Şimdi Ara

NASUS - Madalyonun İki Yüzü ( Rehber, Taktik ve İpuçları ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
40.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cok istiyordum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa

Cok istiyordum ya

Yakın zamanda başka bir çekiliş daha yaparız, onda kazanırsın umarım
  • Çekilişte ben yokum
  • quote:

Orijinalden alıntı: banlıolduğuiçinbunuaçtım

Çekilişte ben yokum

badibatu ile baronrevenge arasında bak bakalım kim varmış

Çekilişe sadece 5-6 kişi yazmadım. Onlar da mesaj sayısı düşük, foruma çekilişler için üye olmuş tiplerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Çekilişte ben yokum

Çekilişe sadece 5-6 kişi yazmadım. Onlar da mesaj sayısı düşük, foruma çekilişler için üye olmuş tiplerdi.

He pardon ben görememişim. Direk en üstte ki b lere baktım

• quote:

quote:

Çekilişte ben yokum

Alıntıları Göster
    neyse artık undefined

edit:yanlış alıntılama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gukama -- 1 Ocak 2014; 15:41:55 >

• quote:

quote:

Çekilişte ben yokum

galiba o 5-6 kişiden biri benim :) neyse sağlık olsun diyelim pek formda mesaj yazma alışkanlıgım yok ama dolaşıp okumasını severim üyelik tarihimde baya eskiydi neyse iyi formlar kolay gelsin kazanan arkadaşa hayırlı olsun

• quote:

quote:

Çekilişte ben yokum

beni niye yazmamıssın

• İlk olarak lutfen alıntı olarak mesaj atma cevap olarak at sayfa baya uzun oldu bu mesajından dolayı

Bir kaç sorum olacak Q stacklemek için tflere girmemezlik yapıyonmu yani takımın 4 v 5 tf giriyorsa gayet doğal.
    birde tf girerken takımına bak onlar tfye girmeye niyetlimi yoksa sen kendi başına 5 kişinin arasında arkadaki adcye koşaraken ölürsün unutma bu oyun takım oyunu takımınla hareket et takımında senle hareket etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Edward ES -- 8 Ocak 2014; 10:13:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edward ES kullanıcısına yanıt
    Ya alinti yanlis yaptim farkettim de simdi soyle oluyo ben macta zaten diyorum Q stack minimum 400 olmadan asla tf ye gelmeyecegim.Burada bir sorun olmuyor ama sorun soyle oluyor tf ye giriyoruz takimdakiler digerleriyle ugrasirken ben ghost kullanip mid - adc kovaliyorum ama ne olmuyor cidden anlamiyorum bir turlu olduremeyip oluyorum sonra takim bana sovuyor.Galiba ben hata yapiyorum ama cidden cok sinir bozucu bir durum.

• diğerleriyle uğraşmak abi senin takımın solodaki tankı botaki supu jungledaki mundoyu kovalıyosa senin bi suçun yok takımdadır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edward ES kullanıcısına yanıt
    Son bir sey nasus sizce iyi bir tasiyici mi ?
    Ve tflerde nasil bir konumlama yapabilirim

• 16 Ocak itibariyle güncel
  • Ödülü kazanan kişi olarak elime geçmediğini belirtmek isterim konu sahibide mesajı görmesine rağmen cevap vermemektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackButler

Ödülü kazanan kişi olarak elime geçmediğini belirtmek isterim konu sahibide mesajı görmesine rağmen cevap vermemektedir.
    Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 25 Mayıs 2014; 10:05:58 >
  • quote:

quote:

Ödülü kazanan kişi olarak elime geçmediğini belirtmek isterim konu sahibide mesajı görmesine rağmen cevap vermemektedir.

O kadar sabırsız bir adamsın ki...

Yakın zamanda ceza aldığın için hediyeyi atamıyorum ve hala terbiyesizlik yapıyorsun.

İyi ki 3 tane yedek talihli seçmişim hediyenin senin gibilere gitmesi beni üzecekti.

İnanın gram umrumda değil iyi ki skin vereceksiniz gram gram gram umrumda değil zaten ne olduğunuzda belli ettiniz saygılı bir adam olsanız attığım mesajlara cevap verirdiniz. Demek ki sizi konuda rezil etmek gerekiyormuş zaten 14 günü gift atma aşaması desek 9 gündür atmadığınız hediyenizden hayır gelmez. Yakın zamanda da ceza felan almadım nasıl uydurabiliyorsunuz çözemiyorum açıkcası. Almış olabilrisiniz diyip daha sonra 30 gün mesaj atmamakta sizin müthiş etik anlayışızla alakalı bir şey galiba :) Umarım diğer kişiye atmayı başarırsınız.

• quote:

quote:

quote:

O kadar sabırsız bir adamsın ki...

Yakın zamanda ceza aldığın için hediyeyi atamıyorum ve hala terbiyesizlik yapıyorsun.

İyi ki 3 tane yedek talihli seçmişim hediyenin senin gibilere gitmesi beni üzecekti.

İnanın gram umrumda değil iyi ki skin vereceksiniz gram gram gram umrumda değil zaten ne olduğunuzda belli ettiniz saygılı bir adam olsanız attığım mesajlara cevap verirdiniz. Demek ki sizi konuda rezil etmek gerekiyormuş zaten 14 günü gift atma aşaması desek 9 gündür atmadığınız hediyenizden hayır gelmez. Yakın zamanda da ceza felan almadım nasıl uydurabiliyorsunuz çözemiyorum açıkcası. Almış olabilrisiniz diyip daha sonra 30 gün mesaj atmamakta sizin müthiş etik anlayışızla alakalı bir şey galiba :) Umarım diğer kişiye atmayı başarırsınız.

Alıntıları Göster
    Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 25 Mayıs 2014; 10:05:16 >

• Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 25 Mayıs 2014; 10:05:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emg125

Son bir sey nasus sizce iyi bir tasiyici mi ?
    Ve tflerde nasil bir konumlama yapabilirim

20 dakikada 400 stack i bulursan bu oyun %80 ihtimal sizdedir.Kulelere 3-4 kere q atınca düşürürsün.Tflerde tek başına birden ortaya girmemeni öneririm özellikle de bol cc li takımlara karşı.Yanında en azından bir iki kişi olsun.Ultiyi de sona doğru değil başta açıyorum ve direk rakip apc-adc saldırıyorum.Statlarım da 14 w 2l nasusla ama solo da oyama şansı bulamadığım için fazla oyun atamıyorum

• touristnerd T kullanıcısına yanıt
    benim wl nasusla yakın birbirine .... ama cidden 20 dk de 400 stack yapıyorum , herhalde tf lerde hata yapıyorum.Neyse aslında oyunumu baya ilerlettim nasusla su sıralar hep onla oynuyorum.Tesekkürler bu arada
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.