Şimdi Ara

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
25.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.easports.com/nba-live/news/2017/nba-live-mobile-season-score

Yukarıdaki adresten alıntı;
    "So what's going away? Well your coins won't make it to the next season of NBA LIVE Mobile. Also going away - all extra players and any other items in your inventory. In other words, your bench will be cleared (including sets).

And finally all the progress you made in modes will be gone. This includes Fans, Seasons, User Level, etc."

Meali;
    "Özetle neler olacak? tüm altın paralarınız bir sonraki sezonda kullanılamayacak. Ayrıca tüm extra oyuncularınız ve tüm diğer item'lar gidecekler. Bir başka deyişle, benchiniz temizlenecek.

Ve sonunda oyunda yaptığınız tüm ilerlemeler de gitmiş olacak. Buna Fan'larınız, Oyuncu seviyeniz ve Sezon vs... dahil"

Yalnız aynı yazının başka paragrafında NBA Cash'lere dokunulmayacağı yazıyordu. Oyunda dolar gibi yeşil olan para, bunu coins/altın para ile karıştırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: morhuncan

https://www.easports.com/nba-live/news/2017/nba-live-mobile-season-score

Yukarıdaki adresten alıntı;
    "So what's going away? Well your coins won't make it to the next season of NBA LIVE Mobile. Also going away - all extra players and any other items in your inventory. In other words, your bench will be cleared (including sets).

And finally all the progress you made in modes will be gone. This includes Fans, Seasons, User Level, etc."

Meali;
    "Özetle neler olacak? tüm altın paralarınız bir sonraki sezonda kullanılamayacak. Ayrıca tüm extra oyuncularınız ve tüm diğer item'lar gidecekler. Bir başka deyişle, benchiniz temizlenecek.

Ve sonunda oyunda yaptığınız tüm ilerlemeler de gitmiş olacak. Buna Fan'larınız, Oyuncu seviyeniz ve Sezon vs... dahil"

Yalnız aynı yazının başka paragrafında NBA Cash'lere dokunulmayacağı yazıyordu. Oyunda dolar gibi yeşil olan para, bunu coins/altın para ile karıştırmayın.

teşekkürler, başka sitelerde okuduğum kadarıyla bilet sistemi ile ödül verilecek. Ne kadar çok olursa o kadar iyi ödül olacak deniliyordu.

• Tüm para ve oyuncular gidecek yani ?

O zaman tüm paramızla ne kadar iyi oyuncu varsa almamız lazım doğru mu 3 hafta içinde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

Tüm para ve oyuncular gidecek yani ?

O zaman tüm paramızla ne kadar iyi oyuncu varsa almamız lazım doğru mu 3 hafta içinde ?

5 farklı (atış, savunma, kısa top, büyük adam, iki yönlü) ilk beşler ve yeşil nba parası hariç herşey gidiyor. Tüm yedek oyuncular, toplanabilirler, kk taraftar sayısı ve tüm set ilerlemeleri sıfırlanıyor.
    İlk beşleri elden geldiğince kuvvetlendirmek lazım. An itibarıyla son beş gün
  • Oyuna yeni başladım. Seviyem 26 ortalama gnl 75. Taraftara nasil bakiliyor bilmiyorum. Liglere katilmak istiyorum ama çoğu hata veriyor hata vermeyenlerden de geri dönüş olmadı. tavsiyeleriniz neler ve nasil lige katilabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

quote:

5 farklı (atış, savunma, kısa top, büyük adam, iki yönlü) ilk beşler ve yeşil nba parası hariç herşey gidiyor. Tüm yedek oyuncular, toplanabilirler, kk taraftar sayısı ve tüm set ilerlemeleri sıfırlanıyor.

5 farklı 5 ileride açılacak sanırım ?
    5 gün sonra ilk 5 de sıfırlanıyor ?
  • quote:

quote:

quote:

5 farklı 5 ileride açılacak sanırım ?
    5 gün sonra ilk 5 de sıfırlanıyor ?

İlk beşler sıfırlanmıyor. Geri kalan herşey 27 ekimde sıfırlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 395808

Oyuna yeni başladım. Seviyem 26 ortalama gnl 75. Taraftara nasil bakiliyor bilmiyorum. Liglere katilmak istiyorum ama çoğu hata veriyor hata vermeyenlerden de geri dönüş olmadı. tavsiyeleriniz neler ve nasil lige katilabilirim?

Biraz para kazanıp oyuncularını kuvvetlendirip düzgün bir lige katılabilirsin.
    Şu andaki mevcut hava atışı sahne ışığı etkinlikleri var. Onu oynayıp güzel oyuncular kazanabilirsin. Setlerden hava atışı setini de tamamla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 25 Ekim 2017; 20:50:38 >
  • Şimdi nasıl bir taktik uygulamak gerekiyor 340k coin elimde kaldı
  • Bu saçma oyunu bırakın. Oynayanları bu kadar inek yerine koyan şahsiyetlere bir tepki koyun.

Tarih olarak 27'sini verip de 25'inde müzayedeyi habersizce kapatıp onca kişinin emeğini çöpe atan ahlâksızların sâhip olduğu şu oyunu bırakın...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 395808

Oyuna yeni başladım. Seviyem 26 ortalama gnl 75. Taraftara nasil bakiliyor bilmiyorum. Liglere katilmak istiyorum ama çoğu hata veriyor hata vermeyenlerden de geri dönüş olmadı. tavsiyeleriniz neler ve nasil lige katilabilirim?

Biraz para kazanıp oyuncularını kuvvetlendirip düzgün bir lige katılabilirsin.
    Şu andaki mevcut hava atışı sahne ışığı etkinlikleri var. Onu oynayıp güzel oyuncular kazanabilirsin. Setlerden hava atışı setini de tamamla

evet oralardan iyi oyuncular kazandım. gnl 80 oldu ama sürekli bunları yapmak sıkıyor. kafa kafaya oynuyorum 30 maç yapıyorsam 29'u maçları reddediyor. lige katılmak istiyorum ama katılamıyorum.

• Müzayedenin kapatılacağı sadece 3 gün önceden duyuruldu fakat ne hikmetse aynı gün sunucu bakım işlemi sebebiyle müzayede odası kullanılamaz duruma geldi. Bu da beraberinde fiyatları tavan yaptırdı. Bir gün öncesinde 800k coins'e sattığım bir oyuncu şimdi pazarda 8-10 milyon coins'e kapış kapış gidiyor..

Peki bu durum kimin işine yaradı dersiniz? Çakallığına piyasa üstü fiyata ürün satanlara. Çünkü herkes ederine bakmaksızın, eldeki coinsler de artık bir işe yaramayacağından, olduk olmadık oyuncuları aldı panik haliyle. Çakallar da oyun boyunca göremedikleri coinslerle şimdi marketi talan ediyor..

Aslında tam tersi olacaktı. Herkes eldeki avuçtakini satıp takımına son şeklini vermeyi planlarken pazardaki arz fazlası sebebiyle fiyatlar dibe vuracaktı. Büyük efsaneleri dahi çok komik fiyatlara alabilecektik. Bu durum belki yeni sezonun tadını kaçırır, verilen biletlerin bir anlamı kalmaz diye sunucu bakımı vb bahanelerle müzayedeyi apar topar kapattılar. Yani oyunun kendi yarattığı oyun içi kapitalizm canavarı kendi düşmanları olacaktı. Peki şimdi ne mi olacak? Herkese özür mahiyetinde ekstra bilet ya da bir oyuncu pakedi verecekler ve işi kendilerince tatlıya bağlayacaklar. Aksi şu saatten sonra zor gözüküyor maalesef..

Ve yanarım yanarım binbir emekle aldığım Lebron James'in, Shaquille O'Neal'ın benchte kalacak ve silinecek olmasına yanarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaganu -- 27 Ekim 2017; 6:55:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaganu

Müzayedenin kapatılacağı sadece 3 gün önceden duyuruldu fakat ne hikmetse aynı gün sunucu bakım işlemi sebebiyle müzayede odası kullanılamaz duruma geldi. Bu da beraberinde fiyatları tavan yaptırdı. Bir gün öncesinde 800k coins'e sattığım bir oyuncu şimdi pazarda 8-10 milyon coins'e kapış kapış gidiyor..

Peki bu durum kimin işine yaradı dersiniz? Çakallığına piyasa üstü fiyata ürün satanlara. Çünkü herkes ederine bakmaksızın, eldeki coinsler de artık bir işe yaramayacağından, olduk olmadık oyuncuları aldı panik haliyle. Çakallar da oyun boyunca göremedikleri coinslerle şimdi marketi talan ediyor..

Aslında tam tersi olacaktı. Herkes eldeki avuçtakini satıp takımına son şeklini vermeyi planlarken pazardaki arz fazlası sebebiyle fiyatlar dibe vuracaktı. Büyük efsaneleri dahi çok komik fiyatlara alabilecektik. Bu durum belki yeni sezonun tadını kaçırır, verilen biletlerin bir anlamı kalmaz diye sunucu bakımı vb bahanelerle müzayedeyi apar topar kapattılar. Yani oyunun kendi yarattığı oyun içi kapitalizm canavarı kendi düşmanları olacaktı. Peki şimdi ne mi olacak? Herkese özür mahiyetinde ekstra bilet ya da bir oyuncu pakedi verecekler ve işi kendilerince tatlıya bağlayacaklar. Aksi şu saatten sonra zor gözüküyor maalesef..

Ve yanarım yanarım binbir emekle aldığım Lebron James'in, Shaquille O'Neal'ın benchte kalacak ve silinecek olmasına yanarım..

Aynen doğru söylüyorsun kardeşim

• Arkadaşlar selam.

Oyunu oynamaya yaz aylarının sonuna doğru başladım. Konuya ilk mesajım.
    Oyunu oynarken ara ara videolarını izlediğim ve bu oyunu bolca oynayan QJB adında bir kanal var.
    Bu arkadaşa EA erken erişimle oyunun yeni halini göndermiş.
    - Oyun baştan aşağı değişmiş.
    - Koç kartları gelmiş.
    - Kimya sistemi gelmiş. (Fifadaki uyum olayı)
    - Artık benç oyuncularımız var vs.

• Videoyu dün izledim, evet köklü değişiklikler görünüyor. Oyun yine aynı keyifte ve oynanabilirlikte mi olacak, orası soru işareti. Gördüğüm kadarıyla coins olacak fakat herşeye sıfırdan başlayacağız. Onca emek, onca zaman harcadı insanlar güzel takımlar kurabilmek adına. Bunların zayi olması biraz can sıkıcı.

Tekrardan 50-60 rating oyuncularla başlayacağız işe ve takımı yükseltmeye çalışacağız, uğraş babam dur..Burada esas hata leblebi çekirdek dağıtır gibi 99 rating oyuncu dağıtan oyun yapımcısında. Bizler 92-93 rating oyuncuları setlerle alabilmek için aylarca uğraştık, sonra baktık ki daha iyileri ayağa düşmüş. Kısacası bizi enayi yerine koyuyorlar. Eğer beklediğim hazzı alamazsam büyük ihtimalle oyunu sileceğim. Yabancı forumlarda da EA Sports'a büyük tepki var. Bilhassa müzayedenin habersizce kapatılması herkesi mağdur etti. Benim elimde 9 efsane jetonu ve 5 milyon coins patladı. Halbuki 2 tane büyük efsane daha alabilecektim..

• yeni sezonda lig arayan tecrübeli arkadaşlar pm ile ulaşabilirler.
  • 72 OVR Gold Cedi Osman kartı. Henüz resmi yok erken erişim sürümde.

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU
  • Google hesabım bağlanmıyor ? Sizde bu sorun var mi?

Güncelleme ile geldi oyun, bağlantı yok. Eski hesabında yeşil param vardı

• _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    Google hesabı ile bağlanamama sorunu genel sanırım şu an. Google store yorumlarına da yazmışlar. FB ile bağlantıda sorun yok.

Bu arada oyunda seyircili maçlarda ciddi kasma ve yavaşlama var. Resmen ağır çekimde oynanıyor maç. Buna optimize gelmezse oyun çekilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Google hesabı ile bağlanamama sorunu genel sanırım şu an. Google store yorumlarına da yazmışlar. FB ile bağlantıda sorun yok.

Bu arada oyunda seyircili maçlarda ciddi kasma ve yavaşlama var. Resmen ağır çekimde oynanıyor maç. Buna optimize gelmezse oyun çekilmez.

Qjb üstte video demişti zaten. Şuan sorun var. Bağlantı ve videolara bakarsak FPS kaybı.

o zaman bekliyelim mı ?

Yeni hesap acsam param gidiyor sanırım ? 400 yeşil vardi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.