Şimdi Ara

Nasıl para kazanabilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kız arkadaşımla yaşıyoruz. Ben bir elektronik firmasında mühendisim ancak ne kazandığım para bir şeye yetiyor ne de güvencem var. Bu durumda üstüne bizi ücretsiz izine ayırdılar. Geçinmek gerekiyor iş özel sektör yarınım belli değil. Bilgisayarlardan donanım ve yazılım olarak anlarım. Kumandalı araçlarla ilgim var elimden genelde mekanik ve elektronik olmak üzere çokça iş gelir ama ben bununla nasıl ek gelir sağlayabilirim? Aklıma ufak tefek fikirler geliyor ama nasıl yaparım ederim hiç bilmiyorum bu tarz konularda tecrübesi olanlar bana yardım edebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evinde basit elektronik cihaz tamiri yapabilirsin.

Eğer çizim biliyorsan ödevi olan öğrencilerin çizimlerini ücretli yapabilirsin.

Elektronik bilgileri verebildiğin videolar çekip youtubeye yüklemek.

Valla aklıma gelen şeyler bunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Format at.

Dalga geçmiyorum bu arada yanlış anlama. Hala ''mahalle'' diyebileceğimiz yerlerde bu işten eşek yüküyle para kaldıranlar var. Hatta kendi mahallemde bu iş sayesinde internet kafesini ayakta tutan kafeci var
  • Madem bilgisayar mühendisi (?) sin,
    3d, animasyon, video, yazılım, güvenlik vs kendini geliştir kendi firmanın kur ya da bir firmada iş bul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kız arkadaşın çalışmıyor mu
  • bende elektronikciyim kendi çapımda e-ticaret yapıyorum. evde elektronik devre tasarımı ve imalatı yapıyorum bunun yanında 2. el çıkma elektronik parça eşya satışı yapıyorum akmasa da damlıyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.