Şimdi Ara

Namus bekçisi komşu beni apartmandan atacakmış (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
1
Favori
35.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
321 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ülkede sorun yok ki, halk suçlu, millet hala 1950 de yaşıyoruz zannediyor.

Zaten kimseyi ilgilendirmez ama dayının bir bakışı var görsen katil olursun o kadar rahatsız edici bakıyor dik dik.

• Öyleleri de var hocam, bekar erkeğe ev vermeyen dolu.

• Haklısın hocam tipim belalı bir tip gibi değil, tipten önemli daha önemli olan benim ona en başta birşey dememem.

En başta yine dik dik bakarken görmemezlikten geliyordum suratına bakmıyordum, öyle olduğu için korkuyorum falan zannetti galiba. Ama bir daha en ufak bir kelime etmeye kalksa sakin olmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRVPVNVSYON

Bu mesaj silindi.

Bu da, standart ben beceremedim bu işleri, kız-erkek karışık takılanlara haset ettiğim için hemen aileden dem vurayım çabası :)

• Ben olsam ortak olan duvarın yanına bilgisayarı getirir, yüksek ses zorno açıp OUUĞĞĞHHH AAYĞUĞĞĞHHH diye ses çıkartırdım.

Adam da kudururdu ben de zorno izleyerek kudururdum.  

Ayrıca sana laf attığında anlayışlı, yumışak davranma. Bu 30 IQ varlıklar anlayışlı davranırsan iyice kendilerini haklı görürler.

"Sana mı sorucam, asabımı bozma" diyip sinirli bir şekilde ve adamı hiç umursamadan yoluna devam et.

Adam tek bir laf daha attığında kavga çıkartacağını hissetsin. (Çıkartmayacak olsan da öyle hissettir)

Mağara adamlarıyla iletişimin tek yolu tarzanca konuşmaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 4 Aralık 2020; 20:11:24 >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt

Dayı zaten seni ilgilendirmez ev benim dedim diye R yaptı, kendisi kiracı, konuşucam ev sahibiyle böyle böyle diye evinden olacak yaşlı adam haberi yok atlatıyor beni.

Dilerim ki bana bir daha laf söylemeye kalkmaz.

• 50 yaşında bir adam, bu kundiye anca vitrin mankeni düşer.

• Valla o evin sahibiyle senin/ailenin arası vb. iyiyse attırmayı dene.

Ben ne zaman daireden çıksam "ehühühüğ ne yapyıpğa aççcabağnn" diyerek delikten bakan bir röntgenciyle komşu olmak istemezdim.

• RevengeRain kullanıcısına yanıt

Bunu deneyebilirim hocam tabi direk attırmayı denemem, bu dayıya önce bi zarf atarım, beni takmazsa gerisinde zaten çok büyük bozarım ve evinden de attırırım.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

• Neuzubillah. Din elden getti.
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Hocam anlamazlar böyle şeylerden, onlar için bir kızla eve gitmek demek sadece o iş içindir, onlar bir kızla evde adam gibi oturmanın ne olduğunu anlamazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Augenbling

Bu mesaj silindi.

Dini bütün adam kapı gözetleme yapar mı?

Dini bütün adam görmediği şeyin iftirasini yapar mı?

Size göre iki karış sakalı olan cami giden her insan diğer insanlara laf söyleme özgürlüğüne sahip ama karşıdaki cevap veremez.

Varsa sıkıntı varsa illegal 155 var arar gelir bakar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olumsuz konuşanları teker teker bozmaya devam ediyorsun hocam maşallah

• dostum şöyle söyleyim; öğrencilik zamanımda ben apartmandan atıldım, benzer bir mevzudan dolayı. haa şöyle bir sıkıntı vardı; binanın duvarları çok ince olduğundan yan komşu hapşırsa; benim odadan, alt veya üst kattan "çok yaşa" diye sesleniyordun öyle bir binadaydım. ev sahibim 3 defa uyardı ve sonunda çıkardı beni. haksızlar diyemiyorum ama ısrarla sor bence rahatsız edici bir ses duymuş mu diye. duyupta söyleyemiyor olabilir. nihayetinde ev senin karışamaz ama en azından sebebi gürültü yapmış olmansa ona göre davranırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seglopsi kullanıcısına yanıt

Hocam sormadım ama sormama da gerek yok, alt üst katım yakın tanıdık onlara ses geliyor mu dedim ve gelmediğini söylediler.

Zaten dayının derdi ses değil, ses olsaydı 4 erkek takılmıştık müzikler falan gece saati ilaki sıkıntı yaratırdı o gün hiç birşey demedi. Özellikle kız arkadaşımla girince şikayetçi oluyor, kapı gözlüyor herif.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.