Şimdi Ara

N11 SİPARİŞİMİ KARGO BAŞKA BİRİNE TESLİM ETMİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuncu kasası sipariş etmiştim. Bugün siparişin 4. Günü ptt kargo ile göndermiş. Kargo durumuna bakim dedim dün kargo teslim edildi altında isimde alakasız biri.. N11 e girip ödemeyi ertele dedim.. Kargo aradım ulaşamadım. Ne yapmalıyım

Yakın zamanda 4 5 Ürün aldım böyle sıkıntı ilk defa yaşıyorum . Sanırım ptt kargo ile alakalı.. Sipariş onaylandı yapmadan satıcı hesabına geçermi para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 3 Nisan 2020; 12:49:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gönderen firmayla görüşmen lazım. benim başıma da gelmişti. firmaya söyledim araştırdılar tekrar aynı ürünü gönderdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: realitych

gönderen firmayla görüşmen lazım. benim başıma da gelmişti. firmaya söyledim araştırdılar tekrar aynı ürünü gönderdiler
    Mağazaya yazdım daha dönüş yapmadı. Ptt aradım açmıyo.. Ptt kargo yu görünce vazgeçmem lazımdı benim hatam

• Forum da ölmüş ya la.. Neyse sipariş geldi yırttık

• İçimi korku saldı. 2 tane ürün aldım umarım başkasına teslim etmezler.
  • solokingx S kullanıcısına yanıt
    kime teslim etmişler hocam? komşunuza mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

kime teslim etmişler hocam? komşunuza mı
    Alakasız bi isim yazıyordu tanımıyorum.. Sonra işte barkod okuturken sizinkini de okutmuşuz yanlışlıkla felan dedi. Geçiştirdi. Bence geç teslim edildi olmasın diye yalandan bi isim girip işte üç beş gün kafalarına göre getiriyorlar. Ptt kargo ile çalışandan ürün almam bidaha

• keşke yanlışlıkla bana teslim etselerdi hazır tamda taşınırken arayıpta bulamazdınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.