Şimdi Ara

Ne'App Noktası olduğundan haberi olmayan Nescafe Noktaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 ü 1 arada kahveyi ailecek fazlaca tüketiyoruz.

Nescafe aldığımız ve NeApp uygulamasınıda indirdiğimiz için içtiğimiz her kahvedeki kodu girdikçe puan birikiyor

bu puanlarda çeşitli hediyeler ve geri kahve alabiliyorsunuz buraya kadar herşey çok güzel fakat gelelim bu kahveyi alacak NeApp noktası bulabilirseniz.

Puanım bayağı biriktiği için kahve alayım dedim NeApp uygulaması üzerinde ki belirtilen bir iki NeApp noktasına gittim dedim puanlarımla kahve alıcam

adamların böyle bir olaydan haberi bile yok. Siz NeApp Nescafe noktası değilmisiniz diyorum Neyyyy diyorlar.

Gerçekten ya hiç haberleri yok yada kahve vermemek için safa yatıyorlar.

Neyse inat ettim atladım arabaya dedim bir nokta illaki bulurum arkadaşlar inanın 15

e yakın nokta gezdim hepsi aynı sonra vazgeçip geri döndüm dedim bu noktalar hep fake sanırım.

Burdan nescafeye sözüm böyle göz boyamalı reklamlar yerine adam akıllı direkt kendi bir iki noktanızı kurun bizi de millete rezil etmeyin dilenci gibi.

İnanmayanlar için aşağıdaki uğradığım nescafe noktalarından aklımda kalanlar. Hiçbirinin NeApp den bile haberi yok.

İlker Kuruyemiş - Çankaya (Dikmen)

Eresin Market - Çankaya (Dikmen)

Sontek Gıda Filiz Market - Çankaya (Dikmen)

Öz Dibek - Çankaya (Haritada var böyle bir yer yok konum birtane parkın içi çıkıyor)

Erdoğan Market - Çankaya (Alexander Dubcek Cad.)

Doğuş Market - Çankaya (Alexander Dubcek Cad.)

Yılmaz Market - Keçiören

Keyfim Kuruyemiş - Keçiören

Sibel Okumuş - Keçiören

Gizem Market - Öveçler

Göl Kuruyemiş - Öveçler

Bahçeli Market - Öveçler

Apaydın Market - Öveçler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dubambi -- 12 Kasım 2023; 19:46:55 >

• Rezillik.

• Haketmişsin, bir de üzerine akaryakıt parası ödemişsin. Sana kim israile destek olan nescafeyi al da puanlarını topla dedi ki..

• dekareme kullanıcısına yanıt

Ay Allah aşkına saçmalamayın ya of

• Buraya yazacağına bu mekanların listesini nescafe ye mail atıp şikayet etseydin keşke. Anlaşması varas vermek zorunda. Ayrıyeten nescafe yi de ticaret bakanlıgına cimerden şikayet edebilsriin. Sonuc alırsın

• Burayada yazıyorumki bu saçmalığı sizde öğrenin diye nescafeyede yazdım üstelik

• Amatörce bir uygulama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.