Şimdi Ara

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
50
Favori
92.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Biz özlemle kilo kilo sıkıyoruz memnunum ama nar sıkacağı tipli sanayi tipi sıkacak alırsan narı da kütürdetirsin sıkmayacaksanda portakala göre daha avantajlı sıkım yapar bence. Özlemde 2 çeşitti portakal olanı ucuz cebimdede çok para olmadığı için bunu aldım. Ha çok paran varsa cancandan şaşılmaz 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt

Bütçe olarak 200 civarında bakıyorum 270-280 olur can can bütçeyi aşar Kasım indirimlerini bekleyeyim desem yine de fazla düşmez gibi

sizinki şu tip sanırım

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezontrendyol.com
    Özlem Steelwart Sanayi Tipi Portakal ve Narenciye Sıkacağı-SP01 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/ozlem/steelwart-sanayi-tipi-portakal-ve-narenciye-sikacagi-sp01-p-31435992
  • yohaa, özlem bile 330 lira olmuş.

konuyu takipten çıkarma vakti gelmiş...  NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon 

• juve212 J kullanıcısına yanıt
    Aynen bundan normal tip alırsan alttaki bardaktan tut üstteki sıkma aparatına yamuluyo sanayi tipinde böyle bi sorun olmadı biz kilo kilo sıkıyoruz kışın portakalı bende düşsüb diye çok bekledim baktım düşeceği yok aldım gene iyi artmış 160amı ne aldıydım. Geçen yıl

• Önceki mesajların bir çoğunu okudum. Kısmetse evladiyelik güzel bir ürün arayışım vardı. Cancan ile ilgili yorumları okuduktan sonra bu markaya karar verdim. Maalesef fiyatların sıcak bir tarafı kalmamış ancak en azından ileride almayı planlayanlar için ben satın alım sürecimi aktarayım:

Cancan 0103(Mor ayak, damlalıklı) modelinde karar kıldıktan sonra, Trendyol'da 1750 TL, HB'de ise 1800 TL olarak fiyatları belirledim. HB'de Garanti kartlarına güzel bir kombo vardı:

E-Ticaret, Garantipay ödeme- 50 Bonus

Bonus'a Özel Elektronik Alışveriş - 150 Bonus(1500 TL üzerine)

Hepsiburada'da 150 TL'ye varan Bonus, Garantipay ödeme - 150 Bonus(1500 TL üzerine)

E-Ticaret, Garantipay ödeme- 100 Bonus(Kişiye Özel)

Toplamda maliyet: 1350 TL oldu.

Ürün gayet güzel, gerçekten eski sıkacaklarımdan daha fazla su çıkarıyor ve gayet sağlam.

Bazı incelemelerde kararan kısımlardan ve kullanımdan sonra nasıl temizlemek gerektiğinden bahsedilmiş ancak tavsiyesi olan tecrübeli kullanıcılar varsa yorum yapabilirlerse sevinirim.

Bir de Cancan'ın kendi sitesinden daha önce satın almak istediğimde hep 404 hatası aldım, diğer ürünlerinde de böyleydi. Seri numarasından garanti ve orijinallik sorgulamak da istedim ancak ürün 2023 modeli olmasına rağmen seri numarası nereden tespit edilir bilgi edinemedim.

• Özlem sıkacak küflendi kırıldı hergün yıkamaya dayanmadı. Remta sıkacak aldım özlem sıkacak portakalı tam sıkmıyormuş yarısını çöpe atmışız remta sıkacak kağıt gibi sıkıyor 3 ay oldu çok memnunuz iyiki kırılmış. Remta sıkacakta tavsiye olunur.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.