Şimdi Ara

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
50
Favori
92.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle laf atıp atıp polemik yaratmazsan sevinirim yazmakla olmuyor o iş, ben senin hangi yazına ne yanıt yazmışım da beni alıntılayarak mesaj attın? Bizim konuşmamız Pi ile aramızdaydı, sen neden böyle atarlı araya girdin çok enteresan
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    atarlı falan jargonuna hakim değilim. ayrıca sanırım forumlarda yazmak public denilen kavrama uyuyor. özel yazışmalar için öm denilen şey var.
  • Emsan frutti modelini tavsiye etmiyorum arkadaşlar bilginize. Ürün zaten tarafıma hunisi kırık geldi ve bu benim için bir şanstı. Onun sayesinde iade ettim. Sıkımı hiç başarılı değil. Ne narda ne portakalda. Halbuki malzeme kalitesi çok iyiydi. Burada yazanlar gibi bu işi başarılı şekilde yapsın isteniyorsa sanırım cancandan başka ürün alınmayacak.
  • Cancanın 3 modeli var sanırım.

0101 ev tipi
    0102 prof tip
    0103 nar tipi

ben nar ve portakalı sıkıntısız sıkmak istiyorum. aşırı yer kaplasın da istemiyorum. hangisi alınmalı? sitesindeki ürün broşürlerinde hepsinin nar ve portakal sıkmaya uygun olduğu yazıyor. ama uygulamada nasıldır acaba?
  • konuyu takipteyim babam tutturdu meyve sıkacağı istiyormuş
    anladığım kadarıyla cancan en iyi marka. Biz daha çok nar ve portakal sıkacağız. hangi modelini alsak? tecrübeli arkadaslar yardımcı olabilirler mi ?
  • Sıkacak aldık, portakal ve nar fiyatları fırladı alıp sıkmak lux oldu resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Cancanın 3 modeli var sanırım.

0101 ev tipi
    0102 prof tip
    0103 nar tipi

ben nar ve portakalı sıkıntısız sıkmak istiyorum. aşırı yer kaplasın da istemiyorum. hangisi alınmalı? sitesindeki ürün broşürlerinde hepsinin nar ve portakal sıkmaya uygun olduğu yazıyor. ama uygulamada nasıldır acaba?
    en küçük olanı ev tipi ama hem nar hem portakal sıkacaksanız prof tipi en ideali, orta boy narları rahatlıkla sıkabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 13 Ocak 2020; 23:5:31 >
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    Nar tipine gerek yok diyorsunuz
  • 0102 prof tip aldım 219 Tl gibi bir fiyata denk getirerek inşAllah memnun kalırız. Buradaki arkadaşlara ayrıyetten teşekkür ederim yorumlarından yararlanarak bu kararı verdim.
  • MertBurak kullanıcısına yanıt
    Güzel rakammis nerden aldınız?
  • Pi kullanıcısına yanıt
    N11 hocam 75 TL N11 bonusum vardı ayrıyetten 25 TL'de Çek ile birleştirerek aldım.. Normal fiyatı 319 TL.
  • MertBurak kullanıcısına yanıt
    Puanlar iyiymiş. Ben de 300e almıştım kışın başında. Güle güle kullanın. Çok kullanmayın ama şekeri tavan yaptırır.
  • sıkacak aldık nar oldu 9 tl portakal oldu 5 tl
  • En sorunsuz ve güzel sıkan ürün ne, araştırırken kafam karıştı yorumlardan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

En sorunsuz ve güzel sıkan ürün ne, araştırırken kafam karıştı yorumlardan...
    Narenciye sıkacağı çile hocam uğraşma derim. Tabi bir yerde bakış açısı ama şöyle söyleyeyim vardı sattım, uğraşamadım basbas çıkmıyor kilolarca meyveden bi bardak dolmuyor upraş dur.

Aşağıda linkini vereceğim ürünü eşim letgodan sıfır paket 150 tl ye bulmuş aldı ve inanılmaz memnunuz. Bir tanede ankarada bulduk onuda ailemize aldık yine 150-160 tl ye.

Ve gördük ki soğuk sıkım diye birşey varmış. Resmen meyveyi presliyor ve suyunu ayrı posasımı ayrı atıyor. 6-7 ad meyveden 3 bardak meyve suyu rahat çıkıyor. 4portakal 1 elma 1 armut 1 havuçtan mesela. Ve meyve suyu öyle hazır meyve suyu kıvamında su gibi değil içerken meyveyi den den hissediyorsunuz. Hafif katımsı yani.

Soğuk sıkımı araştırın, linkteki üründe örnek olarak bakım karar sizlerin. Saygılar

https://www.hepsiburada.com/kiwi-kj-1935-yavas-sikim-meyve-ve-sebze-presi-p-HBV00000IK6AL?magaza=Yenisey&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products&gclid=Cj0KCQjw09HzBRDrARIsAG60GP8qGy5rFO9qi4u4fV-Mx7APBDG5mliYls1CX7VYKhhRRzvmRqUMdQ4aArYSEALw_wcB

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

Narenciye sıkacağı çile hocam uğraşma derim. Tabi bir yerde bakış açısı ama şöyle söyleyeyim vardı sattım, uğraşamadım basbas çıkmıyor kilolarca meyveden bi bardak dolmuyor upraş dur.

Aşağıda linkini vereceğim ürünü eşim letgodan sıfır paket 150 tl ye bulmuş aldı ve inanılmaz memnunuz. Bir tanede ankarada bulduk onuda ailemize aldık yine 150-160 tl ye.

Ve gördük ki soğuk sıkım diye birşey varmış. Resmen meyveyi presliyor ve suyunu ayrı posasımı ayrı atıyor. 6-7 ad meyveden 3 bardak meyve suyu rahat çıkıyor. 4portakal 1 elma 1 armut 1 havuçtan mesela. Ve meyve suyu öyle hazır meyve suyu kıvamında su gibi değil içerken meyveyi den den hissediyorsunuz. Hafif katımsı yani.

Soğuk sıkımı araştırın, linkteki üründe örnek olarak bakım karar sizlerin. Saygılar

https://www.hepsiburada.com/kiwi-kj-1935-yavas-sikim-meyve-ve-sebze-presi-p-HBV00000IK6AL?magaza=Yenisey&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products&gclid=Cj0KCQjw09HzBRDrARIsAG60GP8qGy5rFO9qi4u4fV-Mx7APBDG5mliYls1CX7VYKhhRRzvmRqUMdQ4aArYSEALw_wcB

Alıntıları Göster
    Bizde kollu bakıyorduk fakat bu yorumdan sonra düşündürdü

• Hey gidi hey bu konuyu görünce aklıma teknosa mağazalarını kapatıyoken yakaladıgım ürün geldi kenwood je280i 7tl ye almıştım
  • HeroTech kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    sizin paylaştığınız ürünü araştırdım kafama yattı almayı düşünüyorum fakat tek soru işareti diğer katı meyve sıkacaklarında su gibi sıkarken bunda biraz posalı çıkıyormuş bu posa rahatsız ediyor mu boza gibi katımsı mı yoksa rahatsız etmeyecek derecede midir?
  • Ikisini de kullandim ben. Makine iyi ancak temizlemesi sorun. İçeceğin 2 bardak su bir sürü iş çıkarıyor. Uğraşırım diyen alsın. Diğer türlü kollu daha pratik.
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Aslında babam kollulardan istiyordu araştırırken buradan gördüm arkadaşın diğer paylaştığı makineyi düşünüyorum kollularda belirli şeyleri sıkabiliriz ama diğer makinede sebze suyu amaçlıda kullanabiliriz kollulara göre daha az meyveyle daha fazla meyve suyu çıkarıyormuş birde kollu sıkım aşamasında biraz uğraştırır gibi diğeri ise dediğiniz gibi temizlik açısından uğraştıracak onun dışında biraz posalı olması düşündürdü
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.