Şimdi Ara

NBA 2K12 (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.078
Cevap
0
Favori
184.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar belkı yazıyordu ama usendım bıraz hepsını okumayı my player bolumunde skıllpoınt verırken offense bolumunu degıstıremıyrm bır tek offense skıllerıne verebılıyrum yardım edersenız sevınırım
  • Arkadaşım chet engine programını indir. istediğin kadar yaparsın! http://3.bp.blogspot.com/_nNKeB3D6ids/SwdpA9BO5VI/AAAAAAAAAEM/ag_yIPTDC4Y/s1600/cheatengine.png
  • Ben bu NBA 2k12 blackbox ı indirdim bütün resimli kurulumlara baktım her şeyi yaptım ama bi türlü problemim çözülmüyo. Install a bastıktan sonra yüklenme başlıyo sonra %1 bile olmadan readme_japanese.txt diye bi konumda takılıyo bekle devam eder demeyin 1 saat bıraktım bilgisayara gene olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim çünkü yeniyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lleevveenntt

arkadaslar belkı yazıyordu ama usendım bıraz hepsını okumayı my player bolumunde skıllpoınt verırken offense bolumunu degıstıremıyrm bır tek offense skıllerıne verebılıyrum yardım edersenız sevınırım

Ğ ve Ü'yü kullan.
  • 2K share'de neden offical rosterlar gözükmüyor bileniniz varmı???
  • xbox için soruyorsun sanırım xbox konusunda bilgim yok ama pc de roster dosyasını savelerden silip, reset roster yaptığımızda resmi son roster geliyor.
  • arkadaşlar oyunu kurdum ama oyun takılarak oynanıyor sebebi ne olabilir?
  • Yav şu en son oyuncu yamasını falan yükledim, kolları siyah gözüküyordu vs yamaları yaptım onlar düzeldi oyunda ses çıkmamaya başladı.
  • Klavyede alley oop yapabilen var mi ? 2k10daki gibi ayarladım tuşları ama olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenilmez Armada 1905

Klavyede alley oop yapabilen var mi ? 2k10daki gibi ayarladım tuşları ama olmuyor.

Clutch + Fake Pass işte değişen bir şey yok.
  • sağlıklı bir şekilde online oynamak icin neler yapmamız lazım kasılmadan vs vs ve varsa oynıyacak olan yapalım online zevkli olur
  • friend nasıl ekleniyor, arkadaşı eklemek istiyorum ama.

sağlıklı oynamak içinde ayarları düşürmek falan gerekmiyor bizzat denedim. takım seçme ekranında fps 10-15 arasındaysa direk çık, tekrar oyun ara 30fps seviyesindeyse oyun içinde sorun olmadan oynanıyor. ha bu arada grafik ayarlarını yaptıktan sonra benchmark yap kesinlikle.
  • pivot oyuncumdan sıkıldım tekrardan bi oyuncu acıcam.hangi mevki önerirsiniz.pg de denemiştim pek hoşuma gitmemişti daha dorusu gittiğim takımda koç beni pg oynatmıyordu..bide oyuncu açarken play style ve play type 1 2 3 4 alanlarında hangilerini seçmemi önerirsiniz.
  • arkadaşlar uzun zamandır nba oynamıyorum ve aley opp nasıl yapılır bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

quote:

Klavyede alley oop yapabilen var mi ? 2k10daki gibi ayarladım tuşları ama olmuyor.

Fake pass değil normal pas. Fake pass nasıl oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hayır alley oop için fake pass + clutch tuşlarını kullanmak gerekir arkadaş doğru söylemiş. Tabi bunlara bastın diye hemen alley oop olmasını bekleme uygun pozisyonlarda işe yarar. Kontrol ayarlarını incelersen fake pass için hangi tuşun gerekli olduğunu görmüş olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 29 Aralık 2011; 12:30:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

quote:

quote:

quote:

Hayır alley oop için fake pass + clutch tuşlarını kullanmak gerekir arkadaş doğru söylemiş. Tabi bunlara bastın diye hemen alley oop olmasını bekleme uygun pozisyonlarda işe yarar. Kontrol ayarlarını incelersen fake pass için hangi tuşun gerekli olduğunu görmüş olursun.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

arkadaşlar bu sene online maçlar nasıl ? geçen iki senede lagdan oynanmıyordu, bu sene korsanı engelledikleri için deneyemedim. eğer lag yoksa alıcamda oyunu

Yaklaşık 1-2 ay önce online oynadım. Oynadım ama bir dakika zor dayandım çok fena LAG vardı Diğer oyun modlarına takılıyorum tek başıma.
  • lag olayını çözdüm yukarda da yazdım zaten. bir kaç kere denemek gerekiyor iyi oyunu bulabilmek için o kadar
  • Oyun için transfer yaması geldi mi ? Ya da gelecek mi ?
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.