Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar,

Start - My Computer - Right click on the device flash memory - Properties - Tools - Check Now - check ‘Automatically fix file system errors’ – Start  

İşletim sisteminiz Windows 10 ise bu denetimi gerçekleştirmeniz önemli; uyguladınız mı?

Size güncel globalcfg dosyasını yerine manuel olarak atabilmeniz için indirme linki verilmiş (sanıyorum sorunun bu dosyanın indirilmeiyle alakalı olduğu düşünülüyor) Bu işlemi de yapmanızı öneririm.

Deneyip sonucunu paylaşır mısınız.

Saygılar.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Maalesef buda olmadı yaptığım işlemleri video ya çektim kanıt olarak. Bana son tavsiyede bulundular.

To solve the problem you are encountering, please reset your unit using the reset button. If you press it with a pointy object (such as a toothpick) for a few seconds, it should restart. If there is no reset button, hold the ON/OFF or power switch until the unit restarts.

Should the problem still persist, I would kindly ask you to contact Piranha on this page for further assistance as this issue can only be solved by reinstalling iGO on your device which can only be done by the manufacturer.

Thank you for your kind understanding and cooperation.

Based on the information available to us we now consider this ticket closed. However, if you feel that your question remains unanswered, please do not hesitate to reopen it by replying to this email. Should you have other inquiries regarding another issue, please open a new ticket through Naviextras.com or through Naviextras Toolbox.

Fill out our Customer Satisfaction Survey and receive a discount coupon code at the end!

• 2016.10 harita çıktı ama sitesinde neler yeni belli değil,

http://www.basarsoft.com.tr/harita-kapsami/
  • Selamlar,

2016.10 Başarsoft Haritaları Güncellendi arkadaşlar. Bu bir yeni harita değildir; mevcut haritaların eksikliklerini onaran ek olarak yayınlanmıştır. 2017 haritası olmamakla beraber bazı 2017 verileri de içermektedir.

Bu şekilde Android Platformundaki harita ver tabanı ile PND tarafındaki veri tabanı eşitlenmiş oldu.

Naviextras Toolbox ile yeni haritalarınızı indirebilirsiniz.

Keyifli sürüşler.
  • Arkadaşlar herkese merhabalar, ben hayatımda ilk defa navigasyon güncellemek istiyorum. 2. el opel meriva aldım, 2009 model, onda navigasyon var, emin değilim ancak ilk sahibi taktırmış diye biliyorum. Şimdi bu navigasyonu güncelleyeceğim ama naviextras a ürünümün modelini bile giremedim çünkü modelini bulamadım şimdi bu konudaki her mesajı okumadım henüz ancak bu işi özet olarak anlatan bir yerler var mı? bana nasıl yardımcı olabilirsiniz, teşekkürler forumdaşlarım
    Defalarca yaptığım güncelleme olayını internetde araştırırken aynı problemlemi yaşayan bir kullanıcı başka bilgisayarda deneyin demiş iş yerindeki bilgisayarda denedim güncelleme başarılı oldu.
  • Hort için sorry.

Fiat fiorino daiichi m3000 navigasyon kartım kayboldu.SD karta kendim nası yükleyebilirim bu navigasyonu ?

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]

Edit: tag@DD252Admin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Petegrus -- 4 Mayıs 2018; 15:20:10 >
  • Selamlar,

Başarsoft 2018-Q1 yayında olduğu söyleniyor; şu anda kontrol imkanım bulunmuyor, haber verebiliyorum.
    Naviextras Toolbox ile güncelleyebilirsiniz.

Keyifli sürüşler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

güncellemeye calısırken navitech qvx 523 primo cihazım bu şekilde hata veriyor daha önceki güncellemelerde böyle şeyler demiyordu neden böyle yapmıs olabilir uzun yola cıkacagız

düzenleme : tekrar denedigim de acılırken bu servis geçerli değil diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahTR -- 21 Temmuz 2018; 23:44:41 >
  • abdullahTR A kullanıcısına yanıt
    Tekrar denemenizi önereceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    denedim gene aynı
  • hortlamış konuyu görünce dayanamadım bende bir yerlerde denk gelen navmax oblio tf430 cihazımı toolbox la güncelledim harbi ömür boyu güncelleme var, varda cihaz yada bizim ömrümüz yeter mi nereye kadar gider Allah bilir....

• Arkadaşlar bugün Gold Master Maç 512 cihazına güncelleme yaptım ama sonrasında dokunmatik çalışmıyor. Bu durumu nasıl düzeltilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende next YE-GA 4624 var, ömür boyu ücretsiz güncelleme deniyordu ve bir kaç defa ücretsiz yaptım ama şimdi girdim, hep paralı var. Değişiklik mi oldu, yoksa ömür mü bitti?
  • idemo kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim yılda dört defa üçretsiz.
  • Naviextras sitesinde yeni Türkiye Haritası var arkadaşlar. Bilginiz olsun...
    PND cihazları Naviextras Toolbox ile güncelleyebilirsiniz. Emin değilim (ben de şimdi güncelliyorum) herhalde 2019-Q2 oldu. Genellikle test etmeden bilgilendirmezdim ama hem yayınlanalı bir haftadan fazla olmuş, hem de biraz yoğunum test etmem zaman alır; bekletmeden paylaşayım.

Kolay gelsin herkese ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idemo kullanıcısına yanıt

Değişiklik mi oldu, yoksa ömür mü bitti?

güzel soru. Bence ōmûr bitti.Biz böyle ölçü olmaz derken Alim Küçükpehlivan o vakit atıp tutuyordu kefil benim diyordu. Yadıkları mesajların ekran görüntüsü mevcut. Bülent Tekcan´da NEXT ten ayrılıca cihazlar öksüz kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 8 Şubat 2023; 19:14:59 >
  • İmkansız kullanıcısına yanıt

bende çok eski tarihli qx b513 navitech var. hala güncelleme alıyor naviextrastan. Çok mutluyum çünkü telefonda verimli olmuyor ve hiç bir telefon bunların yerini tutamaz. Bariz şekilde fark ettiğim güncellemeler artık çok çok geriden geliyor. Hatta bi ara ömrü bitirdiler sandım ama çok sonra deneyince aldı. zaten bu güncellemeleride düzenli almanız gerekiyor. diyelimki 2 sene ara verdiniz direk kesiyorlar artık vermiyorlar. böyle bir şeyde var. bu cihazlara olan aşkımdan 2.el iki adet daha aldım. malesef dediğim durumdan güncellemeler ölmüş. bende crackli igo lar yükledim. güncelleme alandan bunlara poi, harita aktarıyorum güncel kalıyorlar. İnşallah böyle devam eder. telefonlar camın önünde olmadıkça bende gps verimli çalışmıyor. camın önündede pişince telefon komaya giriyor. her şey düzgün olsa telefon geliyor oda bi dert. yani telefondan navigasyon işi bence olmuyor. bu cihazlar taş gibi çalışıyor. telefondan koordinatı tespit edip giriyorum rota işi bitiveriyor. böyle çok daha harika oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 18 Mayıs 2023; 16:32:37 >

• Merhaba arkadaşlar sürekli güncelleme yaptığım Naviextras Toolbox programı üzerinden bugün güncelleme yapamadım cihaz da yer yok diye bir hata veriyor Naviextras Toolbox programını tamamen kaldırdım yeniden yükledim değişen olmadı, ardından güncelleme menüsü altında bulunan gelişmiş sekmesini giriyorum bir çok ülke yüklenmiş gözüküyor bunları kaldıramıyordum nasıl bir yol izlemeliyim acaba, yaşadığım sorunla ilgili resimler aşağıda arkadaşlar,

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]www.hizliresim.com
    5lehclb.JPG
    https://www.hizliresim.com/5lehclb

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]www.hizliresim.com
    8s8cgfh.JPG
    https://www.hizliresim.com/8s8cgfh

• 2023.03 (Haziran etiketli) Harita güncellemesi gelmiş; bu akşam tesadüfen farkettim. Navitech cihazım güncellemeyi aldı. Yani hala hayat var bu platformda :)

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.