Şimdi Ara

Navitech Ömür Boyu Harita Güncelleme(yenler) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
3
Favori
88.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam cihaz arastirmalarina girmistim.Umudum yoktu acikcasi.Alim beyin parmagi varmi bu iste bilmiyorum ama ilgisine ve emegi gecenlere tesekkurler..
  • Alim bey söylemişti aslında, şimdi Çin'de Fuardalar. Dönünce hallederler demişti... Tabii olayı biraz da ****** olabilir
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • evettt bende ücretsiz güncellememi yaptım.emeği geçenlere teşekkürler.inşallah tekrar yaşamayız,geçte olsa sorunumuz çözüldü...
  • Hayırlı olsun;

Geçen güncellemelerde de aynı sorunu yaşadık. Sanıyorum bunu böyle kabul etmek gerekecek firma tarafından farklı bir açıklama gelmedikçe. QX Seri cihazların ardından PX seri cihazlara Harita Güncellemesi yapılıyor.

Bunun Navitech - Delco kaynaklı olmadığını düşünmek istiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Bunların ne olacağını ben bilememTek bildiğim 100-200 tl lik cihaz için kimse mahkeme vs uğraşmaz bu işlerde kapanır gider unutulur.

Evet haklısınız, 100-200 TL için avukat ve mahkeme işleriyle uğraşılmaz. Fakat, tüketici bunu tüketici derneklerine taşıyarak sorununu çözüme kavuşturabilir. Kısacası bu tarz problemler tüketici dernekleri ile çözüme kavuşturulabiliyor.
  • Yeter artık,pxb 210f cihazlar ömür boyu güncellemeye tabii mi ? Değil mi ? Yine güncelleme için 30 dolar istiyor.Daha dün yine media mrkt ta 219 tl'ye satılıyordu ömür boyu güncellemeye sahip cihazları.Ben bu cihaza 1 yıl önce 280 tl verdim.Eğer bu hakkı bana da vermeyecekse NAVITECH yazısının yakınından bile geçmem bir daha.Allah için aldığım cihazdan memnunum ve birkaç kişiyede aldırdım bu yüzden.Eğer kalıcı olmak istiyorsalar müşterilerini mağdur etmemeliler aksi halde kendileri kaybederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haksin

Yeter artık,pxb 210f cihazlar ömür boyu güncellemeye tabii mi ? Değil mi ? Yine güncelleme için 30 dolar istiyor.Daha dün yine media mrkt ta 219 tl'ye satılıyordu ömür boyu güncellemeye sahip cihazları.Ben bu cihaza 1 yıl önce 280 tl verdim.Eğer bu hakkı bana da vermeyecekse NAVITECH yazısının yakınından bile geçmem bir daha.Allah için aldığım cihazdan memnunum ve birkaç kişiyede aldırdım bu yüzden.Eğer kalıcı olmak istiyorsalar müşterilerini mağdur etmemeliler aksi halde kendileri kaybederler.

sorun çözüldü zannediyorduk ama demek ki hala problem yaşayanlar varmış

sayın Haksin , bence servisle bir görüşün şahsi kanaatim problemininizin mutlaka çözüleceği yönünde ama tabi bu durum insanın yine de canını sıkıyor

işin bana göre en acı yönü ,bu kadar uğraşıp güncelleme yaptığınız harita da bir yığın hata olması, inanın güncelleme yapan bazı arkadaşlar çok sorun yaşadığından eski haritaya döndüler

en azından 2012 yılı haritalarının daha güzel olacağına dair Alim beyden söz aldık bu sene biraz problemli oldu artık önümüze bakacağız ve takipte olacağız

• Güncelleştirme oldu şimdi bende de, sonunda! Buraya girmesem gelişme var mı diye farketmeyecektim bile. Haber verenlere teşekkür ediyorum.
  • az önce naviextras sitesine baktım benim bilgilerimin olduğu yere cihazımın resmini de koymuşlar hayırdır inşallah bilmediğimiz gelişmeler mi var acaba
  • Navitech PX115 ve PX125 (iGO8) Cihazlarımı 2011-Q4 olarak güncelledim arkadaşlar; ayrıca QX-B512 Primo cihaz da sorunsuz güncellendi. Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Navitech PX115 ve PX125 (iGO8) Cihazlarımı 2011-Q4 olarak güncelledim arkadaşlar; ayrıca QX-B512 Primo cihaz da sorunsuz güncellendi. Bilginize...

2011-07 nin bir üst güncellemesi mi bu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

quote:

Navitech PX115 ve PX125 (iGO8) Cihazlarımı 2011-Q4 olarak güncelledim arkadaşlar; ayrıca QX-B512 Primo cihaz da sorunsuz güncellendi. Bilginize...

2011-07 nin bir üst güncellemesi mi bu acaba ?

evet
  • Çok teşekkürler..umarım gene hatalarla dolu değildir.
  • quote:

Hayırlı olsun. Bir şey sormak istiyorum. 2011.10 haritası 2011 Q4 mü oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

quote:

Hayırlı olsun. Bir şey sormak istiyorum. 2011.10 haritası 2011 Q4 mü oluyor?

Evet ikiside aynı
  • Baya bir hata varmış ..ben şimdilik beklemedeyim yüklemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Baya bir hata varmış ..ben şimdilik beklemedeyim yüklemeyeceğim.

Hayır, hayır çok hata yok; yanlış anlaşılmasın. Önceki sürümlere göre başarılı bir harita bence...
  • Resimler grafikler değişmiş diye okudum ama ??? Önceki haritada çıkan şekiller çıkmıyormuş falan ?
  • Hocam şekillerle bilmem nelerle yola çıkmıyoruz ki, yol tarifinde çok önemli şeyler değil, önemli olan haritası, onda bir hata yoksa yükleyin derim ben.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.