürücek ?

@cz zaten bu forumda yöneticiler kişiye göre ceza uyguluyor buna çok kez şahit oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: cz

@rds

"Tamam" şeklinde cevap verdiğin konuyu ben de hatırlıyorum. Üstelik, forumdestek'in neden cevap vermediğine dair bir konuydu, doğrudan imza mevzuu değildi:

Şimdi bu durumda konu dışında vb., nispeten ciddi konulara bu tür "tamam" tarzı cevaplar verdiği için ceza alan kullanıcılar senin o mesajını gösterip cezalarına itiraz ederlerse, buna karşılığınız ne olacak? "Öyle dememin bir sebebi vardı, orası destek bölümü" vs. diyeceksin; ama itiraz eden de "benim de sebebim vardı o zaman" diyecek vs.
    Meseleye admin olarak sen hakim olabilirsin ve ilgili kişinin açtığı konulardan bunalıp "tamam" tepkisi vermekte aslında haklı olabilirsin; ama bu bölümü okuyan herkes senin kadar hakim değil olaya ve bu durumda, "rütbesi admin olan birisi 'tamam' demiş, olaya bakın" şeklinde bir tepki oluşabilir.
    Senin bileceğin iş ama bu bölümde verdiğin cevaplarda bazen işi abartıyorsun gibi geliyor bana :)

Tamam.

İhtimaller üzerinden konuşmayalım ve olaylara etraflıca hakim olmaya çalışalım. Benim abartmalarıma dikkat kesilmeden önce "acaba neden abarttı" diye düşünüp bölüme biraz bakmanız yeterli olacaktır.

• Tamam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cz

@rds

Tamam.

İhtimaller üzerinden konuşmayalım ve olaylara etraflıca hakim olmaya çalışalım. Benim abartmalarıma dikkat kesilmeden önce "acaba neden abarttı" diye düşünüp bölüme biraz bakmanız yeterli olacaktır.

forumdestek@donanimhaber.com a mail atın diyosunuz 15 gündür 2 günde bir cevap yazıyorum toplamda 6-7 tane mesaj yolladım hiç birine cevap gelmedi ilk başlarda cevap geliyodu sonra cevap veremiyecekleri bişey sorunca mailler kesildi. mecbur buraya konu açıyorum

soruma cevap almadım hala ceza ne akdar sürücek

• quote:

soruma cevap almadım hala ceza ne kadar sürücek
  • bırak bir adamlar işlerini yapsın çoğu konuyu sen açmışsın bu bölümde bu kadar kişi şikayeti yok da senin mi var sadece yoksa bilerek mi yapıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeArLeSs1907

bırak bir adamlar işlerini yapsın çoğu konuyu sen açmışsın bu bölümde bu kadar kişi şikayeti yok da senin mi var sadece yoksa bilerek mi yapıyorsun?

bölümde şu anda sadece 2 tane konum var bunun neresi seni rahatsız etti çok merak ediyorum.

up soruma hala cevap gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Sync] -- 5 Nisan 2011; 13:31:21 >
  • quote:

quote:

soruma cevap almadım hala ceza ne kadar sürücek

bi yönetici zahmet edip cevap verebilir mi?
  • rds hala cevap vermedin adama yoksa vericek bir cevap bulamadınmı ? bide adamı sınırsız lamışsınız
  • ne insanlar var ya, kendi kendine tanımadığın bir insanın evine zorla girip, sonra da dayak yeyince bu adam beni dövdü diye şikayet etmek gibi bişey. yok imzası neden kurallara aykırıymış, ya imzası adamın dünyadaki tek varlığı sanki beğenmiyosan terket forumu kardeşim bukadar basit.

forumu bukadar ciddiye alan kişilerin gerçek hayatta nesıl insanlar olduğunu, ne yaptıklarını çok merak ediyorum. sanki imzasına iki satır eksik yazınca yaşama anlamları kaybolacakmış gibi saldırıyolar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.