Şimdi Ara

NBA 2K17 | ANA KONU (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
8
Favori
41.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar ps4 kullanıcıyım. Yeni gelen 7 gb lık güncellemeyi yükledim fakat roster update olmuyor hiçbir şekilde. Roster'ı nasıl update edebilirim.
  • Nba2k16'da MyCareer oynadım, Nba2k17'yi de MyCareer için aldım ama MyTeam ayrı güzelmiş. Online oynadığında gecikmeli dolmalar insanı deli ediyor ama olsun. Oyun bir de bana bonkör davrandı sağ olsun 98'lik Russel Westbrook çıkardı paketten. Güzel oyun. Paketler de öyle adaletsiz değil, güzel kartlar da geliyor para yatırmadan.
  • Biraz geç dahi olsa NBA 2K17 12. Yamasının bizlere ilk görüşte neler sunduğunu biraz karaladım.

Merak edenler için:http://onlinelig.net/forum/nba-2k-nba-live-serileri/279-nba-2k17-12-yama-yayinlandi#1813
  • Merhabalar,

Ben oyunu yeni aldim once kariyer oynayıp 1 sezon bitirdikten sonrami myteam olayına giriyim yoksa direkmi daliyim birde oyuncu nasil aliyoruz mt puani ilemi ? mt puanlarini internetten satin alabiliyomuyuz yoksa gerek yokmu ?
  • Arkadaslar oyun ilk acildiginda neden dogum tarihi istiyor surekli. Dogum tarihi ve mail giriyorum bir sure sonra tekrar istiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet 1985-86 Atlanta takımı var mı

Ona göre alacağım oyunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daltin

Arkadaslar oyun ilk acildiginda neden dogum tarihi istiyor surekli. Dogum tarihi ve mail giriyorum bir sure sonra tekrar istiyor.

Yazdigin mail adresine mesaj geliyor onaylaman lazim. Yada sitesinden ayni islemi yapman lazim. Tekrar tekrar karsina cikmamasi icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

Biraz geç dahi olsa NBA 2K17 12. Yamasının bizlere ilk görüşte neler sunduğunu biraz karaladım.

Merak edenler için:http://onlinelig.net/forum/nba-2k-nba-live-serileri/279-nba-2k17-12-yama-yayinlandi#1813

Eline sağlık

• ataman5 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Buradan indirilebilir mi?

• Beyler VC satın alabiliceğim bir yer varmı ? Oyun TR PSN 'den alındı..
  • MyCareer oynuyorum. Ayakkabı teklifi geldi, Nike'ı seçtim. Üzerinden epey zaman geçti ama hala alakasız ayakkabı giyiyorum. Nike ayakkabıları nasıl giyeceğim ?
  • Duyarlı bir insanoğlunun cevap vermesini bekliyorum..
  • Beyler 50K Mt var bi kadro önerisi alabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbox2

quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

Biraz geç dahi olsa NBA 2K17 12. Yamasının bizlere ilk görüşte neler sunduğunu biraz karaladım.

Eline sağlık

Rica ederim. xbox2

Buradan indirilebilir mi derken anlayamadım Burning ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 18 Nisan 2017; 16:10:51 >

• ataman5 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yamayı belirttiğiniz linkten indirilebilir zannetmiştim,habermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 18 Nisan 2017; 16:50:39 >
  • Son güncellemeden sonra leblebi gibi üçlük atılıyor. Bir benim mi gözüme battı bu olay acaba? El üstü üçlükler arttı, pota altı adam rahat rahat üçlük atıyor. Size de oluyor mu?

MyTeam'de de online'da rakibi 22-7 yenerken, rakip oyundan çıktı ama benim yenildiğime karar verdi oyun. Böyle saçma hatalar sinir edebiliyor.
  • Myteam modu beni kanser ettiği için bütün oyuncularımı satarak yaklaşık 100 K MT elde ettim. Satın almak isteyen olursa bana ulaşabilir.

• Merhaba kariyer modunda maçları simule ederken event kaçırmak istemiyorum nette birçok video var ama Türkçe video bulamadım ve yapamadimda diğer maça giderken eventlerde boşa gidiyor yöntemini bilen var mı acaba şimdiden teşekkürler

• Myteam modu beni kanser ettiği için bütün oyuncularımı satarak yaklaşık 71 K MT elde ettim. Satın almak isteyen olursa bana ulaşabilir.

• Merhabalar,

Oyunu aldım ama online özellikleri kullanamıyorum. Ne yapmam gerek?

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.