Şimdi Ara

Natural Selection 2 | Ana Konu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Natural Selection 2 ile ilgili forumda konu bulamayınca açmaya karar verdim. Buralarda bir yerlerde benden başka bu oyunu oynayan var biliyorum. Konu katılımına göre rehber yazabilirim.
    ---

Biraz size kendi cümlelerimle oyunu anlatmaya çalışayım.

Natural Selection 2 klasik bir FPS değildir. FPS'yi RTS ögeleriyle birleştiren bir oyundur. Oyunda 2 taraf vardır: Marines ve Aliens. Marines bildiğimiz insanlar. Aliens ise bildiğimiz uzaylılar. 2 tarafta kendine özgüdür. Yani uzaylılar da eline silah alıp saldırmıyor. Uzaylı olduğumuzda uzaylıların ağzının içinden oynuyoruz. Klasik bir FPS değil dedik. İlk olarak her takımın bir komutanı var. Komutan eline silah almıyor, kuş bakışı görünümünden oyunu izliyor ve oyunun strateji kısmından sorumlu. Takıma direktifler veriyor, gerekli inşaları yapıyor. Natural Selection 2'de en önemli durum bu. Kötü bir komutan baştan yenilgiyle sonuçlanmış bir oyun demek. Bu yüzden Natural Selection 2 tam bir takım oyunu. Pek yalnız kovboylar için olan bir oyun değil.

Kısaca özetlemeye çalıştım oyunu.

---

Ayrıca yeterli sayıya ulaşırsak takım bile kurabiliriz.

Oynayanları buraya bekliyoruz.

DH Natural Selection 2 Oyuncuları

1) WorldGrooveMove / Steam ID: WorldGrooveMove
    2) rexludus
    3) sanalforum Steam ID: kehanist
    4) foreone
    5) marxx Steam ID: unseenterror100
    6) bozcan 61 Steam ID: bozcan61
    7) emrahrasa Steam ID: emrahrasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zwickau -- 18 Ocak 2013; 23:38:38 >

• hocam beni de ekleyin fakat bf3'den sıra gelmiyor daha oynamaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: rexludus

hocam beni de ekleyin fakat bf3'den sıra gelmiyor daha oynamaya

NS2 varken BF3 nedir allasen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu isteyen varsa elimde bir adet var. Arkadaşa aldık ama fos çıktı almadı.. 20 Lira 'ya veriyorum isteyen olursa PM atsın.
  • Bı tanıtım falan yapsaydin. İlk defa duydum bu oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Bı tanıtım falan yapsaydin. İlk defa duydum bu oyunu

Özet geçtim hocam bir bakın
  • ekleyebılırsınız kehanist ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WorldGrooveMove

quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Bı tanıtım falan yapsaydin. İlk defa duydum bu oyunu

Özet geçtim hocam bir bakın

aaa bizim bi abi bahsetmişti.2 taraf var biri marine biri uzaylı diye.bu heralde.bir bakayım bağenirsem oynarım.
  • Oyunu merak edenler BSC'nin Oyundayız videosunu izleyebilir.Link aşağıdadır.
    http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Oyundayiz_Natural_Selection_2-4856.htm
  • ekleyin beni de :). senelerce oynadım ilkini de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreone

ekleyin beni de :). senelerce oynadım ilkini de.

Ekledim hocam.

• Ekle beni de 50 saat oynamisim :) steam id: unseenterror100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 17 Ocak 2013; 12:28:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

Ekle beni de 50 saat oynamisim :) steam id: unseenterror100

Ekledim hocam

• İlk oyunu da yıllarca oynamıştık, ikincisi de muazzam olmuş. İlk oyunun lezzetini eksiksiz veriyor ve üstüne de ekliyor. Koridorlarda takım arkadaşlarınızdan kopup başka bir koridorda yalnız kaldığınızda (özellikle Frontiermen takımında oynarken) yaşattığı 'yalnızlık ve gerginlik' hissini harikulade yaşatıyor. Şahsi fikrim çok başarılı bir takım oyunu olduğu, piyasadaki oyunlar arasında eşsiz bir yanı var. Son güncelleme ile değişikliller yapılan 'Docking' haritası ise çok daha güzel olmuş, gruba ekleyebitsiniz, beraberce keyifli takım oyunları yaşayabiliriz. Kharaa takımında oynamak ise zor olsa da çok farklı bir deneyim.

Steam ID: emrahrasa

• ekle hocam ID:bozcan61
  • oynayan kaldımı benim dışımda

Natural Selection 2 | Ana Konu
  • Ben de oynuyorum oyun çok keyifli fakat oyunun motoru çok kötü.Normalde averaj 80 fps civarı alırken biraz aksiyon olsun fps 10lara düşüyor. Bunun düzeltilmesi lazım.Aynı şekilde baselerde en ufak kalabalıklaşma olursa ekranda fps yarıya iniyor.. Sistem 965 B.E+ HD6850+ 8GB DDR3
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

Ben de oynuyorum oyun çok keyifli fakat oyunun motoru çok kötü.Normalde averaj 80 fps civarı alırken biraz aksiyon olsun fps 10lara düşüyor. Bunun düzeltilmesi lazım.Aynı şekilde baselerde en ufak kalabalıklaşma olursa ekranda fps yarıya iniyor.. Sistem 965 B.E+ HD6850+ 8GB DDR3

Malesef o konuyu çözemediler daha. Ama düzeltirler diye umuyorum Arkadaşları ekledim

• Yemisim motoru hersey minimumda benim olay görüntü değil zevk alma

• quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

Ben de oynuyorum oyun çok keyifli fakat oyunun motoru çok kötü.Normalde averaj 80 fps civarı alırken biraz aksiyon olsun fps 10lara düşüyor. Bunun düzeltilmesi lazım.Aynı şekilde baselerde en ufak kalabalıklaşma olursa ekranda fps yarıya iniyor.. Sistem 965 B.E+ HD6850+ 8GB DDR3

Oyunu ilk aldigim zamanlar bende de oluyordu ama 2 haftadir saatlerce oynamama ragmen fps yuzunden donmalar yasamadim. 5850 benim kart.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.