Şimdi Ara

Ne adammış be (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madem yediremiyorsunuz bu kadar belli etmeyin. Daha iyi yerli defansif orta saha oyuncusu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Databasé

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Mehmet topalı fener aldı herkes aaa uuu diyo ben oynadığı futbolu hiç beğenmezdim ve her maç küfür ederdim kendisine şahsen.. bizde oynayıp fenere gidince birden değerlendi mi ne oldu anlamadım ki? sürekli saçma sapan uzaktan şut çeken ve yan pas yapan bi adamdı benim bildiğim..

Aynı fikirdeyim Mehmet Topal bizden gittiğinde çok sevinmiştim

İmza yardı beni asfjasda

• Mehmet Topal gayet iyi bir futbolcudur, müthiş bir görev adamıdır. Fener aldıysa tü kaka Mehmet demenin alemi yok. Bize sadece hayırlı olsun demek düşer.
  • Bizim izlediğimiz Madrid maçlarında rakibi inanılmaz marke eden çok iyi top kapma becerisine sahip olan ve hiç de fena bir pas özelliği olmayan Mehmet Topal'dı. Biz yanlış adamı izliyorduk demek. Valencia'da bu adamın eline yüzüne bakarak hayrına bir transfer yapmış olmalı. Yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: %99

quote:

Mehmet topalı fener aldı herkes aaa uuu diyo ben oynadığı futbolu hiç beğenmezdim ve her maç küfür ederdim kendisine şahsen.. bizde oynayıp fenere gidince birden değerlendi mi ne oldu anlamadım ki? sürekli saçma sapan uzaktan şut çeken ve yan pas yapan bi adamdı benim bildiğim..

adam sandığın kadar salak olsaydı valencia alırmıydı? Demekki salak olan mehmet topal değil

ben salak demedim ki adama, iyi bir oyuncu değildi bizdeyken dedim.. ayrıca valenciya alıp ertesi sene satıyorsa düşündükleri gibi bir oyuncu değilmiş demektir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Republic of İreland

Madem yediremiyorsunuz bu kadar belli etmeyin. Daha iyi yerli defansif orta saha oyuncusu var mı?

bu konuyu açma nedennim yada mehmet topal kötü oyuncu dememin sebebi yedirememk değil kesinlikle.. ciddi ciddi düşüncelerimi söyledim.. bizde oynarken etmediğim küfür yoktu vallahi billahi.. yada benim futbol anlayışıma ters bi oyun tarzı var.. belkide kimisi çok beğeniyodur..

bu arada ismi fener ile anıldığından beri bence çok saçma ve gereksiz diye düşünmüştüm.. yani bonservis ile alınacak bi adam değil dedim içimden ama sonradan düşününce fenerin oyun sistemine gerekebilir diye düşündüm.. ama bizim takıma olmaz, uymaz..

yani sonuç olarak amacım ne mehmet topalı küçültmek nede fener aldı diye çekememezlik yapmak

• Topal çok çok iyi bir oyuncu bu kesin ve net , "Topal kötü oyuncu" diyen futboldan anlamıyor.Ancak son 2 senesinde çok sakatlık yaşadı , çok inişli çıkışlı grafik sergiledi.

Ama bir türlü anlayamadığım bir olay var , bu oyuncu Avrupa'ya gitmek için kendini yırttı cepten para ödedi şimdi kalkmış Fb'ye geliyor , bana çok mantıksız geldi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Republic of İreland

Madem yediremiyorsunuz bu kadar belli etmeyin. Daha iyi yerli defansif orta saha oyuncusu var mı?

bu konuyu açma nedennim yada mehmet topal kötü oyuncu dememin sebebi yedirememk değil kesinlikle.. ciddi ciddi düşüncelerimi söyledim.. bizde oynarken etmediğim küfür yoktu vallahi billahi.. yada benim futbol anlayışıma ters bi oyun tarzı var.. belkide kimisi çok beğeniyodur..

bu arada ismi fener ile anıldığından beri bence çok saçma ve gereksiz diye düşünmüştüm.. yani bonservis ile alınacak bi adam değil dedim içimden ama sonradan düşününce fenerin oyun sistemine gerekebilir diye düşündüm.. ama bizim takıma olmaz, uymaz..

yani sonuç olarak amacım ne mehmet topalı küçültmek nede fener aldı diye çekememezlik yapmak

Valencia'nın bonservis ile aldığı bir oyuncu nasıl kötü olabilir? Sanki biz teklif verdikte adam bize gelmeyip fenerbahçe'ye gitmiş gibi konuşuyorlar.

• Yorumlar bomba bu kadar belli etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteli bir topçu olsa zaten Fener alamazdı.
  • neyse en azından mantıklı gs li arkadaşlar da varmış. Bu adamı da kötü oyuncu yapanlara şaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

Mehmet Topal Galatasaray transfer olduğunda yani 2006-2007 sezonunda [ o zamanlar 20-21 yaşında] kötü bir performans gösteriyordu. O sezon fazla forma şansı da bulamadı zaten.
    Bir sonraki sezon bir anda müthiş bir form yakaladı. 2007-2008 sezonunda yaklaşık 50 maçta forma giydi. Çok iyi bir performans göstermeye başlamıştı ve örümcek lakabını aldı. O sezon Galatasaray ligi şampiyon bitirdi. Tam 79 puan topladık. En yakın rakibimize 6 puan fark attık. 34 maçta sadece 23 gol yedik. Yanılmıyorsam o sezon tam 19 maçta gol yemedik.

Hemen ardından Avrupa Şampiyonası başladı. Galatasaray ın şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Mehmet te kadroya alındı. 4 yada 5 maçta forma şansı buldu. Son anlarda yediğimiz golle Almanya ya elenmiştik yarı finalde. O maçta stoper olarak oynamıştı. Performansı da fena sayılmazdı.

Mehmet Topal Galatasaray daki son senesinde gerçekten kötü performans sergiliyordu. Bu doğru. Fakat kesinlikle kötü oyuncu değildi. 1.000.000 € bedelle aldığımız oyuncuyu 5.500.000 € bedelle sattık. Bu takıma hizmet etti. Adı hiçbir zaman futbol dışında anılmadı.
    En sonunda da bu takıma para kazandırarak gitti.

Şuan milli takımın ön liberosu. Ön libero denince yerli olarak akla gelen ilk isim Mehmet Topal. Fenerbahçe iyi bir transfer yaptı. Bizde alabilirdik. Felipe Melo varken ne gerek var diyeceksiniz fakat Melo nun da durumu net değilki.
    Ayrıca Melo olsa bile alınabilirdi. Mehmet stoperde de oynayabiliyor. Valencia da birçok maçta stoper olarak oynadı.

Bazen Mehmet i ön liberoda oynatıp Melo yu daha ofansif olarak kullanabilirdik. Şuan Alper in adı geçiyor bizimle. Onun fiyatı da 4.000.000 € - 5.000.000 € arası. O paralara Mehmet Topal ı almak çok daha mantıklı olabilirdi. İlgilenseydik eminim bizi tercih ederdi. İlgilenmedik, o da kendini ısrarla isteyen Fenerbahçe yi seçti.

Imzami atarim.

Yabanci siniri varken kaliteli Turk futbolculara sahip olmak onemli. Emre'nin yerini dolduramayabilir ama sonucta kadroya derinlik katan bir oyuncu. Bizim kadroya da su an icin bir on libero lazim.

Mehmet'i almadik bari Alper'i kacirmasak....

• quote:

Orijinalden alıntı: mAcArTy41

Emre mi mehmet mi diye sorsalar hiç düşünmeden emre derdim... Bu saçma transfer politikasıyla fenerden

bir cacık olmaz. Ayrıca belli bir bonservis parasıda verdiler ...

Fenerde para var ama sistemli şekilde belli bir proje koyupta ilerlemiyorlar ... Para var ama bunu özellikle futbolda hiç bir zaman

ciddi başarıya dönüştüremeyecekler... Bu yönetimleri kaldığı sürece tabi

he senelerdir bir cacık olmuyor zaten. Ya 1. ya 2.yiz
  • Selçuk Şahin'den kat kat iyidir Fenerbahçe için. Melo'nun yerine filan tercih edilecek bi adam zaten asla olamaz. O kadar iyi oyuncu değil ama Fenerbahçe için de kötü bi tercih değil o yüzden bizi ilgilendiren bişey pek yok.
  • Şimdi Mehmet hakkında geçmişte burada yazdıklarımızı söylesek ya da şu anki düşüncelerimizi paylaşsak, hemen Fb ye gitti diye böyle diyorsun deyip laf sokmaya çalışanlar olacak. Fenerbahçe Emre yi çok arayacak, özellikle hücum hattında.
  • 4-3-3 sistemi için defansif ortasaha mevkisinde Türkiye'nin en iyisidir, tartışmaya gerek yok.
  • abi açmayın öyle konular ya şimdi fb lilerin hepsi buraya gelip sizle alay etseler hakkı bu kadar çekememezlik olmaz ki mehmet topal cok iyi bir gorev adamıdır onun üstüne de yoktur isteğinde ronaldo ya bile 90 dk boyunca adım attırmıcak bir oyun oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

Kaliteli bir topçu olsa zaten Fener alamazdı.

Okacha, Ortega, Hooijdonk, Anelka, Roberto Carlos, Andre Santos, Alex, Niang, Sow, Stoch, Kuyt.... Evet alamıyoruz.
  • Tam arşivlik konu olmış
  • quote:

Onlari rahatsiz eden futbolcunun kalitesi degil Eski Galatasarayli nasil Fenerbahçeye gider..

Yillarca yedek klübesinde oturan futbol fakiri biri gitse yine ayni tepkiyi verecekler..

Şahsen mehmet topali Galatasaraydaki dönemlerinde de çok sevmezdim.. Sevmezdim demek Yanliş olur beğenmezdim.. Çünkü Atağa kalkan bir takimi sürekli geri paslarla Arkaya yaslama dişinda bi halta yaramazdi.. Çok mü kötüydü hayir değildi.. Orta karar takim oyuncusuydu... Zaten tam parladi dogru düzgün dikiş tutturdu dendi valencia'ya gitti.. Belki bir sezon daha GS'de kalsaydi dahada parlardi.. Arda'nin Atletico madrid valencia maçi sonrasi bir röpartajinda yanliş hatirlamiyosam mehmet topalla ikimiz Gs'deyken bu kadar iyi degildi burda kendini çok geliştirmiş gibisinden bi sözü vardi.. Bakalim görücez İspanya macerasi ona bişiyler katmiş mi... Eminim ki az çok bişiyler kapmiştir orda..

Mehmetin Fb'e gitmesine ne sevindim ne üzüldüm.. En azindan Adam gibi gitti imzasini atti saçma salak kelimeler demeçler etmedi.. GS'ninde GS'lilerinde Fb formasi altinda söyleyebilecegi limitte sözlerle gönül almiş zaten.. orasi beni ben yapan yer beni mevim tarzi yorumlar fln etmiş galiba.. Hayirlisi olsun..

İlla üzülmem gereken bişiy olursa da tek üzüntüm 2 yil önce '' Hedefim Avrupa Ne olursa olsun Uzun Yillar orada kalicam '' dedikten sonra Teklifi kimin verdiği Önemli Değil TR'den gelen ilk teklifte Türkiyeye dönmesi oldu.. Kalsaydi biraz daha iyi olurdu gibi..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.