Şimdi Ara

N97/C6 YAZILIMI 5800 ve 5530 DA.İNDİR.MODİFİYELİ FW DE EKLENDİ ÖZELLİKLER VE RESİMLER (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.906
Cevap
2
Favori
91.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ha şimdide eleştiri kaldıramıyor olduk vay be. Siz ne dediğinizi bilmeden yazın biz alıngan olalım biz eleştiri kaldıramayalım.

Bu yolda devam et sen kardeşim. Bu konuda daha fazla yazmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Ha şimdide eleştiri kaldıramıyor olduk vay be. Siz ne dediğinizi bilmeden yazın biz alıngan olalım biz eleştiri kaldıramayalım.

Bu yolda devam et sen kardeşim. Bu konuda daha fazla yazmayacağım.

Açık ve net konuşucam ben blitz kötü demedim hiçbiryerde. Ama xtension en iyisi dedim ve bende dahil biçok kişiye göre böyle bu. Soranlara da en iyi cfw'nin o olduğunu onu denemeleri söyledim. Siz bunu kaldıramayarak saçma sapan yorumlar getirip işi farklı boyuta taşırsanız tartışmaya açarsınız böyle konuyu

Neyse sonuç olarak isteyen istediği cfw'yi kullanıyor bana xtension sana blitz güzeldir bi başkası 2sini de sevmez. Ama ben iyi bildiğim cfw'yi soran kişilere tavsiye etmeye devam edicem hangi topic altında olursa olsun karışamazsın. Haydi iyi bayramlar

• http://forum.donanimhaber.com/m_42710116/tm.htm

Bildireyim dedim PANDORA C6v11 v1.1 çıktı
  • http://forum.donanimhaber.com/m_42855405/tm.htm

Burası ana konu ilk bekleyişler burada oldu ve millet buraya bakıyor sürekli bende bildireyim o zaman XTENSİON TR dil eklisi çıktı sorunsuz
  • pandora ve sunrise cfw ana sayfaya eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 11 Eylül 2010; 14:05:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

pandora ve sunrise cfw ana sayfaya eklenmiştir.

Teşekkürler dikkate aldığın için.
  • Benim PANDORA'ya resim olarak 2x3 menü düzeninin resmini kaldırıp

http://img228.imageshack.us/img228/7711/scr000001.png

bu linki ekleyebilirmisin zahmet olmazsa? :)
  • @NomadCRY bizde teşekkür ederiz yeni çalışman için.senin cfw yi denedim,sygic navigasyon ikonları resim galerisinde çıkıyor insanı deli ediyor

@Aang67 ekledim resmini.ben orjinal severim ama sony ericsson fontla şeffaf tema bomba olmuş, eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 11 Eylül 2010; 18:44:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

@NomadCRY bizde teşekkür ederiz yeni çalışman için

@Aang67 ekledim resmini.ben orjinal severim ama sony ericsson fontla şeffaf tema bomba olmuş, eline sağlık.

Soni Erikson fontunu konuma ekleyeceğim, isteyen sonradan deneyecek. Güzel olduğundan dolayı o resmi koymanı istedim Gerçekten font mükemmelinde ötesinde ve temayla tam uyumlu oldu. Aşık oldum resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aang67 -- 11 Eylül 2010; 18:48:51 >
  • bide şu telefon kapalıyken şarj olurken ışıkların yanmasını engelleyebilseler iyice sevicem şu c6 yazılımını. dün telefona modifiyeli bir v51 yükledim pek kötü geldi hemen c6 yükledim.nokia v60 ta adam gibi yenilikler çıkarmazsa heralde birçok kişi c6 ya devam edecek.inanılmaz farklar var aralarında.millet iyicede şımardı symbian 3 ü portlama isteğinde bulunuyorlar,onlarda imkansız demiyorlar sanırım symbian 3 lü 5800 da kullanacaz inşallah.artık telefon değiştirmek yok yazılım değiştirmek var
  • @TIMERIDER

BLITZ V1.2 ve V1.2a çıktı. Konuyu güncellersen sevinirim.
  • quote:

@TIMERIDER

ben bugün 5800 xpress music almayı düşünüyorum aldığım tel de c6 yüklü olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuD3B0yS

quote:

@TIMERIDER

ben bugün 5800 xpress music almayı düşünüyorum aldığım tel de c6 yüklü olabilir mi

Olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35.5KsK35.5

quote:

Orijinalden alıntı: RuD3B0yS

quote:

@TIMERIDER

Olamaz

hmm sağol ben burdan yükleriim o zaman peki bazı 5800 larda menu çubuğunda aşağı kaydırma yeri yok o neden kaynaklanıyor

• arkadaşlar ben buradan ilk çıkan yazılımı yükledim. Sürüm tarihi 09-07-2010. hani phnt nin ilk çıkanını hacksiz. üzerine sadece arkadaşlar türkçe dil paketi kurmuşlar onu yükledim. Şimdi bildiğiniz gibi bir sürü yazılımlar mevcut.Bu ilk çıkan yazılımla en son çıkan yazılım arasında ne gibi farklar var. Sizce yüklemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane2bin6

arkadaşlar ben buradan ilk çıkan yazılımı yükledim. Sürüm tarihi 09-07-2010. hani phnt nin ilk çıkanını hacksiz. üzerine sadece arkadaşlar türkçe dil paketi kurmuşlar onu yükledim. Şimdi bildiğiniz gibi bir sürü yazılımlar mevcut.Bu ilk çıkan yazılımla en son çıkan yazılım arasında ne gibi farklar var. Sizce yüklemeli miyim?

aresmar,aang67 ve nomadcry ın hazırladığı firmware ler oldukça iyi,hatta çok çok iyi.inceleyip seçip yükleyebilirsin,hatta hepsinide deneyebilirsin.
  • aresmar cfw cıkardıgından beri onu okullanıyordum hiç bir sorun yok stabil çalışıyor 1 saat önce nomadcry hocamın cfw sini kurdum bakalım bu nasl bişey
  • nokia maps 3.6 beta.türkçesi varmış fakat silmiş adam.sadece arapça ve ingilizce varmış.kararlı sürümü bekleyip firmware e entegre etmek lazım.

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=30119.0

• Kararlı sürüm çıksın düşüneceğiz bişeyler
  • aresmar o zaman süper bomba olur terbiyesizim aklıma takılan bir olay var,müzik çalardan çıkınca ev ekranı değil menü geliyor,bunun nedeni nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.