Şimdi Ara

NE OLMAK İSTEDİNİZ? NE OLDUNUZ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
4.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doktor olmak istiyodum lisede elektrik-elektronik okudum ve üniversitede psikoloji okuyorum psikolog olucam kılpayı doktorluğu kacırdım psikolog da iyidir ne diyelım
  • Lise sona kadar bilgisayar mühendisliği istedim. lise sona uçak mühendisliği diye başlayıp 2.döneme tıp isteyerek girdim sonuç olarak uzay mühendisliğine yerleştim. Bide yüksek lisansı var bu işin daha da alakasız yerlere yönelebilrim
  • Sevdigim kıza bir sevgili olmak istedim forever alone oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamEwiL

Polis olmak isterdim Sagocu oldum

Aferin
  • Futbolcu olmak istiyordum, kabzıman oldum.
  • ilk okulda dans etmek isterdim hep. 2. sınıfda başladım kafkas oynamaya 8. sınıfa kadar oynadım. 7. sınıfda sesimi keşfetmişti müzik hocamız. konservatuara gitmek istemiştim lise yıllarım da ve şimdi ise tıp hazırlık okuyorum
  • inşaat mühendisi olmak istemiştim inşaat mühendisiyim.
  • formula 1 pilotu olmak istiyordum hala öğrenciyim. galiba bitirirsem makina mühendisi olucam.
  • elektronik mühendisi olmak istedim şuan yatağımda yarın ki kemoterapi seansını bekliyorum
  • İlkokulda Savaş uçağı pilotu
    Ortaokul, Lise/ Çevirmen Bilgisayar Mühendisi ve Müzisyen.
    sanırsam, web tasarımcısı olucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud__Strife -- 29 Aralık 2011; 15:36:46 >
  • Olmak istediğimin çok ötesine çok daha üstüne çıktım şah oldum,ama kaybettim şahmaran oldum(hoş şuanda vaziyet iyi ama 2 sene önce uçtum resmen)
  • Ilkokulda doktor olmak isterdim. lise üçte matematik mühendisi veya uzay mühendisi isterdim. lise sonda eem istedim. şu an deu'de elektronik haberlesme teknolojisi okuyorum. ama dgs ile eem veya ehm icin kasiyorum. (eem: elektrik elektronik muh. ehm: elektronik haberlesme muh.)
  • Astronot olmak isterdim hademe oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Orijinalden alıntı: Rusty

eskişehir de uçak mühendisliği okumak istedim hep
    ola ola jeoloji mühendisi oldum

Eskisehirde ucak muhendisligi mi var ki ?

uçak elektronik ve gövde motor bölümleri vardı, lakin biz o zaman gözümüzde büyütmüşüz mühendislik demişiz, hoş gerçi hala öyle diyorum

• küçükken çete lideriydim. büyüdüm mafya babası oldum...
  • Küçükken pilot olmak isterdim askeriyede.Ben elimden geleni yapıp Havacılığı kazanmıştım Askeri Lise sınavında ama sağlık kontrolünden geçemedim
    Şimdi ise Bilişim Teknolojileri okuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BÖCCÜK ♂ -- 29 Aralık 2011; 19:56:06 >
  • Bir bok olmadım.Bu saatden sonrada birşey olcağımı düşünmüyorum.
  • Boş geldik boş gidecez..
  • müzik öğretmeni olmak istedim,sayısalın iyi dediler kimyager oldum
  • uçak mühendisi olmak istiyorum sanırım olamayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.