Şimdi Ara

NASUS - Madalyonun İki Yüzü ( Rehber, Taktik ve İpuçları ) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
40.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rehber cok guzel eline saglik. Ben ayabbaki olarak atiklik cizmesi (ceviklik) , tercih ediyorum.
  • Oyuna ilk başladığımdan beri nasus oynuyorum, nasus benim vazgeçilmezim diyebilirim gerçekten onnumara bi şampiyon senin buildinle kendi buildimi birleştirince dahada bi güzel oldu tşkler
  • güzel rehber
  • Beceremedigim nasusu bu rehber sayesinde heves edip oynadgım artık her maç oyunu tasıyorum :) buildindeki ilk itemi dizmiyorum birkaç degişiklik yaptım ama :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • atma yerine sunfire kullanılması daha uygun olmaz mı? hem hasar kaynağımız temel hasar olmadığı, hemde gereksiz bir kritik bonusu yerine daha fazla can ve zırha sahip oluruz??

---
    "- Üzerinizde ekstra bir life steal eşya varsa çok az canda olsanız bile kaçmak yerine saldırarak can doldurabilirsiniz."

önerisi var ama item olarak ise tavsiye etmemişsiniz, tanklık ihtiyacımız yok ise genel hasarı arttırmak adına son item olarak RH tercih edilemez mi?(IBG ile uyumlu olmaz mı?)
    ---
    farm beceresi q ları hiç kaçırmadan kullanmak mı yoksa genel mi mesela orta-alt seviye genel farm olsa ama q ları kaçırmadan kullanabiliyorsak yine de etkisiz mi kalırız?
    ---
    atak kasmadığımız nasusa warlord mastery sine 3 puan vermek yerine onlarıda defans ağacı yada mana regen veya ms seçeneği için kullansak daha sağlıklı olmaz mı?
    ---
    takım size zaman tanımak, pasif oynamak yerine ısrarla aksiyon yaratma çabasında ise nasıl oynanmalı? (malum low elo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAT-X105_STRIKE -- 25 Aralık 2013; 11:27:28 >

• Nasus Beğendiğim Bir Hero. Başarılarının Devamını Dilerim Arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAT-X105_STRIKE

atma yerine sunfire kullanılması daha uygun olmaz mı? hem hasar kaynağımız temel hasar olmadığı, hemde gereksiz bir kritik bonusu yerine daha fazla can ve zırha sahip oluruz??

---
    "- Üzerinizde ekstra bir life steal eşya varsa çok az canda olsanız bile kaçmak yerine saldırarak can doldurabilirsiniz."

önerisi var ama item olarak ise tavsiye etmemişsiniz, tanklık ihtiyacımız yok ise genel hasarı arttırmak adına son item olarak RH tercih edilemez mi?
    ---
    farm beceresi q ları hiç kaçırmadan kullanmak mı yoksa genel mi mesela orta-alt seviye genel farm olsa ama q ları kaçırmadan kullanabiliyorsak yine de etkisiz mi kalırız?
    ---
    atak kasmadığımız nasusa warlord mastery sine 3 puan vermek yerine onlarıda defans ağacı yada mana regen veya ms seçeneği için kullansak daha sağlıklı olmaz mı?
    ---
    takım size zaman tanımak, pasif oynamak yerine ısrarla aksiyon yaratma çabasında ise nasıl oynanmalı? (malum low elo)

İlk bilgiyi normal gamede, galibiyetin kesin olduğu durumlarda uygulayabilirsiniz.

Smurf kasarken üzerinizde Bloodthirster varsa olduğunuz yerde size saldıran adamları keserek can dolduruyorsunuz.

Fakat ranked gamede bu işe yaramıyor, zaten yeni kabiliyetler de buna el vermiyor.

Nasus oynarken farm beceriniz;

Q stack kasarken gözünüz CD'de olacak ne Q kaçıracaksınız ne de Q dolmamış diye farm kaçıracaksınız.

2 minionun canı azalıyorsa, ilk miniona Q atar atmaz dönüp diğerini normal vuruşla indireceksiniz.

Diğer minionlara son vuruş haricinde saldırı yapmayacaksınız.

Fakat koridoru dengede tutmak için bazı durumlarda saldırı gerekebilir.

Kabiliyet sayfasını o şekilde bir süre denedim, bildiğiniz gibi yeni sezon karmaşası...

Şuan çok çok daha iyi sayfalar hazırladım, akşam sayfayı düzenlediğimde görürsünüz.

Low eloda Nasus'un oyun taşıması hem kolay hem zordur.

Neden kolay ?

Karşınızdaki adam sizin farm yapmanızı engellemesi gerektiğini bilmez.

Rahatlıkla farm yapıp adamlar ne oluyor anlamadan oyunu bitirirsiniz.

Neden zor ?

Eğer takımınız kötü ise ve diğer laneler eziliyorsa yardıma gitmek zorundasınız.

Yardıma giderseniz stack sayınız geri kalır ve oyundan düşebilirsiniz.

Eğer gerektiği gibi lanede kalır ve ayrılmazsanız rakip oyunu bitirebilir.

Arkadaşlarımla girdiğim bir oyunda bot ve mid ezildiği halde laneden ayrılmadım.

Skor 10-23 civarıydı, solo Gangplank'ı oyundan düşürdüm.

750 civarı stack ile oyunu ilerletmeme rağmen karşı takım feedlendiği için yenildik.

Skoru tek başıma 21-29 yaptım fakat takımım oyundan düştüğü için tek kaldım.

Karşıdaki Lucian ile Nami öyle bir kasmıştı ki, yapacağım hiçbir şey yoktu.

Bu kısımda kazanmanız şansa değil, takımınızın oyun becerisine ve iletişimine bağlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 25 Aralık 2013; 11:40:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

lucian e skili ile nasusa kısmen counter sayılabilir mi tf dönemi için? veya şöyle sorayım, hangi durumlarda nasus u tercih etmeli, hangilerinde kesinlikle etmemeliyiz?
  • Ciddi anlamda emek vererek hazırlamışsın. Yapmış olduğun organizasyon da güzel bu forumun daha çok bu şekilde düzeyli konulara ihtiyacı var tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAT-X105_STRIKE

quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

lucian e skili ile nasusa kısmen counter sayılabilir mi tf dönemi için? veya şöyle sorayım, hangi durumlarda nasus u tercih etmeli, hangilerinde kesinlikle etmemeliyiz?

Lucian Nasus'u kite ile top edebilme özelliği olan bir şampiyon.

5v5 harita haricinde tercih etmemelisiniz.

Ranked gamede son pick sırasında değilseniz tercih etmemelisiniz.

Ranked gamede karşıda antiniz varken tercih etmemelisiniz.
  • Bazi arkadaslarin atma ya neden bu tavri koyduklarini anlamiyorum alt iteminden gelen gold ile daha hizli esya tamamliyabiliriz ayrica stack ile crit birlesince absurt bir hasar verebiliriz guzel rehber bu arada eline saglik birde sorum su su ragedn rakipler karsisinda e fullemek hakkinda ne dusunuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel çok iyi ayrıntılı anlatmışsın emeğine sağlık :)
  • Güzel guide olmuş ve çekiliş de çabası. umarım isteyip almayan bir nasussevere çıkar.

• Nasus oynamadığım için pek bakmadım ama uzun uzun yazmışsın yararlı gibi.Yaz benide
  • Dostum öncelikle rehber çok yararlı . Ben 1 2 kere ap nasus denedim çok zevkli oluyor :) Q stack kasıp üstüne ap itemleri çekip lich bane alınca teq atıyor.

Not:Çekilişe yaz beni
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A29ZB63_47 -- 3 Ekim 2021; 14:9:1 >
  • Güzel bir rehber olmuş,eline sağlık emek var her şeyden önce.
  • Oldukça uğraşılmış ve özenle yapılmış bir rehber teşekkür ediyoruz..
  • öncelikle gördüğüm forumdaki en renkli ve en detaylı rehber olmuş bu konuda seni tebrik etmek istiyorum. Ancak sadece nasus stack yapması ile bir maç taşınabilir mi ? Lâkin çekilişle bana çıkmazsa satın almayı düşünüyorum kostüm hk. düşünceleriniz nedir ?
  • Nasus oynadığım zamanlarda ekstra bir durum olmadığı sürece Frozen Heart'ı eksik etmiyorum. Gayet iyi bir eşya Nasus için. Bir de Iceborn Gauntlet ilk başta alınmamalı. Farm sayısında ciddi düşüş olabilir.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.