Şimdi Ara

NBA 2K12 (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.078
Cevap
0
Favori
184.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bu oyunda şimdiye kadar şu smacı basabilen var mı ? hiç basamadım şimdiye dek

http://www.youtube.com/watch?v=G3nSuERhiF0&feature=player_detailpage#t=475s
  • Online sistemi berbat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

arkadaşlar bu oyunda şimdiye kadar şu smacı basabilen var mı ? hiç basamadım şimdiye dek

http://www.youtube.com/watch?v=G3nSuERhiF0&feature=player_detailpage#t=475s

Aynı smaç değil ama benzer bir tane bastım. Reverse Layup ile aynı mantık.
  • yeni bi tv aldım. bi heves hemen oyunu açtım. ama oda ne? görüntü var ses yok. sorunu bi kaç yerde aradım. sanırım bu oyun dts yada ona benzer bi ses teknolojisi kullanıyor ve tv bunu algılamıyor. sorunu çözebilen var mı?
    not: pc ile bağlanıyorum.
    acaba z906 mı tv ye bağlasam sorun çözülürmü?
  • My player'da önceden hep dergilere çıkardım.Şuan 2015teyim.Ligte maç başına 48 ort ile oynuyorum,sürekli haftanın, ayın adamıyım ama dergilere falan çıkma durdu.Neden ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donttreadonme

yeni bi tv aldım. bi heves hemen oyunu açtım. ama oda ne? görüntü var ses yok. sorunu bi kaç yerde aradım. sanırım bu oyun dts yada ona benzer bi ses teknolojisi kullanıyor ve tv bunu algılamıyor. sorunu çözebilen var mı?

Büyük ihtimalle pcniz hdmi çıkışından ses çıkışı vermiyor. Kasa kullanıyorsanız zaten genelde öyle bir şey olmuyor. Laptopların da bazılarında oluyor diye biliyorum. Bir hoparlör bağlamanız gerekecek sanırım, ya da basit bir aux kablosuyla tvnin çıkışına takabilirsiniz.
  • yeni indirdim umarım güzeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

yeni bi tv aldım. bi heves hemen oyunu açtım. ama oda ne? görüntü var ses yok. sorunu bi kaç yerde aradım. sanırım bu oyun dts yada ona benzer bi ses teknolojisi kullanıyor ve tv bunu algılamıyor. sorunu çözebilen var mı?

Büyük ihtimalle pcniz hdmi çıkışından ses çıkışı vermiyor. Kasa kullanıyorsanız zaten genelde öyle bir şey olmuyor. Laptopların da bazılarında oluyor diye biliyorum. Bir hoparlör bağlamanız gerekecek sanırım, ya da basit bir aux kablosuyla tvnin çıkışına takabilirsiniz.

ses sistemini tv ye bağlayarak sorunu çzödüm. tv son sistem ama dts özelliği yok ne hikmetse. sanırım ses sistemi üreticilerini düşünmüşler. yalnız kötü tarafı ses sisteminden de dts kalitesinde ses alamıyorum. hadi oyunlar için idare edilirde, filmler için büyük eksiklik olacak..

• quote:

quote:

quote:

ses sistemini tv ye bağlayarak sorunu çzödüm. tv son sistem ama dts özelliği yok ne hikmetse. sanırım ses sistemi üreticilerini düşünmüşler. yalnız kötü tarafı ses sisteminden de dts kalitesinde ses alamıyorum. hadi oyunlar için idare edilirde, filmler için büyük eksiklik olacak..

Hocam dts konusunda bilgim yok ancak ben laptopu tvye bağladığımda ses alabiliyorum ancak kasayı bağladığımda alamıyorum. Bunun nedeni bazı laptoplar hdmi'dan ses çıkışı da veriyor. Kasada böyle bir şey söz konusu değilim. Umarım sizdeki sorun da tvden değil bilgisayardan kaynaklıdır.

• quote:

quote:

quote:

Hocam benim TV'de de DTS kodeği yok, ama Xbox ile Nba 2K12 dahil tüm oyunları çalıştırıyor. Sizin sorununuz başka bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

quote:

quote:

quote:

Hocam benim TV'de de DTS kodeği yok, ama Xbox ile Nba 2K12 dahil tüm oyunları çalıştırıyor. Sizin sorununuz başka bence.

mjollnir ve mertdnc kardeşlerim. bilgisayar ile ilgili bi sorun yok. çünkü fifa oynarken ses tv den sorunsuz geliyor. dts kaynaklı sesleri çözemeyen bir tv ye sahibim bunu anladım. aynı sorun mkv dosyaları içinde geçerli çünkü. harici diski direkt olarak tv ye bağlayıp mkv yürütmesini istediğimde görüntü var ama ses yok. notebook ile bağlanıp mkv yürütürken vlc ile ses kanalını 2 yaptığımda ses gelio. ama dediğim gibi. 6 ses kanallı for 5+1 bir film indiriyorsunuz ama o sesi alamıyorsunuz. onunda çözümü için toshiba abi tv nin dijital ses çıkış portunu kullanın diyor. e ses sisteminde de dijital ses girişi yok.. iki ucu ... değnek anlayacağınız. işin özü ben 2500 sayıp son sistem toshiba aldım ve bu sorunlarla karşılaştım. tv alacaklara tavsiyem yanlarında mkv 6 kanal ses kodlu yüklenmiş bir filmle flash disk götrümeleridir. küçük bir sorun gibi görünebilir ama sese önem veriyorsanız can sıkıcı oluyor.

• arkadaşlar fadeaway i nasıl yapıyoruz bir türlü beceremedim geri adım atıp durduğu yerde atıyor şutu ama geri çekilerek atmıyor fadeaway ability ve şut yüzdem en iyi seviyede bi yardım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

arkadaşlar fadeaway i nasıl yapıyoruz bir türlü beceremedim geri adım atıp durduğu yerde atıyor şutu ama geri çekilerek atmıyor fadeaway ability ve şut yüzdem en iyi seviyede bi yardım ?

Oyuncuyu koşturduğun tuşu geriye doğru çekip şut tuşuna bas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

arkadaşlar fadeaway i nasıl yapıyoruz bir türlü beceremedim geri adım atıp durduğu yerde atıyor şutu ama geri çekilerek atmıyor fadeaway ability ve şut yüzdem en iyi seviyede bi yardım ?

Oyuncuyu koşturduğun tuşu geriye doğru çekip şut tuşuna bas.

bilgisayardan oynuyorum işte konsol olsa daha kolay olur ama tuşlarla oynuyorum ne yazıkki tuşlarla nasıl yapıldığını biliyormusunuz ?
  • Nba 2k12de kadro güncellenmiyormu yav. Howard orlandoda hala Nash phoneixde. Güncelleme gelmiyor mu? İlla nba 2k13'mü alıcaz.

Not. ps3 ten orjinal oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: armor-3_3

Nba 2k12de kadro güncellenmiyormu yav. Howard orlandoda hala Nash phoneixde. Güncelleme gelmiyor mu? İlla nba 2k13'mü alıcaz.

Not. ps3 ten orjinal oynuyorum

Artık güncellenmez orijinal roster ama 2kshare bakarsan bulabilirsin yeni kadroları, öyle sanıyorum.
  • Merhaba arkadaslar nba oyununda yeniyim daha once pcde oynadim fakat fazla surmedi simdi ps3te oynamaya basladim yalniz pro da oynuyorum ve adamlar nefes aldirmiyor,iceri giremiyorum sayi atmak icin,smac desen hayal zaten. Zorluk seviyesni dusurmeyi dusundum ama vaz gectim zorlamaya devam. Bana puf noktalari,yeni baslayanlar icin ne iyidir ne degildir tarzinda onerilerde bulunursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunların hepsini denedim smaç basamıyorum koşuyla şuta basılı tutuyorum turnike atıyor 4 6 8 2 ye basıyorum yine olmuyor yardımmm
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.