Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

galaxy opal olanı denedim sonra geri sattım şu an oyunda c pozisyonunda oynatılacak en mantıklı oyuncu pink diamond antetokounmpodur meta da bu şekilde zaten iyi bir uzun şutör gelene kadar

• Ps5 de park oynayan yok mu yaw :) Community olmayınca ps5 te çok sıkıntı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Ps5 de park oynayan yok mu yaw :) Community olmayınca ps5 te çok sıkıntı...

hadi ya boş mu bende pc hilecilerinden kurtulayım diye xbox series s almıştım. ps boşsa xbox serveri daha boştur. yeni başlayanlar rookieville de başlıyo orada olabilir misiniz hocam. oyunun hala 550 tl olması da etkilidir

• Frank Slade kullanıcısına yanıt

Sağolasın, evet o maçları oynuyorum. Yanına da iyi adamlar verdiği için kazanılıyor.

Kedileri severim, Wildcats'te kalabilirim sorun değil. Mantığını anlamadım sadece :) Neye yarıyor yani bu topluluklarda olmak ?

Bir de 25 serbest atışlı oyuncu yaptım. İyi bir serbest atış animasyonu öneriniz var mı ? Paul George fena değil gibi. Normalde JR Smith ile atarım ama reyting 25 olunca değiştirmem gerekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

hadi ya boş mu bende pc hilecilerinden kurtulayım diye xbox series s almıştım. ps boşsa xbox serveri daha boştur. yeni başlayanlar rookieville de başlıyo orada olabilir misiniz hocam. oyunun hala 550 tl olması da etkilidir

Alıntıları Göster

Yok hocam server bakımından söylemedim....Random girmeyi sevmediğim için squad anlamında sordum....Community de yok ps5 te ; birlikte düzgün oynanacak kişi bulmak zor oluyor....Yoksa dolu parklar :)

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Eventler vs oluyor kazanan mahalleye parke tasarımı, x2 rep vs bu tarz ödüller oluyor. Bir de mahallen dışında başka mahallede oynadığında %50 daha az rep veriyor yani wildcatste oynaman lazım eksik almamak için. topluluğun tümünü kapsayan eventleri genelde beast of the east ya da knightslar kazanıyor. Bu tarz şeyler ama tam beklendiği etkiyi de yapmadı bu mahallelere ayırma olayı, tutmadı gibi şu an pek.

• ne para bayıldık şu oyuna be 799 tl. 550 liralık olanı alsan vc yok birşey yok gene vc almak gerekiyordu. ölü yatırım olmasa neyse. seneye 100 tl etmez.

• İlk golü yedim bugün 2K’den. Kayıt dosyaları siliniyor diyenleri duymuştum. Buluta senkronize ederek verileri de yüklüyor aslında. Oyuna girdim, dün akşam oynadığım iki maç oynanmamış geldi. Reyting ve rozetler aynı duruyordu. Nike sponsorluk anlaşmasını yeniden alınca fark ettim.
  • 200k vc+next gen i 280 liraya getirdim ama yine harcadığım paraya acıdım, seneye almayı düşünmüyorum bile gerçekten
  • ne zaman ucuzlayacak ??/ FIFA 21 90 TL ye aldim. NBA ucuzlamiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

ne zaman ucuzlayacak ??/ FIFA 21 90 TL ye aldim. NBA ucuzlamiyor

Ben de ucuzlamasini bekliyorum. Ama bu oyuna bir indirim yapmadılar. Bu ara fifayi nasıl 90 TL aldınız?

• Kazıkçı 2k seneye bakıcam artık duruma. Hala current gen diye reklam yapıyolar. Current gen series artık 2k old gen oldu artık xbox one ps4

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz707

Ben de ucuzlamasini bekliyorum. Ama bu oyuna bir indirim yapmadılar. Bu ara fifayi nasıl 90 TL aldınız?

Alıntıları Göster

fifa 20 ye girince menu de fifa 21 indirimi var. plus ile 90 tl ye geliyor

• quote:

fifa 20 ye girince menu de fifa 21 indirimi var. plus ile 90 tl ye geliyor

Alıntıları Göster

Hocam ben de en ucuz174 gözüküyor. Plus ne öğrenebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz707

Hocam ben de en ucuz174 gözüküyor. Plus ne öğrenebilir miyim?

Alıntıları Göster

PLUS uyeliginiz varsa 90 TL ye dusuyor. Plus online oynamak icin uyelik

NBA 2K21 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 28 Şubat 2021; 11:39:1 >

• quote:

PLUS uyeliginiz varsa 90 TL ye dusuyor. Plus online oynamak icin uyelik

Alıntıları Göster

Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Ben Xbox da indirim var diye düşünmüştüm. 😊

• Arkadaşlar şehirde oynanabilecek ne kadar açık saha var ? Next gen xbox’ta oynuyorum ama sahalar genelde boş oluyor.Next gen xbox’ta oynayan var mı ?
  • Herkese selamlar iyi forumlar , nba 2k21 ps 4 platformunda oynayıp superonline internet kullanan arkadaşlar var mı acaba ? Pro am modunda arka arkaya 2 maç giremiyorum sürekli hata veriyor. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.