Şimdi Ara

Ne adammış be (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben de pek uzulmedim. mehmet topal galatasarayda siradan bir oyuncuydu. takimla ozdeslesmis falan biri degildi ki.

emre icin uzulmustum mesela. mesela arda da gitse gercekten uzulurum, cekemem ama ayni seyler mehmet icin gecerli degil. sacma sapan demecler vermedi simdiye kadar, bundan sonra da verecegini sanmiyorum:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet Topal o kadarda iyi oyuncu değil arkadaş...Abartmaya gerek yok...
  • mehmet topal galatasaraydaki ilk senesinde veya 2. senesinde harika bir oyuncuydu hatta bu herif barcelonanın orta sahasında rahat oynar derdim ama sonrasında ani düşüşe geçti belki bu sene yeni takımıyla tekrar eski performansını sergiler ,ama karakter ve insani yönleri ağır basan bir oyuncu oyüzden fenerbahçe transfer etmekle doğru karar vermiştir
  • iki tarafa da hayırlı olsun demek düşer, ısrarla isteyen kulübe daha iyi bir ücret alarak gidecek. Ne denilebilir ki? Güzel maçlar izleriz umarım lig başlayınca.
  • mehmet iyi çocuktur, profesyoneldir, diğer mehmet topal başlıklarına da yazdığım gibi fenere gitmesi çok önemli değil giderse gitsin bizi ilgilendiren bir durum yok adam para kazanıcak tabii ki.

benim takıldığım tek nokta o kulübe giden futbolcunun huyu suyu değişiyor, kendilerine benzetiyorlar futbolcuları önümüzdeki ilk gs-fb maçında ucuz kahramanlıklar yapmaz ve umarım gözümüzdeki saygısını yitirmez..
  • Ulan izlemesek adamı var ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

mehmet iyi çocuktur, profesyoneldir, diğer mehmet topal başlıklarına da yazdığım gibi fenere gitmesi çok önemli değil giderse gitsin bizi ilgilendiren bir durum yok adam para kazanıcak tabii ki.

benim takıldığım tek nokta o kulübe giden futbolcunun huyu suyu değişiyor, kendilerine benzetiyorlar futbolcuları önümüzdeki ilk gs-fb maçında ucuz kahramanlıklar yapmaz ve umarım gözümüzdeki saygısını yitirmez..

+1
    artık ben birşey yazmayım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.