Şimdi Ara

NASUS - Madalyonun İki Yüzü ( Rehber, Taktik ve İpuçları ) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
40.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasusu oynamam için beni ikna ettiniz hocam elinize sağlık.denedikten sonra yorum atarım.
  • yastik1 kullanıcısına yanıt
    olur hocam,öğrenirsin yavaş yavaş
  • Örnek rehber denilebilir. Elinize sağlık.
  • Nasus'a gelen görsel rework bence çok kötü oldu
  • resimler falan gayet puro yapmış rehberi
  • Konu orijinal takipteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Best Rehber LOL .

Nasusu sevdiren bi rehber teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuyan ve yorum atan arkadaşlara teşekkürler...

Rehberi zaman buldukça ufak dokunuşlarla güncelliyorum.

Bulduğunuz yazım hatalarını ve görsel hataları özel mesaj yoluyla iletebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

kendimi övdüğümden değil ama benim takımıma benden daha iyi oynayan oyuncular gelmiyor,makus kaderim.

valla hocam ben nerdeyse oyuna başladıgımdan beri deli gibi nasus takılıyorum cokta zevk alıyorum onla oynamaktan suda var yanında saglam bir oyuncu var ise eger stun yetenegi olan her sekilde oyunu cevirirsiniz benim çok yakın arkadaşımda aatrox kasıyor mükemmel bir ikili oluyoruz onla çogu kişiye göre ikiside tank biz oyun bilmiyormuşuz ama bulundugumuz bölgede bizi kesen olmuyor çogunlukla ve oyun sonuna dogru oyunun gidişatını herşekilde degiştiriyoruz heleki nasusun ultisi ve iyi stacklenmiş q ile karşısında pek duran olmuyor bu ultiye birde ateşten gömlek giydin mi yanına gelmeyen bir pişman geşen bin pişman o kadar diyeyim :)

• ellerine saglık teemo varsa çok zor oluyo o lane nasus için :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterinarian_85

quote:

kendimi övdüğümden değil ama benim takımıma benden daha iyi oynayan oyuncular gelmiyor,makus kaderim.

valla hocam ben nerdeyse oyuna başladıgımdan beri deli gibi nasus takılıyorum cokta zevk alıyorum onla oynamaktan suda var yanında saglam bir oyuncu var ise eger stun yetenegi olan her sekilde oyunu cevirirsiniz benim çok yakın arkadaşımda aatrox kasıyor mükemmel bir ikili oluyoruz onla çogu kişiye göre ikiside tank biz oyun bilmiyormuşuz ama bulundugumuz bölgede bizi kesen olmuyor çogunlukla ve oyun sonuna dogru oyunun gidişatını herşekilde degiştiriyoruz heleki nasusun ultisi ve iyi stacklenmiş q ile karşısında pek duran olmuyor bu ultiye birde ateşten gömlek giydin mi yanına gelmeyen bir pişman geşen bin pişman o kadar diyeyim :)

Rehberi tekrar okumanı tavsiye ederim :)

Nasus solo top bir herodur. Top lanede duo olmak nasusa stack kaybettirir. Bu da nasusu etkisiz kılar dostum.

İyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: br0nice

quote:

quote:

Nasus solo top bir herodur. Top lanede duo olmak nasusa stack kaybettirir. Bu da nasusu etkisiz kılar dostum.

İyi oyunlar.

Adam yaptım oyunuyorum diyor hala solo top falan diyorsunuz. Nasus solo top nasıl oynar biri açıklasin. 2ye 1 geldilerinde diğer laneler iyi değil ise zaten baştan bitti. Karşıdakilerlemi uğraşacaksin yoksa q stack mi? Cikip sen noobsun dersiniz de solo top nasıl oynar deyince ses çıkaran da yok ezbere nasus solo top gider. Oyun içinde solo top deyince dalga geçiliyor alay ediliyor gang gelen yok nasus report.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 27 Aralık 2013; 17:55:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• adam nasusu yemiş bitirmiş, gayet yararlı konu gratz
  • Sence icebornmu daha işlevsel trinitymi sebeplerle söylermisin iceborn stacki bozuyo bide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jungler denen bir oyuncu daha var oyunda. Onun yardımı ile baş edeceksin zaman zaman. İki top oyuncusu olduğunu düşünsene , her minyon dalgasında otomatikman q stack yarıya düşüyor. Hadi bir iki tanesini de kaçırdın , sen ne ile q stackleyeceksin ? Yanındaki adamın kafasına vurarak mı ? Zaten ilk ya da en geç ikinci itemini aldığında karşındaki adamlara sağlam hasar veriyorsun.

Nasus solo top oynanır.

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi br0nice -- 27 Aralık 2013; 18:04:54 >
  • quote:

quote:

quote:

İyi oyunlar.

kardeş karşında iki tane gayet güzel oyuncu varsa biriside adc ise ne q kasarsın solo olarak ne bişey yapabilirsin ölü solodan başka bişey olmazsın şimdi ikitane solo olabilecek karakterle top lanede yada bot lanede nasıl yapıyorsunuz diyorsan arkadaş minyonları pek ellemiyor ona kil alıyoruz bende minyon temizliyip tank kasıyorum q kasınca zaten atak item almaya pek ihtiyaç olmuyor aatroxun iyi yanı şu stun skili var ve ayrıca atlayıp karşı rakibi havaya fıralatıyor bunları yaparken dalıyorsun elemana kaçacak iken bide ben stun attım mı elimizde kalıyor karşıda adc de olsa pek fark etmiyor ikiside tank karakter olunca pek damage veremiyorlar yaklaştıkları an zaten adclerin canı az oldugu için kaçarları yok şuana kadar sadece bilizart gibi cekme skili olan karakterde zorlandık bi kerede sejuanni ile gelen bi ikili vardı onda ama sair oyunların cogunda lanede fena degiliz diger laneler adamları kastırırsa oyun veriyoruz yani uzun lafın kısası nasus oynayabilen için bu oyunun en iyi karakterinden biri diyebilirim şampiyonalarda pek göremesekte ben pek solo oynayamam nasus ile ama yanında anlaşabildigin biri varsa lanende dehşet saçarsın ama illada ben solo yaparım dersen jubglede yapar soloda atar bu karakter

• quote:

Jungler denen bir oyuncu daha var oyunda. Onun yardımı ile baş edeceksin zaman zaman. İki top oyuncusu olduğunu düşünsene , her minyon dalgasında otomatikman q stack yarıya düşüyor. Hadi bir iki tanesini de kaçırdın , sen ne ile q stackleyeceksin ? Yanındaki adamın kafasına vurarak mı ? Zaten ilk ya da en geç ikinci itemini aldığında karşındaki adamlara sağlam hasar veriyorsun.

Nasus solo top oynanır.

dostum solo oynamak her babayiğidin harcı degil karşındakiler ezik degilse sana her gelen minyon dalgasını yedirtmezler yani şunu diyim bizim karşımıza solo geldi mi çok çekiyor bizden kule altında kule ile yarışıyor minyon kesmeye öyle elini kolunu sallayıp minyon arasında canı azalanı takip edemiyor jungle diyorsun jungle kendini toplamadan ormandan cıkmıyor ki gelsin sana yardım etsin yani bilemiyorum bu solo diyenler nasıl oynar hani shen molpithe sejuani gibi gibi full tank oyuncular bir nepze yada seri olan adc ler anlarım ama nasus diyorsun atlaması zıplaması koşması olmayan bi oyuncu pek mantıklı gelmiyor ama israrla solo dersende oynayabildikten sonra helal olsun derim

• quote:

Jungler denen bir oyuncu daha var oyunda. Onun yardımı ile baş edeceksin zaman zaman. İki top oyuncusu olduğunu düşünsene , her minyon dalgasında otomatikman q stack yarıya düşüyor. Hadi bir iki tanesini de kaçırdın , sen ne ile q stackleyeceksin ? Yanındaki adamın kafasına vurarak mı ? Zaten ilk ya da en geç ikinci itemini aldığında karşındaki adamlara sağlam hasar veriyorsun.

Nasus solo top oynanır.

Tr de kaç kişi Jungler oynuyor? Hadi oynadı kaçı yardıma geliyor? Biri konu açmış Jungler top lane yardım etmezse oyun kaybedilir diye herkes itiraz etmiş. Ne gerek var kendi idare etsin mid daha önemli diyenler çoğunlukta. Peki iki oyuncuyla nasıl q stack yapacaksin diyorsun tek başına itenlerini tamamlamamış nasus 2 oyuncuyla nasıl başa çıkacak bu arada q stack yapacak. Jungler gel desen daha kasmadim der. Yaşadığım şeyleri yazıyorum. Oyunun başı 3e 1 kaldığımi bilirim.

• veterinarian_85 V kullanıcısına yanıt
    Demek istediklerimi harfiyen yazmışsınız tebrik ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Nasus solo top oynanır.

Tr de kaç kişi Jungler oynuyor? Hadi oynadı kaçı yardıma geliyor? Biri konu açmış Jungler top lane yardım etmezse oyun kaybedilir diye herkes itiraz etmiş. Ne gerek var kendi idare etsin mid daha önemli diyenler çoğunlukta. Peki iki oyuncuyla nasıl q stack yapacaksin diyorsun tek başına itenlerini tamamlamamış nasus 2 oyuncuyla nasıl başa çıkacak bu arada q stack yapacak. Jungler gel desen daha kasmadim der. Yaşadığım şeyleri yazıyorum. Oyunun başı 3e 1 kaldığımi bilirim.

Henüz ranked oyunlara girmediğiniz için normal game trolleri ile karşılaşmış olmanız muhtemel...

Nasus Solo Top şampiyonudur, eğer Top'ta karşısında 2 kişi varsa o oyundan zaten hayır gelmez.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.