Şimdi Ara

NBA2K20 ANA KONU [PS4] ANTHONY DAVIS (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
11
Favori
47.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Park'ta gerçekten acemi oyuncular var. 80 overalla girip 87 overallık adamları yendim dün, ki Rookie 2 seviyesindeyim henüz. Adamlar daha üst seviyedeydi. Şöyle yanınızda 60-65 overallı adam olmasın yeter. Onlar gerçekten koşarken bile düşük overallı hissettiriyor.

Dün telefon ile oyuncu istatistiklerini bakarken istatistikler anormal geldi. Mesela Field Goals %1 yazıyor. Asist 3 yazıyor. Asist sadece bir maçta 6 tane yapmışlığım var. Sonra bakınca ortalama 2.80 olduğu için 3 yazdığını düşündüm. Lakin sayı total yazıyor gibi gözüküyor, onda da bir anormallik var. 19 sayı yazıyordu, 6 sayı attığım maç sonrası 39 falan oldu. İstatistikleri anlayamadım.
  • elimde 1 adet nba 2k20 bulunmaktadır sıfır kutulu açılmamış fiyat 270 tl
  • yakuza001 kullanıcısına yanıt
    VC satın alarak :)
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    İstatistikler şu an bug'lı. Geçen sene de ilk başlangıçta bu sorun vardı. Birkaç haftaya düzeltirler umarım.
  • Slasher olduğum için üçlük atamıyorum, zaten yavaş gelen şut stiline de alışamadım. Geçen sene Shot Creator & Post Scoring karakterim çok iyiydi ama smaç paketlerindeki süper smaçları alamadığım için bu sene Slasher yapmak istedim. Şimdi de tuğla atar gibi üçlük atıyorum.

Savunmada üç badge alabiliyorum. Bir tanesini Worm aldım, henüz bir faydasını göremedim :( Diğer ikisini hangisi alsam acaba ? Indimator, Pick Pocket, Tireless Defender, Pogo Stick, Rebound Chaserdan ikisini seçmek istiyorum.
  • Düzenli ilk 5 te olmak için ne yapmak gerekli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene önceki oyun ilk çıktığında glitch vardı vc kasıyorduk beleşe bu sene yok mu öyle bi şey vc için uğraş dur
  • Oyun steam de dibi görmüş! En kötü oyunlar sıralamasında sondan ikinci:)
    Tabi şikayetler oyunun mycarrier ve mypark ile ilgili. Ben işin daha çok my League tarafındayım.
    Nba tarafında oyun serinin bana göre en iyisi.
    Grafikler her geçen seride biraz daha kırpılsada oynanış anlamında gerçeğe tamamen yaklaşmış, sol analog da esnekliği resmen hissettiriyor oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Oyun steam de dibi görmüş! En kötü oyunlar sıralamasında sondan ikinci:)
    Tabi şikayetler oyunun mycarrier ve mypark ile ilgili. Ben işin daha çok my League tarafındayım.
    Nba tarafında oyun serinin bana göre en iyisi.
    Grafikler her geçen seride biraz daha kırpılsada oynanış anlamında gerçeğe tamamen yaklaşmış, sol analog da esnekliği resmen hissettiriyor oyun.
    5 indeki siparişim halen gelmedi 2k16 oynuyorum halen
  • Tek cihazda offline olarak 2vs2 yapabiliyor muyuz?

• Arkadaşlar merhaba

Nba2k20 ile ilgili açıklayıcı video ve My Team serisine başladım.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ShinQda

5 indeki siparişim halen gelmedi 2k16 oynuyorum halen

Alıntıları Göster
    2k20 'ye geçince oyunun ne kadar seri olduğunu farkedeceksin hocam :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Slasher seni üzer dostum... Çok iyi spacing yapan takım arkadaşları lazım... Yoksa içeride yatan rakiplere karşı hiçbir şansın yok ki zaten şut denememen lazım o ratinglerle... Ben de defansif olarak ilk Intimidator açtım ve sanki etkisi var gibi... RAkip daha fazla şut kaçırıyor yakın savunma yaparken ve badge sürekli aktif oluyor... tavsiye ederim
  • 6'2 offansive threat parkta oynarken nasıl olur hocam. Kariyerde keyifli de parkta oynayamayacaksa simdiden yeni karakter acayim

• Pomat Kopom P kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası ofansif threat ratinglerini inan hiç bilemiyorum. Ancak şu ana kadar onlara karşı oynarken çok da savunma sorunu yaşamadım. Ben Playmaking Shotcreator'ım ve savunmam genelde ortalama üstüdür hızlı da olduğum için. Ama bana sorarsan iş yapabilir. Fakat biliyorsun parkta gerçekten keyif almak istiyorsan 2 arkadaşa daha ihtiyacın var ve konuşuyor olmanız lazım. Başka türlü random adamlarla oynayacaksan hiçbir build seni tatmin etmez.
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Bu sene Slasherla oynayacağım hocam, hevesim var Şimdi 2K19'daki videolarıma baktım, post scoring-shot creator karakterim çok iyiymiş de ben yeterince hakkını verememişim. :) Tireless Defender ve Worm açtım. Son hakkımı da muhtemelen Intimidator kullanırım. Pick Pocket nasıl bir top çalma etkisi sağlıyor onu da merak etmiyor değilim.

Dün 4 mağlubiyet yazdı, 2'sini oynayıp kaybettim. 2'si yine maça girişte bağlanamayıp yazılan mağlubiyetler. Nefret ediyorum oyunun bu özelliğinden, istatistiklerden de aşırı düşme oluyor hepsi 0-0-0 gözüktüğü için. Bu arada 81 overalla kadar düşük vclerle gelinebiliyor. 81'den sonra vc ihtiyacı biraz daha artıyor.
  • MyTeam oynayan yok mu hic? Kadrolari carpistiririz guzel maclar yapariz varsa.

• Benim adamı demo da ayarlamıştım, mevcut hazır halde geldi fakat mypark kısmına nereden giriyorum? Play online dediğimde oyun hata verip atıyor.

Başlar başlamaz fps düşüşü yaşanıyor ama sadece topa zıplama anında, 1 saniyelik bir frame

2016 ya göre daha değişik geldi , zamanla update ler ile alışırım yeniliklere

• En son NBA 2K15 oynamıştım. Ondan buna geçince öyle devrimsel farklar göremedim. Sanırım artık oyunlar eskiye göre daha yavaş gelişiyor.
  • Devrimsel farkı anca yeni nesilde görürsünüz artık hocam.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.