Şimdi Ara

Namus bekçisi komşu beni apartmandan atacakmış (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
1
Favori
35.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
321 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

Hocam anlamazlar böyle şeylerden, onlar için bir kızla eve gitmek demek sadece o iş içindir, onlar bir kızla evde adam gibi oturmanın ne olduğunu anlamazlar.

O apartmanda tekme tokat kadın dovseler çikipta "ayıp ya erkek kadına el kaldırır mı" diyemez ama kalkar eve kadın geliyor der.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Çok doğru bu mağara insanları bir kadına şiddet görse olur öyle kocadır yapar der, ama bir kızla girdiğinde ayıp görgüsüzlük olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

Olumsuz konuşanları teker teker bozmaya devam ediyorsun hocam maşallah

Sinir oluyorum böyle sahtekâr namus bekçilerine..

50 erkek çocuğuna istismar yaptılar biri de çıkıp protesto etmedi bu tiplerin.

Yav gardasim çok ayıp edirsen diyen tipler kuma almayı alırken de küçük yaşta olanları secmey içok iyi biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 4 Aralık 2020; 20:33:6 >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Aşırı haklısın, bunlar kendisi isteyip yapamamış böyle ortamlar, arkadaşlıklar. O yüzden yapan kişileri görünce zorlarına gidiyor bir anda namus bekçisi oluyorlar.

• Hocam bloklayın o şahısı anca saçma salak konuşup adamı sinir ederler.
  • Haklısın hocam.

• Sanane ulan adamdan isterse eve 10 tane kız atar, ev adamın kavga dövüş yok, gürültü yok, alkollü içecek içilmemiş.

Bence sen kendini kötü hisset, yaşlılar bile yeterince coşmuş anca ona buna laf, gezme tozma peşindeler, başka bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 4 Aralık 2020; 20:52:54 >
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt

Bu sefer bağırıp çağırıcam ev benim gerekirse ev sahibiyle konuşup attıracam ama acıyorum yaşlı diye.

Fakat en ufak bir olayda sert uyarı çekeceğim.

• Tahminimce şöyle bir şey olmuştur siz arkadaşlarınızla oturup sohbet muhabbet ederken veya oyun oynarken sesiniz yükselmiştir bayan arkadaşlarınızın da tabiki.Gülüp kahkaha atılmıştır muhakkak ses komşuya gitmiştir bu yüzden.Eee görmediği bir sese senaryo oluştururken milletimiz çıtayı üst seviyeye çıkarabiliyor bir çok kez şahit olduk üniversitede normaldir yani.Amcamız da seni güzel bir şekilde uyarmaya çalışmış anlattıklarından anladığım kadarıyla bunda bir sorun yok.Fakat senin attığın konu başlığı çok absürt olmuşNamus bekçisi komşu beni apartmandan atacakmış .

Büyüklerimiz önemlidir, kıymetlidir.Onlar bizim geçmişimizdir.Aşırıya kaçmadıkları müddetçe anlayış göstermek lazım.Unutmamak lazım ki insanlar yaşlandıkça çocuklaşırlar ve çağımıza göre cahil kalabiliyorlar.Şimdiki gençlerimizde çok fazla görüyorum alay edip hor görüyor ve hakaret ediyorlar.Bu durumlarda bizler onlardan daha cahil kalıyoruz maalesef neden derseniz onlar kadar sabırlı değiliz,alttan alamıyoruz ve sinirimizi götümüzden çıkan bir osuruk gibi yayıyoruz ne yazık ki.Sizin konunuz da buna bir örnek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lBaBaCaNl -- 4 Aralık 2020; 20:49:47 >

• MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt

Diğer yanıtları okumamışsınız, yapmıyorduk insan gibi arkadaşım diyorum

• lBaBaCaNl kullanıcısına yanıt

Ya hocam sen konuyu düzgün okumadın mı ????

Ben diyorum ki adamın sorunu ses çıkması değil zaten eminim ses gidecek bir olay olmadı.

Eğer sesten şikayetçi olsa erkek ortamı ile de beraber kalıp gece müzikli falan takılmıştık bayağı ses olmuştu o gece sonrasında komşulardan tabi özür diledim.

Bu dayının asıl sıkıntısı kız girmesi benim evime.

• TRVPVNVSYON kullanıcısına yanıt
    Sen giderken iyi de kız gidince kötü oluyor değil mi? Erkek olunca hadi aslanım, hadi koçum; kız olunca dur bakalım. Oh ne güzel...
  • Gel de anlat işte..

• Bu namus bekçisi geçinen tiplerin çoğu namussuz çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A27BA81B5

Bu namus bekçisi geçinen tiplerin çoğu namussuz çıkıyor

• Bu da çok doğru işte.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.