Şimdi Ara

Neden anlamiyorlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatanini ,millettini seven gözünü kirpmadan guneydoguya giden biri olarak tek derdim devletin en iyi sekilde yonetilmesi, kalkinmasi , insan haklarina saygili, hosgorulu bir ulus olmadindan baska birsey istemeyen ben ve benim gibiler ne,zaman bir siyasi tartismaya girsek vatan haini, bolucu, dinsiz olarak suclaniyoruz. Biryerde buda nefesimizi kesiyor. Bu gorduklerimiz bildiklerimiz bir yanilgimi.? Digerleri neden gormek istemiyor, anlatiyoruz anlamak istemiyorlar.

• Hani diyorum ulkenin yarisi hayatindan memnun, geliri iyi o yuzdem diyecegim. Oyle olsa zaten dünyanın bir numarasi olurduk. Eee oylede degiliz....kafamda deli sorular..
  • Ülkenin ortalama IQ seviyesi 90 çünkü.
    https://twitter.com/celalposting/status/1115338396564639745?s=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 15 Nisan 2019; 20:59:29 >
  • Türkiye de partizanlık var da ondan. Takım tutar gibi parti tutuluyor bu topraklarda. Yüzde 5-10 değişken görüşlü diğerleri hep aynı çizgiden giderler ve gitmeye de devam edecekler. Herkes birbirini bir şeyci olmakla suçluyor. Bu bütün kesimler için böyle.
  • MRTFR kullanıcısına yanıt
    Katilmiyorum. Ama egitim derseniz ok.
  • K4RT4L kullanıcısına yanıt
    Duydugum bir soz cok hosuma gitmesede dogru bulmustim.

Bizler haklinin degil guclunun yaninda olmayi seviyoruz. Nasilki Bursa da yaşayıp İstanbul takimi tutmak gibi.
  • O medya gücü sende olsa :))

Misal eniştemden örnek vereceğim. Adam aşırı derecede AKP sevdalısı.

Elektrik işinde çalışıyor. Sabahtan akşama kadar inşaatlarda anası ağlıyor.

Geçen sorgulattı, emekli olduğunda 809 TL maaş alacakmış. Geldi 60 yaşına hala emekli olunca ne yapacam diye kara kara düşünüyor. Mecbur çalışacak. Bir çocuğu üniversitede diğeri ise boş gezenin boş kalfası.

Ama o maaşa rağmen hiçbir şekilde sorgulamıyor. Bayburt gibi bir yerde yaşıyor. Zaten Bayburt'un %85'i AKP'li. Çalıştığı iş yerinde büyük ihtimal herkes AKP'li. Bu adam gün boyu AKP'liler arasında. Eve gelince de Akit ve Ahaber haricinde bir şey izlemiyor.

Bu adama sen hiçbir şey anlatamazsın :))

Eniştemi küçümsemiyorum yanlış anlamayın. Sadece medyanın gücüne vurgu yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zero Degrees -- 15 Nisan 2019; 21:21:5 >
  • Zero Degrees kullanıcısına yanıt
    Bazen anliyorum bunlari. Akp gidirese isinden asindan, emekli parasindan olacagi korkusu hakim. Sanki o isi hukumet ona lutfetmis gibi.
    Ayrica o medya gucu zamaninda hitlerde de vardı. (Fislendik mi acaba )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 15 Nisan 2019; 21:25:55 >
  • Ülke bitik bunun için tek bir neden arama tonlarca neden var
  • Ulkemiz her konuda bitik sorgulamayan insan tipiyle dolu egitim sistemimiz zaten kotu gelecek nesillerde cok bos yetisiyor ne olacak bu ulkenin hali bilmiyorum bi taraftada dincilik taslayip her pisligi yapan guruhlar cogaldikca cogaliyor off valla bunlara ben cok kafayi takiyorum neden adaletli ahlakli guzelce yasamak varken bunlar oluyor...
  • MRTFR kullanıcısına yanıt
    12 Eylül darbesi yapılır, ilk kabine kurulur; başbakan emekli amirallerden Bülent Ulusu, başbakan yardımcısı ise Turgut Özal'dır.

24 Ocak 1980 kararlarının mimarının önünü bu ultra zekiler açar.

1984 yılında çıkarılan bir yasayla askeri rejimi eleştirmek yasak edilir.

Bu ülkenin İslamcısını hakir gören diğer kesimi bilmez ki hakir gördüğü kesimin bazı konularda çok daha isabetli analizleri vardır.

Bak, Harald Schüler Türkiye'de Sosyal Demokrasi adlı eserinde; dyp için neler shp için neler yazmış.

Neden anlamiyorlar?

Neden anlamiyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 15 Nisan 2019; 22:50:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: coupant

12 Eylül darbesi yapılır, ilk kabine kurulur; başbakan emekli amirallerden Bülent Ulusu, başbakan yardımcısı ise Turgut Özal'dır.

24 Ocak 1980 kararlarının mimarının önünü bu ultra zekiler açar.

1984 yılında çıkarılan bir yasayla askeri rejimi eleştirmek yasak edilir.

Bu ülkenin İslamcısını hakir gören diğer kesimi bilmez ki hakir gördüğü kesimin bazı konularda çok daha isabetli analizleri vardır.

Bak, Harald Schüler Türkiye'de Sosyal Demokrasi adlı eserinde; dyp için neler shp için neler yazmış.

Neden anlamiyorlar?

Neden anlamiyorlar?
    Öyle. Yine de ortalamayı yükselten arkadaşlara buradan teşekkür ederim.

• Zero Degrees kullanıcısına yanıt
    Yandaş medya: AKP nin adamlarıyla röportaj yapıyor, muhalefete birşey sordukları yayınladıkları yok.

Yandaş olmayan medya: Muhalefetin adamlarıyla röportaj yapıyor, Akpnin adamlarıyla röportaj yapmayı istiyorlar yapamıyorlar. Verecekleri cevapları yok, kaçak dövüşüyorlar.

Rte ile muhalefet bir lideri 16 yıl oldu TV de göremedik.

https://m.youtube.com/watch?v=9oGb8R5yURk
  • Az biraz anlamışlardır herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Ülkenin ortalama IQ seviyesi 90 çünkü.
    https://twitter.com/celalposting/status/1115338396564639745?s=21
    88'e düşmemiş miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

88'e düşmemiş miydi?

Alıntıları Göster
    O aralarda geziyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.