Şimdi Ara

NBA 2K17 | ANA KONU (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
8
Favori
41.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mycarrerde inanılmaz kötü şut istatistiğim var. Barı sonuna kadar doldurmaya çalışıp kare ile şut atıyorum . Her maç 2/17 civarı felaket yüzdem oluyor. Small forwardım. 3 sayılık atış ve medium Shot özelliklerim , yetenek dahilinde en iyi seviyede. Neden böyle oluyor ? Sağ analog ile mi şut atmak gerekiyor ? Onu da denedim bir iki maç çok birşey değişmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar evde internet bağlantısı olmadığı için oyunu yalnızca offline oynuyorum. Dolayısıyla güncellemeleri falan yüklemedim.
    Oyunda gözüme batan iki şey oldu.

1-) Ben top elinde olan X'i savunurken aynı takımdan Y, kendisini savunan oyuncum(yapay zekanın kontrolündeki oyuncu)dan hızla sıyrılıp boş alan buluyor ve sayıyı yapıyor. Bu şekilde her maç en az beş tane basit üçlük yiyorum.

2-) Oyun ara sıra kasıyor. 1-2 saniye süren takılmalar oluyor.Örneğin topu kenardan başlatırken,top potadan içeri girerken(genellikle üçlük atarken), rakip sahaya sprint ile geçerken rahatsız edici şekilde takılmalar oluyor.

Başka oyunlarda bu tarz sorunları yaşamadım.
    Yaşadığım bu sorunları siz de yaşadınız mı? Yaşadıysanız,güncellemeler bu sorunları çözdü mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 1 Mayıs 2017; 15:53:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixalis Pavlis

Arkadaşlar evde internet bağlantısı olmadığı için oyunu yalnızca offline oynuyorum. Dolayısıyla güncellemeleri falan yüklemedim.

1-) Ben top elinde olan X'i savunurken aynı takımdan Y, kendisini savunan oyuncum(yapay zekanın kontrolündeki oyuncu)dan hızla sıyrılıp boş alan buluyor ve sayıyı yapıyor. Bu şekilde her maç en az beş tane basit üçlük yiyorum.

2-) Oyun ara sıra kasıyor. 1-2 saniye süren takılmalar oluyor.Örneğin topu kenardan başlatırken,top potadan içeri girerken(genellikle üçlük atarken), rakip sahaya sprint ile geçerken rahatsız edici şekilde takılmalar oluyor.

Yaşadığım bu sorunları siz de yaşadınız mı? Yaşadıysanız,güncellemeler bu sorunları çözdü mü?

Yanlız değilsin...

Bende oyuna her girdiğimde 34878-0 hatası verip oyundan atıyordu.
    my carrer ' in ilk adımını x,x,x... ile bitirdikten sonra bi kereliğine oyun bu şekilde düşük fps de çalışıyormuş gibi açıldı,sonra oyundan çıkıp tekrar girdiğimde hız normale dönüp, maç başladığı gibi 34878-0 hatası almakta. Kenarda bekliyor oyun ööyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baracos

Myteam modu beni kanser ettiği için bütün oyuncularımı satarak yaklaşık 71 K MT elde ettim. Satın almak isteyen olursa bana ulaşabilir.

Tam olarak neden kanser oldunuz?

Lag sorunu mu?

• Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Genel olarak gecikme sorunu, 2k nın saçma sapan eşleştirmeleri, sağlam kartları olan oyuncunun dümdüz koşup sürekli sayı atabilmesinden oldum diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baracos

Genel olarak gecikme sorunu, 2k nın saçma sapan eşleştirmeleri, sağlam kartları olan oyuncunun dümdüz koşup sürekli sayı atabilmesinden oldum diyebilirim.

Eşleştirme konusu gerçekten de çok kötü. Ben gold ligdeyim, sadece gümüş ve bronz oyunculardan kadro kuruyorum, karşıma ruby ligden 95 overallı takım çıkartıyor. Ben de o yüzden blacktop oynuyorum. MT'lerin fiyatını özelden yazabilir misiniz?
  • arkadaşlar oyunda tüm badgeleri kazanabiliyormuyum bronze seviyesinde
  • Dostlar merhaba. Oyunu steam üzerinden bugün satın aldım ve bilgisayarıma indirip kurdum. My career moduna girdim her şeyi ayarladım. Kasma donma olmadan gayet akıcı şekilde 10-15 dakika oynadıktan sonra hiçbir hata vermeden oyun kendi kendine aniden kapandı ve bu durum tekrar açtığımda da aynı şekilde sürmeye devam etti. Hiçbir hata vermediği için sorunun ne olduğunu da bilmiyorum. Bu problemi yaşayıp da çözebilen bir arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatemon -- 7 Mayıs 2017; 21:54:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunNnN

Mycarrerde inanılmaz kötü şut istatistiğim var. Barı sonuna kadar doldurmaya çalışıp kare ile şut atıyorum . Her maç 2/17 civarı felaket yüzdem oluyor. Small forwardım. 3 sayılık atış ve medium Shot özelliklerim , yetenek dahilinde en iyi seviyede. Neden böyle oluyor ? Sağ analog ile mi şut atmak gerekiyor ? Onu da denedim bir iki maç çok birşey değişmedi.

Oyunu 1 aydır oynayan biri olarak ben de benzer durumdaydım. Ancak analog ile şut performansım biraz yükseldi. Özellikle kariyer rekoru kırıp 32 sayı attığım bir maçta %100 ile attım. Biraz analoga çalışmak iyi olacaktır.
  • NBA 2K18 DUYURULDU!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu almayı düşünüyorum en ucuz nerede bulabilirim

• umutgncy U kullanıcısına yanıt
    Digital olarak 89 TLyi gecen ay. Tekrar indirime girer NBA finali sirasinda.
  • yeni bir nba oyunu yapılması gerek bu gerçekten sıktı binlerce eksisi var oyunun
  • paket açtım diamond çıktı, kutu açtım çıkan en yüksek kart rubby
  • quote:

Orijinalden alıntı: soak

quote:

Orijinalden alıntı: Mixalis Pavlis

Arkadaşlar evde internet bağlantısı olmadığı için oyunu yalnızca offline oynuyorum. Dolayısıyla güncellemeleri falan yüklemedim.

Yanlız değilsin...

Bende oyuna her girdiğimde 34878-0 hatası verip oyundan atıyordu.
    my carrer ' in ilk adımını x,x,x... ile bitirdikten sonra bi kereliğine oyun bu şekilde düşük fps de çalışıyormuş gibi açıldı,sonra oyundan çıkıp tekrar girdiğimde hız normale dönüp, maç başladığı gibi 34878-0 hatası almakta. Kenarda bekliyor oyun ööyle..

2 ay sonra 2k18 geliyor hocam satın kurtulun hemen,bence (:

• Valla öyle veya böyle ama hala Fifa'dan Pes'ten çok daha zevkli bence :)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

yeni bir nba oyunu yapılması gerek bu gerçekten sıktı binlerce eksisi var oyunun

Allah' tan bu oyun var da Nba Live a mecbur kalmıyoruz.

• Bu aralar MyTeam online oynamaya başladım yeniden, daha önce online oynamamamın nedeni saçma sapan eşleştirmeler ve lag sorunuydu, ruby lige kadar yükseldim. Şu ana kadar 1450 kart topladım. Online oynarken şu kadro ile oynuyorum. Bu oyunda Türk oyunculara rastlamak oldukça zor, dün birisiyle eşleştim maç başlamadan oyundan çıktı.

• Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    MyPark türk kaynıyor ya nası türk yok dostum. :) My Team de yoktur belki. MyTeam oynayan da pek ben de görmüyorum açıkçası (ben de oynamıyorum :P)

MyPark Candır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: srhn10

arkadaşlar oyunda tüm badgeleri kazanabiliyormuyum bronze seviyesinde

bütün badgeleri Amethyst de yapabiliyorsunuz.

seçtiğin özelliğe göre 5-6 tane badge i, para ile direk (birini amethyst, gerisi altın) upgrade edebiliyosun.

Geri kalan ne kadar badge varsa, gereksinimlerini yerine getirdiğinde upgrade oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.