Şimdi Ara

NBA2K20 ANA KONU [PS4] ANTHONY DAVIS (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
11
Favori
47.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sefer gizleyenle oynamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Uzunların team rating kasması çok kolay. Çok başarılı bir sistem değil.

• 7.67 GB güncelleme geldi oyuna.

Umarım bu fps düşüşleri düzeltilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhasal -- 10 Eylül 2019; 0:46:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu NBA oyunlarının neden hiçbiri sevilmiyor? Playstation'da 2K19'a sahiptim fakat yorum yapabilecek kadar uzun oynamadım, zaten seriye de çok uzağım. Yıllardır oynayanların yorumlarını merak ediyorum.

NBA2K20 ANA KONU [PS4] ANTHONY DAVIS
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    2k19 Sahibi isen,My park falan takılan biri değilsen 2k20 alman tamamen gereksiz masraf çünkü kadroyu güncelleyip güncelleyip sunuyorlar bir değişiklik yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Arkadaşlar My Career da antrenmana girdiğimde antrenman seçme tuşu gözükmüyor. Kariyerde iki maç yaptım ve her ikisinden sonra antrenmana girdiğimde antrenman seçme tuşu çıkmadı. Beklediğimde hoca ıslık çalıp onun seçtiği antrenmanları yapıyorum. Ekranda Nav ve Phone tuşları görünüyor sadece. Yapmam gereken bişey mi var acaba ?
  • kkontrol kullanıcısına yanıt
    Selam, ben de bunu oyunun özelliği zannettim. Antrenman seçme yok, kendi 4 antrenman yaptırıyor gibi düşünüyordum. Dün 75 overall olduktan sonra antrenmana girdiğimde antrenman seçme özelliği geldi. Başka bir etken daha var mıdır bilmiyorum ama ben 75 olunca girdiğimde antrenman seçmeye başladım.

Dün ilk kez My Park'ı tecrübe ettim, 75'lik adama rağmen çok iyi maçlar oynadım. İyi bir şutörümüz olsa 4'te 4 yapabilirdik, 2 galibiyet alabildim. Geçen seneki My Park'a göre biraz yavaş ve oturaklı gözüktü bana.

Oyunda garip bir top girmeme animasyonu var, potadan çıkıyor toplar. Her maç 6-7 tane böyle top oluyor.
  • Arkadaşlar bana da Mypark özellikle 19'dan daha oturaklı geldi bana. Bu oyuna orta sahadan başlama olayı da güzel düşünülmüş. Artık öyle garanti sayı ile oyuna başlamak yok. Bunun dışında level kasmak kolay ama badge kasmak daha zor gibi. Badge için mecbur kariyer maçları oynamak gerekiyor çünkü parkta neredeyse hiç dolmuyor badge barları. Bu biraz sıkıcı geldi bana çünkü yıllardır artık aynı kariyeri oynamak beni çok baydı ama mecbur bu sene yine 2-3 sezon oynamak gerekecek gibi.
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Oturaklı olma konusunda aynı fikirde birini görmek güzel. Gerçekten akşam 4 maç yaptım ve çok keyif aldım. Orta sahadan başlamak bence diğerine göre daha kolay olmuş. Boşa koşacak daha fazla alan kalıyor gibi geldi bana. Şu ana kadar 3 badge açabildim. Overall atlamak gerçekten kolay gibi gözüküyor ama badge konusunda biraz daha çalışıyorum. Yine de My Park'ı bol bol oynamak özellikleri ilerletecektir diye tahmin ediyorum. Şut atamıyorum pek, şut badgelerini biraz kasmam lazım. Shot Creator kaç levelda açılıyordu ?
  • Pivot kariyerde ve parkta oynaması keyifli mıdır? Oynayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pomat Kopom

Pivot kariyerde ve parkta oynaması keyifli mıdır? Oynayan var mı?
    88 pgnin yanında yeni bi 7 3 glass cleaning lock down açtım şuan 80 overall,epey keyifli.
  • Sabah oynadım biraz fps sorunu düzelmiş gibi geldi sizde durumlar nasıl dostlar
  • şu shot creatorun esprisi nedir? release ve tip seçme dışında reel bi artısı var mı? yoksa göze hos gelmesi bakımından mı seçim önemli sadece ?
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Kendi şut stilini oluşturma olayı işte, şu an hazır şut stilleri çok yavaş geldi bana. Biraz daha hızlı bir şut stili oluşturmam lazım, şut atmaya çekiniyorum. Şu an John Wall kullanıyorum.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    o konudan ben de müzdaribim. şut cok yavas cıkıyor elimden ve adamın 3lüğü 93 ken bombos bile kaçırıyor. cok kaçıyor sutlar ve bu durum beni deli ediyor.
    ama sut stili belirlemede oyuncuların isimleri yok bende, 1-2-3-4 diye listeler var sadece. onu nerden ayarlıcaz?
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    My Player Apperance altında Animation ve Animation Store var. John Wall, Lebron, Harden vs şut stilleri mevcutta seçilebiliyor. Oradan önce Harden denedim, yemedi. Şimdi John Wall'a döndüm, bir tık daha iyi.
  • My player da overall 80 nasil bu kadar hizli yapiyorsunuz arkadaslar? Ben 4 gundur oynuyorum ara ara hala 66 da overall?

• NBA 2K20'nin Seslendirme Kadrosu

NBA2K20 ANA KONU [PS4] ANTHONY DAVIS

Geliştiriciliğini Visual Concepts'in yaptığı, yayıncılığını ise 2K Sports'un yaptığı NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K20'nin My Career modundaki seslendirme kadrosu açıklandı. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen NBA 2K20'nin inceleme puanlarını dün paylaşmıştık. İnternet sitelerinden gayet olumlu puanlar alırken, kullanıcılar tarafından aldığı puanların ortalaması 1.3 gibi gayet kötü bir ortalamaya sahip. NBA 2K20'nin My Career modunda seslendirme ekibinde bulunan tüm oyuncuları aşağıda bulabilirsiniz. Kadronun içinde günümüzün en ünlü basketbolcularından biri Lebron James de bulunuyor.

Deric Augustine - Che (MyPlayer)
    Idris Elba - Coach Ernie Ames
    Josiah Cross Wiggins - Porter Rose
    Mark Cuban - Himself
    Rosario Dawson - Isa Ellington
    Thomas Middleditch - Zachary Beighley
    Lebron James - Himself
    Blondy Baruti - Axel "A.W.” Walden
    Lamorne Morris - Barber Mo

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-NBA_2K20nin_Seslendirme_Kadrosu-96095.htm

• fps sorunu var hala ya:((
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.