Şimdi Ara

NBA 2K12 (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.079
Cevap
0
Favori
184.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyundayken periot arasında siyah ekranda donma problemi yaşayan arkadaşlar cracklerini deiştirsin birde autosavei kapasınlar bende düzeldi sorun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Utah Jazz - Orlando Magic maçında korku dolu anlar!

Nba 2k12 oyununda görülen bu sahneler, tribünler ve izleyiciler arasında büyük bir paniğe yol açtı. Maça kenardan gelen çaylak oyuncunun boyun ve kafasının olmaması bütün nba izleyicilerini derinden sarstı. Tribünlerin bir kısmı bu olayı yakından yaşadıkları için kısa süreli bir şok yaşasalar da çok geçmeden bunun feci bir hata olduğunu anlayan seyirciler zorda olsa kendilerini toparladı.

Ve işte o görüntüler: (+16)

:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız oyunu dışarıdan başlatan oyuncuda tam adım atacakken Micheal Jakson vari bir hareket yapmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 2 Ocak 2012; 13:39:38 >
  • Arkadaşlar, oyunu my playerda guard pozisyonunda oynuyorum. Takımdaki uzunları perdelemeye nasıl çağırabilirim klavyede ? Pick and roll falan çok zormuş sanırım ama perdeleme yeter bana.

Bi de Lakerstayım Kobe falan hiç üçlük denemiyor, takım çok hareketsiz. Sorun benim oyunumda mı acaba ?

Son olarak, koçun çizdiği setleri görebiliyor muyuz my playerda ? Kafama göre hücum yapıyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenilmez Armada 1905 -- 2 Ocak 2012; 16:02:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenilmez Armada 1905

Arkadaşlar, oyunu my playerda guard pozisyonunda oynuyorum. Takımdaki uzunları perdelemeye nasıl çağırabilirim klavyede ? Pick and roll falan çok zormuş sanırım ama perdeleme yeter bana.

Bi de Lakerstayım Kobe falan hiç üçlük denemiyor, takım çok hareketsiz. Sorun benim oyunumda mı acaba ?

Son olarak, koçun çizdiği setleri görebiliyor muyuz my playerda ? Kafama göre hücum yapıyorum ben.

Perdeleme icin Position Plays/Pick Control icin ayarladigin tusa basili tutarak yapiyorsun.

• quote:

Arkadaşlar, oyunu my playerda guard pozisyonunda oynuyorum. Takımdaki uzunları perdelemeye nasıl çağırabilirim klavyede ? Pick and roll falan çok zormuş sanırım ama perdeleme yeter bana.

Çizilen oyunları görmek için tam hatırlamıyorum ama settingsten Runplays veya Playbooku açman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: London_44

quote:

Perdeleme icin Position Plays/Pick Control icin ayarladigin tusa basili tutarak yapiyorsun.

Hocam tuşları ayarladığımız yerde dediğiniz ayarı yapıyoruz değil mi ? Pas, şut ayarlar gibi ?

AlloneAssasian,

Deneyeceğim, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenilmez Armada 1905 -- 2 Ocak 2012; 16:43:37 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: London_44

quote:

Hocam tuşları ayarladığımız yerde dediğiniz ayarı yapıyoruz değil mi ? Pas, şut ayarlar gibi ?

AlloneAssasian,

Deneyeceğim, teşekkürler.

evet tuslari ayarladigimiz yerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry_Kewell

klavyedeki ayarları birisi paylaşırsa sevinirim, bir türlü tam olarak ayarlayamadım

Bu vereceğim NBA LİVE serisinin (yani NBA LİVE 03 04 05 06 07 08 hep bu şekildeydi.) kontrol ayarlarıdır. Bir çok kişinin alışık olduğu sistem budur.

- PASS - X
    - FAKE PASS - W
    - POST UP - E
    - SHOOT - D
    - Pos.Plays - TAB
    - Icon Pass - A
    - Clutch - LEFT SHIFT
    - SPRİNT - Q
    - Move Pl. Up - YUKARI YÖN TUŞU ( UP ARROW )
    - Move Pl.Down - AŞAĞI YÖN TUŞU ( DOWN ARROW )
    - Move Pl. Left - SOLA YÖN TUŞU ( LEFT ARROW )
    - Move Pl. Right - SAĞA YÖN TUŞU ( RİGHT AROOW )
    - Shot Stick Up - NUMPAD 8
    - Shot Stick Down - NUMPAD 2
    - Shot Stick Left - NUMPAD 4
    - Shot Stick Right - NUMPAD 6
    - Timeout - Page Up *
    - Pause - Page Down ( ESCAPE )

On The Fly Coaching -> Setleri ayarlayacağın bölüm [ Bende yukarıdan aşağıya sırasıyla R - T - F - G olarak ayarlı. ]

- Left Stick - F2 **
    - Right Stick - F3 **

* : Timeout'u istersen başka bir tuşla belirleyebilirsin.
    **: Farklı ayarlayabilirsin NBA Live'da böyle bir şey kullanmıyordum.

[Bu OFFENSE bölümünün ayarlarıdır fakat böyle ayarladığın takdirde diğer sayfalardaki ( DEFENSE vs. ) ayarlarda sırasıyla aynı olacaktır.
    (Ör.: OFFENSE SHOOT - D === DEFENSE STEAL - D ............... OFFENSE POST UP - E === DEFENSE BLOCK - REBOUND - E )]
  • Son takaslari ve rookieleri iceren bir patch var mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Son takaslari ve rookieleri iceren bir patch var mi acaba?

ana menuden options kismindaki reset rosters i yaparsan kadrolar gunumuzdeki sekline geliyor rookieler dahil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Son takaslari ve rookieleri iceren bir patch var mi acaba?

http://hotfile.com/dl/138889898/3d83e2a/rosros.rar.html
  • Çok olduğumun farkındayım da, set oyunlarında boyalı alandan geçerek yer değiştirmeye çalıştığımda beni tutan oyuncu alan değiştirmeme izin vermiyor. Bu oyuncudan kurtulmak için de perdeleme yapmak mümkün mü ?

• quote:

Çok olduğumun farkındayım da, set oyunlarında boyalı alandan geçerek yer değiştirmeye çalıştığımda beni tutan oyuncu alan değiştirmeme izin vermiyor. Bu oyuncudan kurtulmak için de perdeleme yapmak mümkün mü ?

Top sende değilkende kendine aynı tuşla perde isteyebilirsin.
  • off sinir olmaya başladım 2günde bir online icin üyelik isteyip duruyor şimdide karakteri secme ekranına geldimi donup kalıyor
  • Beyler bu 2k serisinde 2 şey benim dikkatimi çekiyo hiç el atmıyolar o kısımlara birincisi oyuncuların formaları sanki zırh gibi duruyo yani vücuda yapışmıyo veya hareketlerine göre tepki vermiyo çoğu kez ikincisi de zorluk seviyesi tam olarak dengeli değil bence siz ne düşünüyosunuz bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Beyler bu 2k serisinde 2 şey benim dikkatimi çekiyo hiç el atmıyolar o kısımlara birincisi oyuncuların formaları sanki zırh gibi duruyo yani vücuda yapışmıyo veya hareketlerine göre tepki vermiyo çoğu kez ikincisi de zorluk seviyesi tam olarak dengeli değil bence siz ne düşünüyosunuz bu konuda?

Forma yapışmaz ki zaten vücuda. Genelde bol durur ben giyerkende öyle oluyor. Harekete göre tepki verme olayıda çok hoş bence neden yok dedin bilmiyorum. Zorluk seviyesine gelecek olursak haklısın. Seviye yükseldiği zaman AI nin zekasında değişme olmuyor sadece attığın şutlar girmiyor, karşı taraf takır takır sokuyor.
  • anladığım kadarıyla boldan kastı üzerinde salaş durması değil adamın yandan görüntüsünde formanın omuz kısmı ve kanat kısmı vücuttan ayrık duruyo ki normal şartlarda mümkün değil.şu an işyerindeyim ss koyamıyorum ama denk geldiğimde koyarım.kalıp gibi duruyo katılıyorum..
  • Yukledim trainer,yaptim hepsini 99. Eglencesine oynuyorum:)
  • quote:

anladığım kadarıyla boldan kastı üzerinde salaş durması değil adamın yandan görüntüsünde formanın omuz kısmı ve kanat kısmı vücuttan ayrık duruyo ki normal şartlarda mümkün değil.şu an işyerindeyim ss koyamıyorum ama denk geldiğimde koyarım.kalıp gibi duruyo katılıyorum..

Evet bunu kastetmiştim bu arada 2k12 daha oynamadım 2k11 için söyledim
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.