Şimdi Ara

NASUS - Madalyonun İki Yüzü ( Rehber, Taktik ve İpuçları ) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
40.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    normalde karşı tarafında top lane de solo oynaması gerekiyor ancak çok nadir rast geldim. Garen falan bazen solo geliyor. Evet daha normal oynuyorum derecelilerdede böyle ise yandık diye düşünüyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

normalde karşı tarafında top lane de solo oynaması gerekiyor ancak çok nadir rast geldim. Garen falan bazen solo geliyor. Evet daha normal oynuyorum derecelilerdede böyle ise yandık diye düşünüyordum.

Yok oyunu bilmeyen insanlara denk geldiğiniz aşikar.

Düzgün oyunlarda 1v1 kapışırsınız.
  • Nasus muhteşem bir skillsete sahip gerçekten.Carry herolar karşısında kasması çok zor olsada kule altı q kaçırmayıp stack yapabilir jungler geldiğinde rakibini alıp serice q stackleyerek avantajlı konuma geçebilir.Hele o ultisi yok mu :)
  • eline sağlık güzel olmuş
  • Gerçekten güzel ve yararlı bir çalışma olmuş. Eline sağlık
  • Farm konusundaki görüşüne karılıyorum farm yapması zordur ama Nasus ile farm yapmayı öğrendikten sonra diğerleriyle farm yapmak çocuk oyuncağı oluyor.
  • eksiksiz bi rehber olmuş, görsellerde harika, emeğine sağlık
  • Güzel ve düzenli bir rehber olmuş, eline sağlık
  • Elinize ve emeğinize sağlık. Ciddi anlamda güzel bir rehber olmuş :)
  • trinity bence daha iyi iceborndan çünkü iceborn alan vurduğu için çok fazla farm kaçırmana sebep oluyor.Eğer q ile alınanları toplu saysaydı gangplankın q mantığı gibi o zaman iceborn iş yapardı.Onun yerine donmuş yürek ruh gömleği 3lü çıkmak daha faydalı gibi geldi.Hem %40 cdr hem yüksek hasar hem de donmuşun saldırı hızı düşürmesi ile w birleşince çok fazla üstünlük sağlanıyor rakibe.500 stack geçildi mi hele 800-1000 civarı oldu mu 3lü kuvvet ile buzdoğan arasındaki fark bariz belli oluyor.
  • Ellerine sağlık hocam, oldukça iyi bir rehper olmuş tebrikler aynı rehperi jungle ellise içinde bekliyorum :D
  • Çok faydalı bir rehber olmuş, ama Nasus' a sihirdar büyüsü olarak Teleport ve Ghost' dan başka alınmaz bence.
  • Isırmaz deil mi
  • Çok iyi olmuş hocam
  • Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş rehber. Tek ofansif itemim buzdoğan benimde. Yeterince q stackleniyor zaten dmg için.
  • Ellerine sağlık herşeyi çok güzel olmuş.Bende nasus oynayamıyordum biraz daha incelersem birazcık öğrenirim herhalde .
  • Güzel bir rehber olmuş bayağı uğraşmıssın eline sağlık.
  • Güzel rehber olmuş eline sağlık uplıyım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Best Twisted Fate -- 30 Aralık 2013; 13:30:10 >
  • Gerçekten başarılı bir Nasus rehberi olmuş. En sevdiğim şampiyondur Nasus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senbonzakura Kageyoshi -- 30 Aralık 2013; 16:09:57 >

• http://www.cekilisyap.com/lol-genel-infernal-nasus-ile-mutlu-yillar#.UsJp-LT2b9o

Asıl Talihli

berkeso (Bana ulaşmamıştır)

Yedek Talihliler

BlackButler (Karakteri ceza almıştır),
    stoylan,
    anildeniz

Asıl talihli 03.01.2014 tarihine kadar bana özel mesaj yolu ile ulaşmak zorundadır.

Aksi takdirde yedek talihlilerin durumu değerlendirilecektir.

Hepinize Mutlu Yıllar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 23 Ocak 2014; 21:19:29 >

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.