Şimdi Ara

NE OLMAK İSTEDİNİZ? NE OLDUNUZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
4.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 182
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gfbekir (18 mesaj) mr.respect (4 mesaj) Rusty (2 mesaj) Köfteli Kola (2 mesaj) -K@- (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> NE OLMAK İSTEDİNİZ? NE OLDUNUZ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2031 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ben kucuklugumde insaat muh. olmak isterdim ki hala istiyorum ve seneye sinava giricem ins. istedigim universiteyi kazanir ve cok iyi yerlere gelirim. siz hangi meslegi secmek istiyordunuz ve su anda ne is yapiyorsunuz? veya ileride ne olmak istiyorsunuz ve sizce olabilecek misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    2132 Mesaj
    İlkokulda pilot derdim orta okulda doktor oldu lisede ne olursa olsun okul bitsin dedik üniversiteye geldik ve şimdi kaymakamlık sınavına hazırlanıyoruz en kötü müfettişlik bakalım ne olacak :)
    |
    |
  • Teğmen
    161 Mesaj
    Tır şoförü olmak isterdim. Şimdilerde Holding'imiz var
  • Yarbay
    4715 Mesaj
    Kendimi bildim bileli öğrenciyim, sanırım öğrenci öleceğim.
  • Yarbay
    3241 Mesaj
    oyuncu olmak isterdim röntgenci oldum
    |
    |
  • Yarbay
    5660 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Suki_

Tır şoförü olmak isterdim. Şimdilerde Holding'imiz var

Meslekleri değiş tokuş yapabiliriz
    |
    |
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Küçüklüğümden beri endüstri müh olmak istediğimi sanardım.Sanardım diyorum çünkü istemiyormuşum bizim bi komşumuz vardı end müh azim etti çalıştı ingiltereye falan gitti ben de küçükken onu kendime rol model olarak aldım sanırım end müh olma fikri adeta beynime işlemiş ama daha iyi düşündükten sonra ekonomiye ilgim olduğunu farkettim iktisat okumayı düşünüyorum üniversiteyi iş bulma aracı olarak görmüyorum kendime yeni bir şeyler katmak tvdeki ekonomi programlarına aval aval bakmamak kendim yorum getirmek isterim bunun için de en uygun meslek iktisat sanırım
  • Teğmen
    109 Mesaj
    veletken doktor olmayı isterdim lisede psikoloji istedim şimdiyse hukuk okuyorum
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Sevdiği kişi olmak istedim hiç oldum.
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    Polis olmak isterdim Sagocu oldum
  • Teğmen
    172 Mesaj
    küçüklüğümden beri ekonomiye merakım vardır.lise 3 üm sayısalım.ama iktisat istiyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1112 Mesaj
    ben doktor olacaktım, hasta oldum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    799 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon059

Küçüklüğümden beri endüstri müh olmak istediğimi sanardım.Sanardım diyorum çünkü istemiyormuşum bizim bi komşumuz vardı end müh azim etti çalıştı ingiltereye falan gitti ben de küçükken onu kendime rol model olarak aldım sanırım end müh olma fikri adeta beynime işlemiş ama daha iyi düşündükten sonra ekonomiye ilgim olduğunu farkettim iktisat okumayı düşünüyorum üniversiteyi iş bulma aracı olarak görmüyorum kendime yeni bir şeyler katmak tvdeki ekonomi programlarına aval aval bakmamak kendim yorum getirmek isterim bunun için de en uygun meslek iktisat sanırım

Türk dili okusan, daha güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nco -- 28 Aralık 2011; 21:40:20 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    Psikolog olmak istiyordum turizm okuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boidae -- 28 Aralık 2011; 21:41:25 >
    |
    |
  • Yarbay
    4932 Mesaj
    Polis yada Subay olmak istiyordum Bilgisayar Teknisyeni oldum ne alakaysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 28 Aralık 2011; 21:44:39 >
    |
    |
  • Yarbay
    2744 Mesaj
    psikolog olucam umarum okul biterse bu sene ama psikologluk yapacağımı hiç sanmıyorum
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    DOKTOR-HİÇBİRŞEY
    |
    |
  • Yarbay
    2336 Mesaj
    Uçak mühendisi olmak istiyordum, gemi makineleri teknikeri oldum, restaurant müdürü olarak çalışıyorum. Çok alakadar meslekler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj
    Basketbolcu olmak istiyordum, şu an eczacılık fakültesi öğrencisiyim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    967 Mesaj
    mimar olmak istiyordum mimarlık okuyorum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.