Şimdi Ara

n11 sahtekarlara destek veriyor (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
6
Favori
25.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gitti gidiyorda var sadece ürün geldikten sonra parayı aktar olayı var çok güzel böyle bir sistem olmalı
    diğerlerinde ise yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 20 Temmuz 2017; 5:9:34 >
  • ne yazıkki n11.com alışveriş yapmak zorunda kalırsam satıcı illahki 99½ olumlu yorum varsa yoksa almıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

hepsi burdada ise ürün geldikten sonra parayı aktar olayı var çok güzel böyle bir sistem olmalı

Tamam da zaten bütün e-ticaret sitelerinde bu sistem var, n11, gittgidiyor, hepsiburada... hepsi böyle çalışıyor zaten, bilmediğiniz bariz belli.
  • n11 de gg de hb de hepsinde önemli sorunlar var. gerçekten bir şey alacağımız zaman çok kez düşünüp satıcıyı araştırıp nasıl önlemler alırız diye düşünmek zorunda kalıyoruz ne zaman bu işler
    düzgün sistemli ve güvenilir bir hal alıcak bende merak ediyorum.
  • N11 kötü diyenler hangi sitelerden alışveriş yapıyor merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamlı olarak n11 ve hepsiburadadan alışveriş yapıyorum ve bir tek dahi problem yaşamadım yada bana hep iyi mağazalar denk geldi alışveriş yaparken n11 den yorumlara bakarak yapıyorum olumsuz ve disklake çok almışsa almıyorum.
  • Aynı olay yemeksepetinde başıma geldi. Yemekten koca kıl çıktı 1 puan ve yorum yaptım. 1 saat sonra silindi yorum. Yemece dünyası...

• N11ve gittigidiyor değilde Hepsiburadadan alışveriş yapıyorum hep 0 ürünler ve çok kolay iade ediliyor.

• Bir seferinde olumsuz yorum yazdığım bir ürün için aradılar ve bu yorumu silmeleri karşılığında kupon yükleyeceklerini söylemişlerdi. Rüşvet gibi.

• N11 cardfinans a 50 lira vermese benim gözümden dusmezdi ama 111 leri gömdü 50 liraya geçti

• VipLife kullanıcısına yanıt
    İmzanız çok hoşumsu
  • N11'in sahtekâr bir site olduğuna dair konu 2017'de hâlâ açılması ne üzücü.
  • Gittigidiyor sitesinde de ödemeyi onayladıktan sonra, yasal iade süresi içinde ürün iade etmeye kalkın da bir görün bakalım durumu.
  • Valla konuyu ilk açıldığından beri takip ediyorum 6 sayfa olana kadar hiçbir aksiyon almayan firma konu popüler e çıkıp ana sayfada görünmeye başlayınca nasıl da tutuştu...
  • Valla be 12 v 2.8 amper isildak akusu alayim dedim.aslinda 2.6 olmasi gerekli idi.n11 site üzerinden satici ile iletisime gecmek istdedim.mesaj yazmaya basladim.ancak mesajimda ..amper ..kelimesini bir turlu yazamadim

N11 canli destek hattina sordum...o kelime yasakli sistem filtre ediyor.. dedi bana.

Beynimden vurulmusa dondum.ben saticiya ..amper..kelimesini yazamiyacakmisim.

Boyle bir yonetim olabilir mi...hadi arkasinda şaheng grubu var iyidir dedim ama..

Yonetim ve idare edenler sifirin altinda.

Bir daha urun almam her halde.

• İki kere galaxy S4'e batarya aldım. Birinci aldığım 6 ay sonra şişti, ikinci ldığım 3 ay. İki satıcı da orijinal diye satıyor, orijinallikle alakası yok. Asla powerbank kullanmam, tüm gece şarjda bırakmam ve orijinal şarj aleti kullanırım. Parası batsın, orijinalinin kimden alınacağını bilen varsa çok makbule geçer, orijinal batarya bulamıyorum. Hepsi orijinal diye satıyor.
  • Beyler dikkat edin konuyu 10 mesaj altı mesajı olan erler bastı hep de olumlu yorum yapıyorlar. N11 fiyakayı düzeltmek için adam tutmuşa benziyor inanmayalım bu botlara.
  • n11 kepazeliktir

n11 ağır pişmanlıktır
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Servisten temin edeceksiniz 10 sene parça bulundurma zorunlulukları var.

• Daha dün masa lambası aldım resimlerde orjinalinin görüntüsü var bana geleni ise sahtesi ve faturası yoktu ondan 2 gün öncede bir siparişimde farklı ürün gönderdiler kafalarına göre içerik eklemişler birdaha töbe olsun bunlarla alışveriş yaparsam ...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.