Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • myteam giremiyorum steam üzerinden, sizde durum ne ?

• Arkadaşlar selam,next gen’i sonunda alıp kariyere başladım,oynayan arkadaşlara birkaç sorum olacak.Oyuncumu oluşturup maçlara başladım fakat overall’ım çok düşük olduğu için şutlarım çoğu kaçıyor,adam akıllı top bile sektiremiyorum,staminam hemen bitiyor.Bunlar düşük overall olduğu için mantıklı ama asıl sıkıntı her maçtan yaklaşık 600-700 vc gelmesi.Bu miktarlarla karakteri geliştirmek çok zor değil mi ? Bu hali ile de maçta sürünüyorum,sizde de böyle mi hissiyat,tavsiyeniz var mı,ne yapabilirim ?
  • Myteam oynayan arkadaşlar Hakeem Olajuvon oynatın çok etkili. Yoksa çıkarmanın bir yolunu bulun. Değecektir.
  • Ben de ps5 primer hesap arıyorum, düşünen varsa profilimi inceleyebilir eski üyeyim. Umarım bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Maçları kısa tutup hızlıca vc kazanacaksınız veya para vererek vc alacaksınız. Oyun para ile vc almanız için bu şekilde hissettiriyor zaten.
  • Nihayet Next Gen'e başlayabildim. Radko konuya gelip "3 tllik oyun" yazmadan yazayım. İlk oyunu alırken nasıl olsa PS5 hemen alamam diye standart sürümü almıştım. Simdi yine oyunu almak zorunda kaldım.

Görsellik çok çok iyi. Ama standart sürümde de iyiydi zaten bence. Ama Next Gen gerçekten yeni oyun hissiyatı veriyor. Uçan, kaçan karakter oluşturabiliyorsunuz. Bu konuda biraz daha esnek gördüm.

My Team takımım ve VClerim olduğu gibi aktarıldı. Ama kariyer modda aynı hikayenin olması çok büyük eksik bence. Yeni oyun alıyorsun, aynı hikaye çıkıyor. Geçtim direkt. Gözlemlerimi yine yazarım.

• Arkadaşlar foruma eski üyeyim içiniz kesinlikle rahat olabilir. Malum oyun fiyatı çok yüksek. Primary olarak arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Nihayet Next Gen'e başlayabildim. Radko konuya gelip "3 tllik oyun" yazmadan yazayım. İlk oyunu alırken nasıl olsa PS5 hemen alamam diye standart sürümü almıştım. Simdi yine oyunu almak zorunda kaldım.

Görsellik çok çok iyi. Ama standart sürümde de iyiydi zaten bence. Ama Next Gen gerçekten yeni oyun hissiyatı veriyor. Uçan, kaçan karakter oluşturabiliyorsunuz. Bu konuda biraz daha esnek gördüm.

My Team takımım ve VClerim olduğu gibi aktarıldı. Ama kariyer modda aynı hikayenin olması çok büyük eksik bence. Yeni oyun alıyorsun, aynı hikaye çıkıyor. Geçtim direkt. Gözlemlerimi yine yazarım.

oyunun ps5 sürümüyle ps4 sürümü arasında görsellik açısından dağlar kadar fark var.

• console-master kullanıcısına yanıt

Var hocam, ben de eksini iddia etmedim ki. Current Gen görselliği de gayet iyiydi, onu demek istiyorum. Bu arada oyuna yüz yüklemek hep uğraştırırdı, Next Gen'e tek seferde birebir kendi yüzümü aktarabildim. Harika oldu. City'de gezerken görev alma olayı da güzel olmuş, City çok çok büyük. Henüz alışamadım kestirmeden gitmeye.

Bu arada oyunda yer yer takılmalar oluyor. Eski versiyonda beklemediğim ekranlarda SSD'li PS5'te bekliyorum bazen. Biraz araştırdım genel bir sıkıntıymış, cihazla ilgisi yok. 2K hataları, klasik :)

Oyuna Features kısmından ayakkabı yapınca karakterin envanterine ekleniyordu. Next Gen'de yemiyor. Mağazaya ekliyor, 10000 vc verip almak gerekiyor. Berberi kaldırmışlar, yeni saçlar eklemişler. Bir de evimiz yok sanırım, varsa da ben girmedim henüz. Pro 1 olmak kolay, Pro 1 olduktan sonra ödüllerini alabilirsin diyor ama ne ödül veriyor, nereden veriyor bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Var hocam, ben de eksini iddia etmedim ki. Current Gen görselliği de gayet iyiydi, onu demek istiyorum. Bu arada oyuna yüz yüklemek hep uğraştırırdı, Next Gen'e tek seferde birebir kendi yüzümü aktarabildim. Harika oldu. City'de gezerken görev alma olayı da güzel olmuş, City çok çok büyük. Henüz alışamadım kestirmeden gitmeye.

Bu arada oyunda yer yer takılmalar oluyor. Eski versiyonda beklemediğim ekranlarda SSD'li PS5'te bekliyorum bazen. Biraz araştırdım genel bir sıkıntıymış, cihazla ilgisi yok. 2K hataları, klasik :)

Oyuna Features kısmından ayakkabı yapınca karakterin envanterine ekleniyordu. Next Gen'de yemiyor. Mağazaya ekliyor, 10000 vc verip almak gerekiyor. Berberi kaldırmışlar, yeni saçlar eklemişler. Bir de evimiz yok sanırım, varsa da ben girmedim henüz. Pro 1 olmak kolay, Pro 1 olduktan sonra ödüllerini alabilirsin diyor ama ne ödül veriyor, nereden veriyor bulamadım.

ben oyunuda şeyi anlamıyorum. havaatışından sonra lag oluyor. bir önceki nesildede vardı bu. gene var. neden oluyor acaba.1 saniyelik birşey

Önceki nesilde denk geldim buna, yeni nesilde dikkatimi çekmedi ama akşam oynarken dikkat edeceğim.

• iaaynaci kullanıcısına yanıt

97 lik olujuwanım var.rakibe sayı attıkdan sonra pota altından çıkarken ikili üçlü baskı nasıl yapılıyor ayarları biliyor musun ?

Aynen dostum oyunu satın almadan önce gameplaylerde görüyordum, next gen oynuyorum bende de mevcut başlarken maç
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt

Dostum öncelikle ben xbox üzerinden oynuyorum. Platform farkı olabilir kol yada klavye açısından. Eğer ayarları kişiselleştirmedi isen, ben yön tuşları ile hazır taktiklerden seçim yapıyorum. Bazen ise saha içinde ikili baskı kuruyorum. RB + A ya ayarlı bende.

release'i baya kötü maalesef

• her şeyi çözdüler hala insanları leş gibi serverlarda oynatıyorlar... myteam'de günlerdir kasıp bugün fıstık gibi bir kadro kurdum internetim 50/5 gayet memnunum ama yine de 19.00-00.00 arası online oyun oynamıyorum kanser olmayım diye bu saat olmuş oyuna giriyorum pingten geçilmiyor internetimi kontrol ediyorum hiçbir sıkıntı yok o kadar gecikme yedim ki maçları da leş gibi oynadım gerçekten şu kadronun tadını çıkaramadım valla

• City'ye hala alışamadım. Western Wildcats'e attı beni, buraya neye göre atıyor ? Sikayetim yok da mantığını anlayamadım :)

Gezerken görev veren abiler var, bunlardan aldığımız görevleri hemen yapmamız gerekiyor mu ? Yoksa ne zaman yaparsan şeklinde mi ? 70 overallım, adam gelmiş Park'ta 5 maç kazan diyor.

My Team'de de Current Gen'de 94 JR Smith ile leblebi gibi sokuyordum. Next Gen'de girmiyor. Marin'le sokuyorum ama JR Smith'le girmiyor.

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Evet doğru release düşük dostum bence merkezde çok can alıcı oynuyor. Sende hangi kartı var bilmiyorum ama misal bazı kartlar vardır bu fifa'da yada pes'dede aynıdır standart kartlar hormonlu kartlardan daha iyidir yada tam tersi olabiliyor. 2K20'de GOAT kartı vardı bende resmen ateş ediyordu. PG'ler gibi hızlı ve SG'ler kadar şutör bir karttı. Şu oyunda en çok görmek istediğim şeylerden birisi ise pes'de ki gibi ortaklaşa myteam yapabilmek. Çok eğlenceli olacağı kanaatindeyim ve bence yapabilir iseler server sorununda da iyileştirme yaparlar diye düşünüyorum.

Serefbey benim gt ekleyin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Katılmak istediğin mahallenin binasına gidip geçebilirsin. Rep levelin sıfırlanıyor sadece ama zaten yeni başladığın için sorun olmaz muhtemelen. Görev için bir süre yok, oyuncuyu geliştirmek için(badge vs) warehouse maçlarını yapmanı tavsiye ederim. Şehirde gezen npclerden geliyor onlar da 3vs3 oynuyorsun efsane oyuncularla.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.