Şimdi Ara

NASUS - Madalyonun İki Yüzü ( Rehber, Taktik ve İpuçları ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
40.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2) kabiliyetlerde utility e de verilebilirmiydi o dusundur du beni(m.s ye ozellikle + ordaki cdr ye%10boru degil:D )
    3) q stacklemeye earlyde nasil mana yetistiriyorsunuz ya
    4)Wğer karşısınızda melee bir şampiyon varsa
    '' S '' tuşuna basarak az canlı minionun
    yanında bekleyebilirsiniz. bu kismi biraz izah edermisin bilmediyim bi ozellik saniri m s basica ne oluyor
    .
    5) :( daha 10dk once nasusun skinini iade ettim:( belki bi ihtimal bana duser(gerivermek icin indirimsiz almistim -rework gelene kadar kullaniyim diye)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - Counterlarına Zac'i de ekleyebilirsin.
    - Sence Nasus'un 975'lik skinimi yoksa Firavun Nasus skinimi daha hoş duruyor oyunda ?
  • Güzel bir rehber olmuş. Ancak her oyun nasus alma mantığını anlamıyorum. Nasus gerçekten taşıyıcı bir hero ancak nasusu bilmeden oynamaya çalışan insanları anlayamıyorum. Basit bir hero gibi görünsede gerçekten üst seviye oyuncuların bir şeyler yapabileceği bir hero. O sebeple rehber güzel olmuş her seviye oyuncu için iyi bir kaynak olucağını düşünüyorum ve herkesin anlıyacağı düzeyde bir rehber olmuş. Bu arada gerçekten baya uğraşılmış ve emek harcanmış. Paylaşım için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eduwar -- 30 Kasım 2013; 17:30:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordRaiden

İceborn q stack i zorlaştırıyor gibi geliyor bana

+1, tebrikler bu arada güzel bir rehber olmuş zamanında 700 stack yapmışlığım var
  • Eline emeğine sağlık güzel olmuş fakat karşına gelebilecek herolara karşı nasıl oynanabileceğini yazarsan daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: GnyMlts

Çok detaylı bir rehber olmuş gerçekten elinize sağlık birde birşey sormak istiyorum nasus solo mu daha efektiftir jungle mı?

rehberi okumamissin cevap vermisti buna

• Detaylı ve emek verilmiş.Eline sağlık
  • Başarılı bir build benimde tank oynayacaksam mainim nasusdur fakat şöyle birşey var bu forumdan bir kişi jungle de 5 dk da83 stack kasmıştı ben bu rakamı bir türlü göremiyorum lanedeoynarken 30 dk da 400 stack yapıyorum ama karşıya iyi oynayan birisi gelirse zorlanıyorum (Teemo)Bu videoyu bulan varsa buraya koyablirmi ? hem rehpere eklenmeside gayet güzel olur :)
  • guzel konu atma gereksiz almayin bence. bide flash degilde her zaman ghost daha iyi gider nasusa karsinizda range var ise doran kallani(8) kabiliyetten yilmaz ozelligu 12 idi sanirim 20 puanlik aa onleyebiliyoruz buna bide ghost isinlan yaparsak b gitmek zorunda kalsak bile hizli donup exp ve stack kacirmamis oluyoruz

• rehber gerçekten çok iyi olmuş. ancak gerekli parayı bulabildiysek trinity ve frozen heart çıkılması frozen heart icebornun verdiği mana zırh ve cdr özelliklerini kapattığı, W skilimiz engage yapacağımız zaman yeterince yavaşlattığı ve trinity diğer özellikleriyle yardımcı olduğu için daha vizble olmaz mı ? haa lanede eyeterince iyi kasamamışsak iceborn daha gold efficient bir item.

nasus en sevdiğim solotoplardan ve infernal nasus da aldım. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastellonA

1)ellerine saglik guzel olmus
    2) kabiliyetlerde utility e de verilebilirmiydi o dusundur du beni(m.s ye ozellikle + ordaki cdr ye%10boru degil:D )
    yanında bekleyebilirsiniz. bu kismi biraz izah edermisin bilmediyim bi ozellik saniri m s basica ne oluyor
    .
    5) :( daha 10dk once nasusun skinini iade ettim:( belki bi ihtimal bana duser(gerivermek icin indirimsiz almistim -rework gelene kadar kullaniyim diye)

s ye bastığında otomatik olarak vurmuyor minyona sende last hit yapabiliyorsun ve bence utility gayet güzel oluyor %10 can çalma ve emme veren bi kabiliyet var pasifle çok güzel işliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: isoguv

Genel olarak armour botu cikmissin. Karsimizda ad olmasada tenacity icin mr botu cikmak daha mantikli degil mi? Spell olarakta isinlan faha iyi degil mi bottan cok double aldigimi hatirliyorum. Ve erken cikilan iceborn bize cok fazla stack kacirmamiza sebep olmaz mi? Tesekkurler rehber icin.

Karşında Teemo, Vlad, Malphite, Nidalee varsa zaten onu Magic Resist'e çevirmek zorundasın.

Dediğim gibi item sırası ve kasacağın itemler opsiyoneldir.

Ben genelde lane pushladıktan sonra B atarım.

Geri döndüğümde minionlar bizim kuleye yakın yerde birikmiş olur.

Karsimizda renekton bile olsa bence mr botu daha mantikli, cunku %35 daha az stun yeriz. Ee minyonlar kulende birikince icebornla baya stack kacar.

• bende rankda nasus sayesinde yukarılara çıktım.Ama boyle uzun uzun üşenip yazamazdım gerçekten.Paylaşım güzel olmuş, emeğine sağlık
  • Bu oyuna ilk başladığım zamanlarda öğrendiğim ilk hero. Gerçekten acayip bir ahde vefam var bu heroya. Bayağı şeyler biliyorum zannederdim ama fazlasını konun sayesinde öğrenmiş oldum. Teşekkürler dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastellonA

1)ellerine saglik guzel olmus
    .

2) Yeni masteryler çok sıkıntı, bu yüzden 1 puanın bile değeri var.

CDR eşyaları zaten fazlasıyla yetiyor.

3) Eskiden 60-50-40-30-20 diye iniyordu. Şimdi ise 20'de sabit mana harcıyor.

Bu yüzden mana sıkıntısı olmuyor.

4) S tuşu karakteri durdurur. Ne hareket eder, ne saldırır.

Minionlara oto atak yaparsanız bazen vuruş kaçabiliyor.

Canı azalana kadar S ile bekleyin, Q ile indirin.

Aynı zamanda minionları çok seri keserseniz lane ileri kaçar.

İstemeden yapacağınız pushlama sizi ganglara karşı korumasız hale getirir.

• Üzerinde çok çalışılmış çok uğraşılmış başarılı bir rehber olmuş başından sonuna kadar okudum tebrikler.
  • Emek vermişsin hazırlamışsın ellerine sağlık zevkle okudum
  • çekilişe katılmak istiyorum
  • Ben yeni masterieslerde 0-9-21 oynuyorum, daha rahat hissediyorum o ms ile kaçma kovalama daha iyi bence. Genel olarak güzel rehber counterlar benim için daha dikkat çekici. Diğer şeyleri genel olarak biliyorum. Bu arada çekilişe de katılmak isterim.

• öncelikle çekilişe katılmak için yazmıyorum bu yorumu zaten TR serverinde değilim :) ayrıca rehberin güzel olmuş resimler,bilgiler ve açıklamalar gayet güzel tebrik ederim ama nasus oynayamıyorum ve hiç ısınamadım :D sürekli ap oynadıgım için .. eger mid herolarından birine rehber hazırlarsan zevkle okurum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.