Şimdi Ara

NBA 2K17 | ANA KONU (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.032
Cevap
8
Favori
41.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

quote:

Orijinalden alıntı: srhn10

arkadaşlar oyunda tüm badgeleri kazanabiliyormuyum bronze seviyesinde

bütün badgeleri Amethyst de yapabiliyorsunuz.

seçtiğin özelliğe göre 5-6 tane badge i, para ile direk (birini amethyst, gerisi altın) upgrade edebiliyosun.

Geri kalan ne kadar badge varsa, gereksinimlerini yerine getirdiğinde upgrade oluyor.

Adaş tüm badgeleri aldim 36 badge+ shor creator grand badge actim 88 overal yaptim bir sezonda mypark girdim tum emegim bosaymis afedersin hayvan gibi delay var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

MyPark türk kaynıyor ya nası türk yok dostum. :) My Team de yoktur belki. MyTeam oynayan da pek ben de görmüyorum açıkçası (ben de oynamıyorum :P)

MyPark Candır :D

MyTeam'de şu ana kadar sadece iki kere rastladım, birisinde de maç başlamadan çıktı rakip oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Bu aralar MyTeam online oynamaya başladım yeniden, daha önce online oynamamamın nedeni saçma sapan eşleştirmeler ve lag sorunuydu, ruby lige kadar yükseldim. Şu ana kadar 1450 kart topladım. Online oynarken şu kadro ile oynuyorum. Bu oyunda Türk oyunculara rastlamak oldukça zor, dün birisiyle eşleştim maç başlamadan oyundan çıktı.

NBA 2K17 | ANA KONU

reyiz bu 98lik 99luk oyuncuları nasıl alıyorsunuz ya benim en yüksek oyuncum bi tane 97lik adam gerisi 92 93

• Elgin Baylor'ı haftalık challengelardan token kazanarak kazandım. Şu ana kadar ordan Robert Pack (85), Michael Cooper (88), Kevin Johnson (92), Willis Reed (95), George Mcginnis (95) ve Elgin Baylor'ı (99) kazandım. Tek bir oyuncu daha kaldı o da Bob Pettit (99), bazı haftalar challengeları kaçırmıştım, onları kaçırmamış olsam şimdiye o da takımdaydı, muhteşem bir PF gerçekten, bir Rodman kadar savunmacı değil ama. 98'lik Rodman paskalyaya özel çıkarttıkları paketlerden çıktı, üç tane paket açtım üçüncü de o çıktı. Görüldüğü üzere kadronun büyük kısmı ödül zaten, para verip paket açmak cesaret işi, gerçekten çok pahalı.
  • quote:

MyPark türk kaynıyor ya nası türk yok dostum. :) My Team de yoktur belki. MyTeam oynayan da pek ben de görmüyorum açıkçası (ben de oynamıyorum :P)

My Park'ta nereye yanaşsam benimle oynamıyorlar, overallım düşük diye mi acaba ? Bir de oradaki oyunların nasıl olduğunu bakınca anlayacak bir ayrıntı var mı ? Sahaya gidiyorum bazen 3lü maç çıkıyor, bazen takım halinde 3'erli maç çıkıyor :) Tam çözemedim oradaki olayı.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar oyunda tüm badgeleri kazanabiliyormuyum bronze seviyesinde

bütün badgeleri Amethyst de yapabiliyorsunuz.

seçtiğin özelliğe göre 5-6 tane badge i, para ile direk (birini amethyst, gerisi altın) upgrade edebiliyosun.

Geri kalan ne kadar badge varsa, gereksinimlerini yerine getirdiğinde upgrade oluyor.

Adaş tüm badgeleri aldim 36 badge+ shor creator grand badge actim 88 overal yaptim bir sezonda mypark girdim tum emegim bosaymis afedersin hayvan gibi delay var

Selam Adaş :) MyPark dinamikleri ASLA single player gibi değil. Çok farklı. shoot release leri falan çok farklı. oyunu yeniden öğrenmeye başlıyorsun MyPArk ta.. Alışınca tadından yenmiyor ama.

90 altı diş göstermek zor, takım oyunu gerekiyor, herkesin aynı party chatte organize bi şekilde oynaması lazım.

Benim iki karakter var biri 95 Athlethic. Pota Altında kan kusturuyorum savunma olsun ofans olsun. Bi de Sharpshooter var o da 85. pota altı oynamaya alışık olduğum için aşırı zorlanıyorum şutörle oynarken. çok farklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

My Park'ta nereye yanaşsam benimle oynamıyorlar, overallım düşük diye mi acaba ? Bir de oradaki oyunların nasıl olduğunu bakınca anlayacak bir ayrıntı var mı ? Sahaya gidiyorum bazen 3lü maç çıkıyor, bazen takım halinde 3'erli maç çıkıyor :) Tam çözemedim oradaki olayı.

OVerall'ın düşükse veya Reputation'un düşükse tabii ki kimse oynamak istemez.

-Career Mode da en az 1 sezon bitir.
    -Hiç antrenman kaçırma (Vertical Jump yap GYM kısmında iki tur yeter, takım arkdaşlarınla drill yapmak zorunda değilsin) bu sayede DoinWork meter i dolduracaksın ve Skill Cap Upgrade gelecek her 5-6 antrenmanda bir. Yani Player Uğpgrade kısmında alabileceğin 1 skill daha gelecek.
    -Sponsorlardan kazandığın parayı sadece ve sadece adamını upgrade etmeye kullan. inan daha sonra üstüne başına dövme yapacak kıyafet alacak çok paran olacak.
    -bu şekilde ilk sezonun sonu gelmeden adamın 95 Olacak.

o zaman mypark a girdiğinde herkes sana party atar :)

• MyTeam modu için elimde 70K MT mevcut. MyTeam modu oynamayı bıraktığım için uygun bir miktara vericem. İlgilenenler ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Elgin Baylor'ı haftalık challengelardan token kazanarak kazandım. Şu ana kadar ordan Robert Pack (85), Michael Cooper (88), Kevin Johnson (92), Willis Reed (95), George Mcginnis (95) ve Elgin Baylor'ı (99) kazandım. Tek bir oyuncu daha kaldı o da Bob Pettit (99), bazı haftalar challengeları kaçırmıştım, onları kaçırmamış olsam şimdiye o da takımdaydı, muhteşem bir PF gerçekten, bir Rodman kadar savunmacı değil ama. 98'lik Rodman paskalyaya özel çıkarttıkları paketlerden çıktı, üç tane paket açtım üçüncü de o çıktı. Görüldüğü üzere kadronun büyük kısmı ödül zaten, para verip paket açmak cesaret işi, gerçekten çok pahalı.

Az önce kutu actim yine pek bisey cikmadi, kalan coinslerle bi paket acayim dedim 94lük duncan geldi

Neyse biraz adam topladım 94luk 95lik

• ProAm modunu oynayan yok mu aranızda hiç :)
  • Uzun bir aradan sonra yepyeni bir NBA 2K17 Rehberiyle geri döndüm arkadaşlar.
    Bu rehberde savunmaya biraz giriş yapıyoruz ve onball savunma detaylarına göz atıyoruz.

Link: Onball Savunma Rehberi NBA 2K17
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majesticozgr

ProAm modunu oynayan yok mu aranızda hiç :)

ProAm modunu tek mi oynuyorsunuz takıma oyuncu mu arıyorsunuz ?
  • quote:

ProAm modunu oynayan yok mu aranızda hiç :)

Kulüp varsa ben varım Özgür abi.
  • Yoruldum artık Online maçlarda Golden State'e karşı oynamaktan ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUHG

Yoruldum artık Online maçlarda Golden State'e karşı oynamaktan ya.

Filtre seçeneği var. Golden stateçi bebelere karşı oynamazsın o zaman.

• online oynamak isteyenler psn eklerse iyi olur. en azından bildik birileriyle oynamak daha keyifli :)
  • RenacCros kullanıcısına yanıt
    Ekle kardeşim, MajesticOzgr :)
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    2 arkadaşız. Devamlı olmayan 3-5 arkadaş daha var. Takıma devamlı gelecek oyuncu da uyar bize, bizde misafir oynayabiliriz.
  • Satılık MT arıyorum dostlar varsa ozelden konusabiliriz sorucak sorularımda var
  • quote:

2 arkadaşız. Devamlı olmayan 3-5 arkadaş daha var. Takıma devamlı gelecek oyuncu da uyar bize, bizde misafir oynayabiliriz.

Hocam günde 5-6 saat artık yAzda geldi hazır nba finalleride başlıyor 8-9 saat oynarım ekleyin

OlcayFB07

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.