Şimdi Ara

Navitech Ömür Boyu Harita Güncelleme(yenler) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
3
Favori
88.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürünlerimize geri görüş kamerası bağlanamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: navitechservis

ürünlerimize geri görüş kamerası bağlanamaz

milletin o kadar yazdığına cevap vermeyin. sıradan bir olaya cevap verin. işinize geldiği gibi. tüm navitech kullanıcılarına ve sorun yaşayanların adına söylüyorum.

Edit:kurallara uygun olmayan kısımlar editlenmiştir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navitechservis

ürünlerimize geri görüş kamerası bağlanamaz

sayın navitechservis

siz navitech firmasının yetkilisi olarak mı yoksa servisi ve sadece yardım amacıyla mı burada bulunuyorsunuz

şunun için soruyorum firma yetkilisi iseniz bazı sorularım olacak

her durumda verdiğiniz bilgiler için teşekkürler , bu cihaz ile ilgili bir yetkilinin olmasını ve kafamızda ki sorulara cevaplar arıyoruz ancak bugüne kadar ben yetkiliyim cevap vereyim diyen kimse çıkmadığı için kendimiz soruyoruz kendimiz cevap veriyoruz

saygılar
  • Lanet olsun her bu başlıkla ilgili mesaj geldiğinde hevesleniyorum bu sefer oldu diye,sonuç gene hüsran.Olmazsa yanlışlıkla kırılmış numarası yapıyım hanımdan laf yemeyelim.Verdiğin paralar hep boşa diye başıma kalkıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Lanet olsun her bu başlıkla ilgili mesaj geldiğinde hevesleniyorum bu sefer oldu diye,sonuç gene hüsran.Olmazsa yanlışlıkla kırılmış numarası yapıyım hanımdan laf yemeyelim.Verdiğin paralar hep boşa diye başıma kalkıcak

Selamlar Arkadaslar,

Firmanin yetkilileri, igo nun yetkililieri .. sektordeki onlarca yuzlerce insan su anda HongKong'teki bu konudaki en buyuk fuardalar.
    Haftaya geldiklerinde bizde takip ederiz merak etmeyin.
    Konu teknik bir konu, idari olarak olmayacak diye bir sey yok.
    defalarca soyluyorum, bir firma icin verilen bir sey digeri icin niye verilmesin... urunun ustunde omur boyu yaziyorsa bir sekilde verilecektir.
    igo'nun web sayfasinda, lisans numaralarinda vb. bir sorun vardir... bulunur ve cozulur...

ama vakit aliyor..

biraz sabir.

saygilar,

alim k.

• quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Lanet olsun her bu başlıkla ilgili mesaj geldiğinde hevesleniyorum bu sefer oldu diye,sonuç gene hüsran.Olmazsa yanlışlıkla kırılmış numarası yapıyım hanımdan laf yemeyelim.Verdiğin paralar hep boşa diye başıma kalkıcak

Selamlar Arkadaslar,

Firmanin yetkilileri, igo nun yetkililieri .. sektordeki onlarca yuzlerce insan su anda HongKong'teki bu konudaki en buyuk fuardalar.
    Haftaya geldiklerinde bizde takip ederiz merak etmeyin.
    Konu teknik bir konu, idari olarak olmayacak diye bir sey yok.
    defalarca soyluyorum, bir firma icin verilen bir sey digeri icin niye verilmesin... urunun ustunde omur boyu yaziyorsa bir sekilde verilecektir.
    igo'nun web sayfasinda, lisans numaralarinda vb. bir sorun vardir... bulunur ve cozulur...

ama vakit aliyor..

biraz sabir.

saygilar,

alim k.

Umarım Alim bey çok teşekkürler..5 aydır bekliyoruz.Umarım çözerler.Atıl vaziyette duruyor navigasyon cihazı.İstanbul ve Muğlada olmadık yollara çıkarttı rezil olduk.Hayırlısı bekleyelim biraz daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

piranha fuga navigasyon almıştım. aldığımda 1 yıl ücretsiz güncellemesi vardı.

1 yıl geçeli çok oldu. sonradan ne olduysa ömür boyu ücretsiz güncellemeye geçmişler. şu an 2011 Q7 haritasını yükledim tıkır tıkır çalışıyor.. bundan sonra da yeni haritaları yüklemek beleş olacak anlaşılan..

4 ayak üstüne düştüm yanii... ne şanslı adamım yaa..

arkadaşlar alırken dikkat etmemiştim, piranha fuga'da geri vites kamerası takma yeride var..

biraz önceki mesajı okuyunca baktım.. hem harita ömür boyu hem de geri vites kamera girişi var.. ne şanslı adamım yaw di mi..

• TMC de desteklerse dokunmayın keyfine Ozaman tam şanslısayılacaksınız.
  • quote:

quote:

piranha fuga navigasyon almıştım. aldığımda 1 yıl ücretsiz güncellemesi vardı.

1 yıl geçeli çok oldu. sonradan ne olduysa ömür boyu ücretsiz güncellemeye geçmişler. şu an 2011 Q7 haritasını yükledim tıkır tıkır çalışıyor.. bundan sonra da yeni haritaları yüklemek beleş olacak anlaşılan..

4 ayak üstüne düştüm yanii... ne şanslı adamım yaa..

arkadaşlar alırken dikkat etmemiştim, piranha fuga'da geri vites kamerası takma yeride var..

biraz önceki mesajı okuyunca baktım.. hem harita ömür boyu hem de geri vites kamera girişi var.. ne şanslı adamım yaw di mi..

milleti kahrından öldürmeye niyetlisiniz galiba

herkes harita güncelleyemiyorum diye tırmalarken

şuan şanslı olduğunuz görülüyor ama çok sevinmeyin , bu dünya da hep sevinme veya hep üzülme yoktur ,

yani son şanslarınızı kullanıyor olabilirsiniz " DİKKAT"

• quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

TMC de desteklerse dokunmayın keyfine Ozaman tam şanslısayılacaksınız.

@imkansız hocam..

bu kadar sanş yeter bana.. fazla zorlamaya gerek yok.. şansımı daha fazla zorlamamak için bu özelliğin var olup olmadığına bakmayacağım.. nolmaz nolmazz, şansım kırılır mırılır, di mi ama....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

TMC de desteklerse dokunmayın keyfine Ozaman tam şanslısayılacaksınız.

@imkansız hocam..

bu kadar sanş yeter bana.. fazla zorlamaya gerek yok.. şansımı daha fazla zorlamamak için bu özelliğin var olup olmadığına bakmayacağım.. nolmaz nolmazz, şansım kırılır mırılır, di mi ama....

aynı fikirdeyim

zaten TMC de destekliyorsa bence en azından forumun bu sayfasında söylemeyin ,sağlığınız açısından

• an itibari ile px120 cihazımı 2011.03 den 2011.10'a yani Q3' e güncelleyemiyorum. forumlarda epey dolaştım millet temmuz ayından beri mağdurmuş meğer. Q1'i de zaten zorla yapmıştık. navitech e benden kocaman bir şu an markadan okadar soğudumki sorunsuz kullandığım 4700 msu model teybi bile arabamdan söküp atabilirim
  • hoş geldin aramiza...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan61

an itibari ile px120 cihazımı 2011.03 den 2011.10'a yani Q3' e güncelleyemiyorum. forumlarda epey dolaştım millet temmuz ayından beri mağdurmuş meğer. Q1'i de zaten zorla yapmıştık. navitech e benden kocaman bir şu an markadan okadar soğudumki sorunsuz kullandığım 4700 msu model teybi bile arabamdan söküp atabilirim

Darısı benim başıma artık

• arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Ben de px120 sahibyim. Güncelleme malum ücretli. Sizdeki sorun ücretli bile yapamaması mı yoksa ücretli olaması mı ? Sanırım sorun ücretli dahi olmaması..
  • forumda gezinirken bir kişinin ücretini ödemesine rağmen güncelleme yapamadığını okumuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selfesteem

arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Ben de px120 sahibyim. Güncelleme malum ücretli. Sizdeki sorun ücretli bile yapamaması mı yoksa ücretli olaması mı ? Sanırım sorun ücretli dahi olmaması..

Ben bizzat okudum ama inanın bulamıyorum nerde geçtiğini konunun.Arkadaş kredi kartı bilgilerini girmiş.Ama güncelleme de bir değişiklik olmamış.Açıkcası bende denemeye çekiniyorum.Birde parayı geri almak için uğraşacağım.Biraz daha bekleyeceğim olmaz ise başka bir arkadaşa hediye edip başka marka alacağım.Millet çatır çatır güncelliyor.Biz 2010 haritası ile geziyoruz.
  • Bugün px125 model cihazıma 100 mb civarı güncelleme yaptı.madem paralı ise bu güncellemeler nedir.
  • sorunu çözmüşler, şimdi bende ücresiz güncellemeyi yaptım. navitech'ten uzak durun arkadaşlar. yeni cihaz almayı düşünen varsa başka markalara yönelsin çünkü teknik destekleri tam bir fiyasko.
  • Arkadaşlar inanmıyorum cidden olmuş. (yani sonunda ) Tuhaf bir durum var mı ? sizin cihazlarlada mi böyle bakabilirmisiniz?Yüklemem gereken başka bir şey var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardday -- 12 Kasım 2011; 23:54:01 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.