Şimdi Ara

NBA 2K12 (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.078
Cevap
0
Favori
184.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • my player modunda takımdaki pivotu önümüzü açması ıcın nasıl çağırıyoruz bilen varmı.
  • En son roster güncellemesi:

http://hotfile.com/dl/138889898/3d83e2a/rosros.rar.html

İçinden çıkan tüm dosyaları oyunun save dosyası içine atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone_0

my player modunda takımdaki pivotu önümüzü açması ıcın nasıl çağırıyoruz bilen varmı.

Perdelemeyi kast ediyorsun sanırım , LF2 yani Position Plays/Pick Control hareketine ayarladığın tuşa uzun basılı tutarak yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssasin

quote:

my player modunda takımdaki pivotu önümüzü açması ıcın nasıl çağırıyoruz bilen varmı.

Perdelemeyi kast ediyorsun sanırım , LF2 yani Position Plays/Pick Control hareketine ayarladığın tuşa uzun basılı tutarak yapıyorsun.

cok tesekkurler
  • cama çarptırarak nasıl sayı atıyoruz
  • bu oyunu bu yüzden seviyorum diyebiliceğim bir an yaşadım demin.. pg yim.dallas a trade oldum kendi isteğimle.neyse işte bi kac maca cıktık.tamamen cok kötü gidiyoruz.ligte bizim üstümüzde olan hatta ilk sıralarda olan houston a karşı onların sahasında oynuyoruz.işte mac basladı Vince Carter le çok iyi anlaşıyorum ben assist yapıyorum o çakıyor 3 lükleri,o assist yapıyor ben cakıyorum falan.en sonunda mac 60-60 bitti uzadı.müthiş bi heyecan.ilk defa bi maçım uzadı falan :D.maç gidip geliyor.son 5 sn var durum 74-74.houston hücümda.bi ara top kaybediyorlar yerden topu tekrar houstonlu oyuncu alıp smaçı koyuyor.durum 76-74.tüm seyirciler çıldırıyor adeta süper bi ses,destek.son 1 sn kalmış.spikerler manyamış smaçtan sonra halaa smacı konusuyorlar.1 sn kala koç mola alıp takımı topluyor.kenardan baslıyoruz,topu istiyorum,bana atıyorlar.son 0,2 sn varken top elimden çıkıp yavaş yavaş havada süzülüyor veeeeeee baskeeeeeet durum 76-77 taraftarlardan çıt yok.spikerler kendinden geçmiş.benim oyuncum cool bi şekilde yürüyor.of ulan .kaydedemedim ama süper bi andı.i love this game diyorum baskada bişe demiyorum.

• Oyuna yeni kariyer açıp tekrar başladım ve ayrıca oyunu biraz zorlaştırayım diye trade'i kapatıp legend oyuncuları da yükledim. Abdul-Jabbar ve Hakeem hayvani bir profile sahip. Her maç canımı sıkıyorlar.
  • quote:

bu oyunu bu yüzden seviyorum diyebiliceğim bir an yaşadım demin.. pg yim.dallas a trade oldum kendi isteğimle.neyse işte bi kac maca cıktık.tamamen cok kötü gidiyoruz.ligte bizim üstümüzde olan hatta ilk sıralarda olan houston a karşı onların sahasında oynuyoruz.işte mac basladı Vince Carter le çok iyi anlaşıyorum ben assist yapıyorum o çakıyor 3 lükleri,o assist yapıyor ben cakıyorum falan.en sonunda mac 60-60 bitti uzadı.müthiş bi heyecan.ilk defa bi maçım uzadı falan :D.maç gidip geliyor.son 5 sn var durum 74-74.houston hücümda.bi ara top kaybediyorlar yerden topu tekrar houstonlu oyuncu alıp smaçı koyuyor.durum 76-74.tüm seyirciler çıldırıyor adeta süper bi ses,destek.son 1 sn kalmış.spikerler manyamış smaçtan sonra halaa smacı konusuyorlar.1 sn kala koç mola alıp takımı topluyor.kenardan baslıyoruz,topu istiyorum,bana atıyorlar.son 0,2 sn varken top elimden çıkıp yavaş yavaş havada süzülüyor veeeeeee baskeeeeeet durum 76-77 taraftarlardan çıt yok.spikerler kendinden geçmiş.benim oyuncum cool bi şekilde yürüyor.of ulan .kaydedemedim ama süper bi andı.i love this game diyorum baskada bişe demiyorum.

aynen o heyecan bir baska oyuna tekrar bagliyor insani

• Uleyn hala oyunu oynayamadım ama yarın oynayacağımm çok özledim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharaohpsp

arkadaşlar uzun zamandır nba oynamıyorum ve aley opp nasıl yapılır bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

okumayı biliyor musunuz acaba? 2 mesaj yukarıda söyledim nasil olduğunu biraz mesajları inceleyin bir şey sormadan önce. Bir 38 kez söyledim oyunun alıştırma kısmına girip bir kaç şeye bakın basit basit şeyleri her sayfada 3 4 kez soran var. Bu kadar hazıra konmayin lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

okumayı biliyor musunuz acaba? 2 mesaj yukarıda söyledim nasil olduğunu biraz mesajları inceleyin bir şey sormadan önce. Bir 38 kez söyledim oyunun alıştırma kısmına girip bir kaç şeye bakın basit basit şeyleri her sayfada 3 4 kez soran var. Bu kadar hazıra konmayin lütfen.

quote:

Orijinalden alıntı: 41fifa12

cama çarptırarak nasıl sayı atıyoruz

hocam şuna da cevap vereydin
  • Arkadaşlar TBL 2K12 için bir bakar mısınız ?http://forum.donanimhaber.com/m_56112469/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56112469
  • quote:

quote:

quote:

Panyalı sut icin köşelerdeyken clutch ve sut tuşuna basmalısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

bu oyunu bu yüzden seviyorum diyebiliceğim bir an yaşadım demin.. pg yim.dallas a trade oldum kendi isteğimle.neyse işte bi kac maca cıktık.tamamen cok kötü gidiyoruz.ligte bizim üstümüzde olan hatta ilk sıralarda olan houston a karşı onların sahasında oynuyoruz.işte mac basladı Vince Carter le çok iyi anlaşıyorum ben assist yapıyorum o çakıyor 3 lükleri,o assist yapıyor ben cakıyorum falan.en sonunda mac 60-60 bitti uzadı.müthiş bi heyecan.ilk defa bi maçım uzadı falan :D.maç gidip geliyor.son 5 sn var durum 74-74.houston hücümda.bi ara top kaybediyorlar yerden topu tekrar houstonlu oyuncu alıp smaçı koyuyor.durum 76-74.tüm seyirciler çıldırıyor adeta süper bi ses,destek.son 1 sn kalmış.spikerler manyamış smaçtan sonra halaa smacı konusuyorlar.1 sn kala koç mola alıp takımı topluyor.kenardan baslıyoruz,topu istiyorum,bana atıyorlar.son 0,2 sn varken top elimden çıkıp yavaş yavaş havada süzülüyor veeeeeee baskeeeeeet durum 76-77 taraftarlardan çıt yok.spikerler kendinden geçmiş.benim oyuncum cool bi şekilde yürüyor.of ulan .kaydedemedim ama süper bi andı.i love this game diyorum baskada bişe demiyorum.

O olay bende de oldu gerçekten kendimi sahada gibi hissediyordum Yanlış hatırlamıyorsam hakemler karar veremedi ve masa hakemleriyle falan sayının geçerli olup olmadığını görüşüyorlardı sonra sayı geçerli dediler ve maç bizim oldu

• Beyler, periyod sonunda siyah ekran çıktı. Oyuna dönemedim bir daha... Var mıdır bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen?
  • Bu sefer 85 overall'da yıldız çıktı. Her daim 93+ olunca çıkardı, biraz şaşırdım. Ama skill pointleri düzgün verdiğim için yıldız işaretinin erken çıktığını düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Bu sefer 85 overall'da yıldız çıktı. Her daim 93+ olunca çıkardı, biraz şaşırdım. Ama skill pointleri düzgün verdiğim için yıldız işaretinin erken çıktığını düşünüyorum...

Takım geneliyle de alakalı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hayır o 2k11 için geçerli.

Bank shotu aşağı şut ve yukarı şut tuşunu aynı anda basarak gerçekleştirebilirsiniz. (rs)

• quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

quote:

quote:

quote:

quote:

hayır o 2k11 için geçerli.

Bank shotu aşağı şut ve yukarı şut tuşunu aynı anda basarak gerçekleştirebilirsiniz. (rs)

Ben dediğim gibi atıyorum ama?

• Utah Jazz - Orlando Magic maçında korku dolu anlar!

Nba 2k12 oyununda görülen bu sahneler, tribünler ve izleyiciler arasında büyük bir paniğe yol açtı. Maça kenardan gelen çaylak oyuncunun boyun ve kafasının olmaması bütün nba izleyicilerini derinden sarstı. Tribünlerin bir kısmı bu olayı yakından yaşadıkları için kısa süreli bir şok yaşasalar da çok geçmeden bunun feci bir hata olduğunu anlayan seyirciler zorda olsa kendilerini toparladı.

Ve işte o görüntüler: (+16)

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.