Şimdi Ara

NASUS - Madalyonun İki Yüzü ( Rehber, Taktik ve İpuçları )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
40.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasus oynamayı bıraktığım ve yeni metayla ilgili bilgi sahibi olmadığım için silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 31 Ocak 2015; 17:57:57 >

• Çok güzel olmuş, takip
  • güzel konu teşekkürler
  • Eline sağlık , Ben Nasusta 9 21 mastery ile giriyorum. Buzdoğan core item bence Nasus için
  • güzel rehber nasusu öğrenmeleri için faydalı.

fakat bu rehberle gaza gelip q stacleyemeyerek feedleyecek bir sürü noob görüyorum bu forumda
  • Yararlı konu, karşıda range hero varsa genellikle rünlerde can çalmayla giriyorum üzerine zaten pasif de olunca teemo jayce gibi heroları cok iplemiyorum
  • ben nasusu ormanda oynuyorum 5 sn slow gerçekten imba.gank atarken w attığı adam %70 ihtimalle ölüyor. herkese tavsiye ederim jungle nasusu
  • Ellerinize sağlık hocam görsellere bayıldım çok hoş olmuş rehberlerin böyle renklendirilmesi daha bir hoş kılıyor.
  • jungle nasus o kadarda kötü olmuyor objektiflerin özellikle 6 lvde full canla solo dragon alan başka şampiyon yoktur heralde gankleride fena değil w ile işkence çekiyor adam bir top lane nasus olamaz ama jungle erken baron dragon için çok iyi seçim
  • Teemo veya pant karşıma gelmedikçe özellikle teemo lanede idare edebiliyorum stackım felan fena değil
  • Genel olarak armour botu cikmissin. Karsimizda ad olmasada tenacity icin mr botu cikmak daha mantikli degil mi? Spell olarakta isinlan faha iyi degil mi bottan cok double aldigimi hatirliyorum. Ve erken cikilan iceborn bize cok fazla stack kacirmamiza sebep olmaz mi? Tesekkurler rehber icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enfes olmuş rehber.
    Okurken zevk alıyorsun resmen.
  • Önlerden okutup değiştirecem mesajımı

Edit:rehber gayet güzel olmuş eski rehberde güzeldi ama sezon 4 ile bu daha iyi oldu resim yapın demişsin şöyle bir şey yaptım bozuk ingilizcem ile yapabilenler şuradan yapsın isterse

http://www.keepcalm-o-matic.co.uk/

NASUS - Madalyonun İki Yüzü  ( Rehber, Taktik ve İpuçları )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yastik1 -- 30 Kasım 2013; 16:43:54 >

• Okuduğum en güzel rehberlerden

• denemek lazım güzel konu
  • Kaliteli rehberlerden biri. Ayrıca atmas yerine sunfire çıkmak da duruma göre güzel olabilir. Çünkü sunfire ve ulti uyumu çok can yakabiliyor.
  • Güzel rehber olmuş, bir solukta okudum. Ama bence Nasus için olmazsa olmazı Teleport :)
  • Ben de buzdoğan tercih ediyorum herkes bi garipsiyor bence de trinityden daha yararlı.
  • Emeğine sağlık mobilden ilk defa sıkılmadan böyle bir rehber okudum m

• Güzel bi rehber olmuş eline sağlık bende trinity çıkmayı tavsiye etmiyorum ama bence atma yı 3. veya 4. item yapıp 2. sıraya sunfire veya spirit visage (duruma göre) çıkılması daha mantıklı ben böyle yapıyorum yani tekrardan eline sağlık
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.