Şimdi Ara

NASUS - Madalyonun İki Yüzü ( Rehber, Taktik ve İpuçları ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
20
Favori
40.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • girer girmez masteries i merak ediyordum çünkü yeni sezonda defense bolumunun 21. mastery eski sezona gore leş kalmıs. sende benle aynı masteriesde karar kılmıssın bu arada trinity %200 base dmg vuruken iceborn%125 azımsancak bir fark değil . birde bu rünlerle oyun bası max 55 ad olmuyormu ? yani oyun bası ıcın cok riskliler. bence damgaların armor pent büyüklerin ad olması ideal.
  • Topta oynarken Ghost-Teleport tercihi bana daha zevkli geliyor. Homeguard da aldıktan sonra adamların yakınındaki warda teleport olup Ghost+homeguard pasifi ile adam kovalamak gibisi yok.
  • Rehber gercekten yararli olmus eline saglik. Tek takildigin nokta atmas impaler. Bence Trinity Force kasilirsa Atma kasilmali Nasus icin. Tabi bu benin fikrim. Ben yine de Iceborn tercih ederim. Late gamede ise botu satip zephyr yaparim. Iceborb oldugu ucin hiz kaybi pek fark etmeyecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoguv

Genel olarak armour botu cikmissin. Karsimizda ad olmasada tenacity icin mr botu cikmak daha mantikli degil mi? Spell olarakta isinlan faha iyi degil mi bottan cok double aldigimi hatirliyorum. Ve erken cikilan iceborn bize cok fazla stack kacirmamiza sebep olmaz mi? Tesekkurler rehber icin.

Karşında Teemo, Vlad, Malphite, Nidalee varsa zaten onu Magic Resist'e çevirmek zorundasın.

Dediğim gibi item sırası ve kasacağın itemler opsiyoneldir.

Ben genelde lane pushladıktan sonra B atarım.

Geri döndüğümde minionlar bizim kuleye yakın yerde birikmiş olur.
  • böyle rehberleri görmek forumda bazen şaşırtıcı oluyor zaman ayırık adam uğraşmış helal olsun demek düşer bizede hocam
  • Karşı takımda;

Top - Teemo, Vlad, Vayne
    Mid - Syndra, Annie
    ADC - Caitlyn, Lucian
    Support - Janna, Sona

gibi menzilli karakterler varsa Sunfire fazla efektif olmuyor.

Ama melee karakterler fazla ise Sunfire çok güzel seçimdir.

• Çok detaylı bir rehber olmuş gerçekten elinize sağlık birde birşey sormak istiyorum nasus solo mu daha efektiftir jungle mı?
  • counter bölümünde bence gangplank ve kennen da olmalıydı bunun haricinde ben masteries olarak 4-15-11 giriyorum çeşitli masteriesleri deneyin derim.
  • Buildim ;

Mercury botları-- Iceborn -- Randuin -- Spirit Visage-- Warmog -- GA

Bu buildde iceborn'un 1350'lik alt itemi + Spirit'in 850'lik Hp veren itemi alınınca %30-35 (Tam hatırlamıyorum) Spirit + iceborn'da tam %40 CD oluyor.. Nasus için süper.. Mercury Tenacity için iceborn CC randuin CC spirit visage pasifleri için warmog tüm bu hp itemlerini stacklemek için GA'da focus çekmemek çekincede sonuna kadar zorlamak için..

Kesinlikle Atma önermiyorum çünkü Bu saydıklarımın hiçbirinden iyi değil..

Edit: tekrar baktım iceborn alana kadar 0 Cooldown.. Üstelik rune olarak da cooldown yok. Earlyde bu açığı en azından 850'lik HP + CD veren itemle kapatabiliyorsun bir deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORANGEandLEMON -- 30 Kasım 2013; 17:06:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ<3Rowing

girer girmez masteries i merak ediyordum çünkü yeni sezonda defense bolumunun 21. mastery eski sezona gore leş kalmıs. sende benle aynı masteriesde karar kılmıssın bu arada trinity %200 base dmg vuruken iceborn%125 azımsancak bir fark değil . birde bu rünlerle oyun bası max 55 ad olmuyormu ? yani oyun bası ıcın cok riskliler. bence damgaların armor pent büyüklerin ad olması ideal.

Zaten yeni sistemde Early game'de girmek neredeyse imkansız...

Bildiğiniz gibi masteryler ve life steal nerf yüzünden bütün özelliklerimiz düştü.

Ben aşırı pasif bir şekilde Q stacklemekten yanayım.

AD rune ile başlasanız bile Early game'de bu avantajı kullanmamız çok zor olacak.

Bu yüzden Late game için yatırım yapmayı uygun gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: İ<3Rowing

girer girmez masteries i merak ediyordum çünkü yeni sezonda defense bolumunun 21. mastery eski sezona gore leş kalmıs. sende benle aynı masteriesde karar kılmıssın bu arada trinity %200 base dmg vuruken iceborn%125 azımsancak bir fark değil . birde bu rünlerle oyun bası max 55 ad olmuyormu ? yani oyun bası ıcın cok riskliler. bence damgaların armor pent büyüklerin ad olması ideal.

Zaten yeni sistemde Early game'de girmek neredeyse imkansız...

Bildiğiniz gibi masteryler ve life steal nerf yüzünden bütün özelliklerimiz düştü.

Ben aşırı pasif bir şekilde Q stacklemekten yanayım.

AD rune ile başlasanız bile Early game'de bu avantajı kullanmamız çok zor olacak.

Bu yüzden Late game için yatırım yapmayı uygun gördüm.

early game i bu kadar zorlasan nasus u siz dahada zorlastırıyorsunuz liginiz nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GnyMlts

Çok detaylı bir rehber olmuş gerçekten elinize sağlık birde birşey sormak istiyorum nasus solo mu daha efektiftir jungle mı?

Eğer gang gezerse Q stack yapamaz, takım Early game'de öne geçse bile Late'de düşer.

Eğer Q stack yapıp gang gitmezse, Jungler pasif olduğu için takım büyük sıkıntı yaşar.
  • Rehber detaylı ve yararlı ancak Nasus cidden oyunun en özel karakterlerinden birisi boyun başında ezilse dahi farm yapsa ormanda takilsa bile oyun sonu stack özelliği ile diger sampiyonlar yetisebiliyor hatta onlardan üstün olabiliyor. Curse takımında gecen sene solo da full nasus oynaniyor diye hatırlıyorum.

• Gerçekten buram buram özen akıyor. İlk defa bir rehberi bu kadar zevk ile okudum birde bir arkadaşımızın Vladimir rehberi vardı. Gümüşten sıyrılıp gold'a geçmemi sağlayan karakterdir nasus. Bir ara "Köpek Carries" diyordum hatta yeni sezon için iyi olmuş bu rehber pek ne yapacağımı bilemiyordum, teşekkürler.
  • Last Whisper eksik gibi ama onun dışında başarılı rehber
  • İceborn q stack i zorlaştırıyor gibi geliyor bana
  • Güzel olmuş , uğraşmışsın . Teşekkürler.
  • Çok güzel bi rehber olmuş, görseller harika :)

• yıl olmuş 2013 video yükleyememiş olurum ama şöyle bir paylaşım olsun güzelce ayrıca gerçekten söylediğiniz gibi ilk konudan daha detaylı ve daha estetik olmuş, teşekkürler

http://www.twitch.tv/sirhcez/c/3237017

edit: yıl olacak 2014 foruma video ekleyemiyoruz evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omara -- 30 Kasım 2013; 19:00:41 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.