Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 15 Mayıs 2022; 19:55:21 >

• Konudaki kızların çoğu muhafazakar ve garip olan diktirmenin caiz olduğunu düşünüyorlar.

Bunlar gitmiş 10'ar kez deepthroat, double penetration, gangbang, hardcore, bbc, her türlü fantaziyi denemiş sonra biraz pişman olup diktiriyorlar ve kendilerini temiz ilan ediyorlar.

Benim yatırım önerim tıpçı arkadaşalara.

Tarcanlar expertiz gibi, bu patlak kızları expertiz eden klinikler açılmalı.

Milyoner olma olasılığınız çok yüksek.

Yalnız kızlık zarı diye bir şey yok ki diktirsinler. Bu tamamen şehir efsanesidir. Bir kadının önceden cinsel ilişkiye girip girmediğini bilemezsiniz.

Ha ileride insan hafızasını okuyabilen bir teknoloji çıkarsa bak buradan öğrenirsiniz ki bu tip teknoloji çok uzak değil. Neurallink ile şempanzelere oyun oynatmaya başladılar zaten.

Ben en temiz iş olarak MGTOW olup bu tokatçılara denk gelmemek diyorum. Hayatınıza parazit bir yaşam formunu alacağınıza kendi yağınızda kavrulun daha iyi.

Bir kadın elalemle yatıp kendini namuslu gösteriyorsa bu parazittir aynısı erkek içinde geçerli ben bunları parazit olarak görürüm.

• Konudaki kızların çoğu muhafazakar ve garip olan diktirmenin caiz olduğunu düşünüyorlar.

Bunlar gitmiş 10'ar kez deepthroat, double penetration, gangbang, hardcore, bbc, her türlü fantaziyi denemiş sonra biraz pişman olup diktiriyorlar ve kendilerini temiz ilan ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 1 Ekim 2021; 1:11:47 >
  • Allah bildiği gibi yapsın bu tipleri.

• Benim de moralim bozulmuştu bu konuyu gördükten sonra

• Size bisey soyliym, kadinlari tatmin edemezsini su eksik bu eksik derler bugun onlari tamamlasaniz yeni bisey cikar o yuzden cok takmayin sallayin cakin gecin.

Asiri yakisikli zengin olsaniz da biyerden sonra sikayet edecek bisey bulacaklar gulun gecin kendinizde eksiklik gormeyin.

• inonu88 kullanıcısına yanıt

evlenmek akıllı adam işi değil demi hocam

çok canın çektiyse alırsın evine 1-2 ay beraber yaşarsın her gece yatakta yiyişirsin her iki tarafta karşılıklı hevesini alınca ayrılır gider

• Bekaret tabum yok ama bi insan evleneceği adama nasıl böyle bir yalan söyler anlamak güç..
    Kadınlara olan güvenim yine düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce bu konuyu okumuştum. Kendilerini savunma şekilleri ayrı bir komedi. Ya ad hominem yapıyorlar (kendilerine bu yaptıklarının yanlış olduğunu söyleyenlere kim bilir sen ne yaptın diyorlar), ya "Only God can judge me" mottosunu tekrar ediyorlar ya da acıtasyon yapıyorlar.

Tamam, tecavüze uğramış olabilirsin, daha ergenlikte beynin yetmezken sonunu düşünmeden bir haltlar yemiş olabilirsin, o da kabul. Ama evleneceğin, hayatını birleştireceğin adamı kandırmayı neden ve nasıl savunursun ki? Cidden saf kötülük. O adamın bunu bilmeye hakkı yok mu? Adamın tepkisinden korkuyorsan o zaman en başta söyleyeceksin. Evlenmeyi hedef olarak seçtiysen illaki evlenmek zorunda değilsin. Ailenin yanından taşınmak istiyorsan okul okuyabilir ve/veya işe girebilirsin. Safın tekini kafalayıp yalanlar üstüne kurulu bir evlilik yapınca vicdanını rahatlatmak için kendine söylediğin bahaneler gerçeği değiştirmez.

Bu konuyu ilk okuduğumda evlenmekten ve genel olarak kadınlardan soğumuştum. Evet beni zaten kimse almaz, kimse benle evlenmek istemez falan ama bunu en yakınındakine yapacak olanlar bize neler yapmaz aga, ben o günden beridir elimle mutluyum Meğer biz erkekler ne kadar safmışız be

Bunu yapanı atıyorum çocukken tecavüze uğramış ve zorla görücü usulü evlendirilecek olsa, bakire çıkmazsa vurulacaksa falan, tek bu tip aşırı durumların içindeyse anlarım. Diğer türlüsü gayriahlaki, özrü yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt

Yalnız kızlık zarı diye bir şey yok ki diktirsinler. Bu tamamen şehir efsanesidir. Bir kadının önceden cinsel ilişkiye girip girmediğini bilemezsiniz.

Ha ileride insan hafızasını okuyabilen bir teknoloji çıkarsa bak buradan öğrenirsiniz ki bu tip teknoloji çok uzak değil. Neurallink ile şempanzelere oyun oynatmaya başladılar zaten.

Ben en temiz iş olarak MGTOW olup bu tokatçılara denk gelmemek diyorum. Hayatınıza parazit bir yaşam formunu alacağınıza kendi yağınızda kavrulun daha iyi.

Bir kadın elalemle yatıp kendini namuslu gösteriyorsa bu parazittir aynısı erkek içinde geçerli ben bunları parazit olarak görürüm.

• Harbiden tuhafmış konu yav. Evlendiğin insan senin en gizli sırlarını bile bilmesi gereken insan aslında. Bu konudaki kadınlar gerçek ise evliliği çok yanlış anlamışlar.

Gerçi özellikle evlenecek gençlere çok güzel şeyler anlatıyor böyle konular. Eğer bir kadınla/erkekle ciddi düşünüyorsanız onda arayacağınız şey öncelikle bekaret olmamalı. Sevgiyi, saygıyı, güveni vs pas geçip temiz kız buldum alacam bunu diye yola çıkmayın sakın.

Oraya yazan kızların çoğu kendilerine nasıl bir kötülük ettiklerinin de farkında değiller. Böyle bir şeyi saklamak zorunda olduğun birisiyle neden evlenirsin ki? İki gün sonra eski kırıklarından birisi kapıya dayansa ne yapacaksın mesela?

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Konudaki kızların çoğu muhafazakar ve garip olan diktirmenin caiz olduğunu düşünüyorlar.

Hocam şöyle bir durum var.

Günahı örtmek, ve geçmişi gizlemek İslamda var.

-Hz. Ömer, kızının zina ettiğini kimseye söyleme, evleneceği kişiye de söyleme, demiş midir?

-Bir adam Hz. Ömer’in yanına geldi. Bir problemim var, çözemedim, bana yardım eder misin, dedi. Hz. Ömer anlat deyince de anlatmaya başladı: "Benim bir kızım vardı. Onu cahiliye döneminde diri diri gömmek için toprağa koydum. Sonra da ölmeden çıkardım. Daha sonraki yıllarda önemli bir yanlışlık yaptı, zinaya düştü. Yaptığı bu yanlışlık onu o kadar sıkıntıya düşürdü ki, intihar etmeye yeltendi. Damarlarını kesti. Onu zor kurtardık. Kızım bu hadiseden sonra tövbe etti. İyi bir yönelişle Allah’a yöneldi. Şimdi ise kızıma bir talip çıktı. Onu evlendireceğim. Kızıma talip olanlar ise bu olaydan -zinadan- haberdar değiller. Şimdi sana soruyorum ey müminlerin emiri! Ben ne yapayım? Damat olacak kişiye, kızımın bu olayını anlatayım mı yoksa susayım mı?"

Kızın babasını büyük bir dikkat ve sabırla dinleyen Hz. Ömer, kızın yaptıklarını deşip hiddetleneceğine adama şöyle seslendi: "Adam! Allah’ın örttüğünü, ortaya saçmadığını sen mi deşifre edeceksin? Allah’a yemin ederim ki, böyle bir şey yaparsan yani kızının açığını yayarsan seni bu ülkenin insanlarına rezil ederim. Git ve kızını başından hiçbir olay geçmemiş namuslu bir kadın gibi evlendir." (İbnül Cevzi, Menakıbı Ömer, s. 169)

Not: Bu mesajı görüp bana kızmayın. Ben sadece bir olayı bildirdim fikrimi belirtmedim. Yoksa ben de kandırılmak istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AA6781A8D

evlenmek akıllı adam işi değil demi hocam

çok canın çektiyse alırsın evine 1-2 ay beraber yaşarsın her gece yatakta yiyişirsin her iki tarafta karşılıklı hevesini alınca ayrılır gider

kızlık zarı dirençle kandırılmış  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 1 Ekim 2021; 16:55:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E9F644F03

Düzgün birini bulabilirsiniz belki ama bu devirde ihtimali çok düşük. Düşük ihtimaller peşinde koşmak da akıllıca gelmiyor bana. mgtow olun kafanız rahat etsin. Evet ben de isterdim düzgün biriyle karşılaşıp ölene kadar onunla birlikte olmayı ama şartlar mgtow olmaya zorluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dapeux -- 1 Ekim 2021; 17:52:26 >

• Evlenme planı olanlar düşünsün. Ben bir insana en fazla yarım saat tahammül edebiliyorum anında sıkılırım o yüzden hiç evlenmeyi düşünmedim. Taa 20 li yaşlarımda 9 ay mı 10 ay mı ne evli kaldım kabus gibiydi. Bir daha da zaten girmem o işe :)

• bu devirde evlenilmez

• MGTOW,red pill,incel gibi akımlar bazı nerd erkeklerin etkisiyle oluşturulmuş üzerine kafa yorulmuş konular. Hayat felsefesi yapmaya gerek yok kadın konusunda. Kadın-erkek ilişkilerinin böyle olmasında toplumsal, sosyoekonomik bir çok sebep var. Yani var olan ortam koşulları kadın-erkeği böyle yapmakta.

Kapitalist düzende geçmiş 100 yılda erkekler ve kadınlar belli bir forma sokulmaya çalışıldı. Okul ortamında başlayan rekabet iş hayatı da dahil olmak üzere erkeğe farklı misyonlar verdi. Erkeğin doğasında güçlü olmak varken okul ise doğasına aykırıydı. Kadın ise her zaman koruma altında olmalıydı. Erkeklerin çoğu pasifleşince kadınlara olan arz-talep değişti tabi. Ataerkil düzen sevilmeyebilir ama insan doğasına en uygun düzen ataerkil düzen bu sebeple. Kadının da erkeğin de birbirinden beklentileri var.

Neyse yani çok çıkarım yapılır bu akımlar üzerinden ama yapılması gereken kendinize saygınız olsun, kendine acımayana siz hiç acımayın çakın geçin, kadın da bir birey ona istediğini verin. Erkekler olarak çoğu erkek kendini tanımıyor bence. Dünyada olan bitenden ,neden-sonuç ilişkilerinden haberiniz olsun.

İnsan evrimini tamamlamamış bir varlık bana göre. Kadınlar ilkel dürtülerle yaşayan canlılar. Aşamadılar kendilerini,aşmaya çalışanları ise bir kısır döngü bekliyor. Erkekler bastırdığı ilkel dürtüleri sebebiyle kadınlara açılamıyor. Üstte de yazmıştım si...kilen bir canlı kimseye acımaz. Onun için bunun farkında olmak gerekli. Erkekler olarak hayatta kadınlara göre daha avantajlıyız.

• daxtor55 D kullanıcısına yanıt

Evrim tamamlanabilir bir şey değildir , şartlara ve koşullara göre evrim değişir.

MGTOW kavramının nerdlik ile alakası yok bunun bu hale gelmesinin sebebi bazı incellerin kendini farklı farklı tanımlamalar ile maskelemeleri çünkü incel olduklarını duyurmak istemiyorlar. Duyan olursa bu kişiler toplumdan dışlanacağını düşünmekte.

Ben yinede cinsellik gibi kavramlara uzağım kafam böyle rahat insanlara tahammülüm yok pek.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.