Şimdi Ara

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
1
Favori
112.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
584 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ha bu arada cin turkmenistana turk olduklari icin degil MUSLUMAN olduklari icin zulm ediyor.
    Sokakta insan dovuyor asiyor kesiyor biciyor bu sana birsey hatirlatiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorüncekadam

Ha bu arada cin turkmenistana turk olduklari icin degil MUSLUMAN olduklari icin zulm ediyor.
    Sokakta insan dovuyor asiyor kesiyor biciyor bu sana birsey hatirlatiyormu ?
    Sende Budist Güney Koreli bir firmadan alışveriş yapmaya devam et :) kayış koptu diyosun artık :))
  • WinteR W kullanıcısına yanıt
    osmanli tugrasi alicam bi tavsiye versene soyle kallavi birsey olsun ama sartim n11den olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F01EF196D

Üyeliğimi sonlandırdım. Pınar ile Bağdat Baharat'ın yanına gönderdik n11'i de.
    pınar la bağdat ın problemi ne? kaçırmışım
  • quote:

osmanli tugrasi alicam bi tavsiye versene soyle kallavi birsey olsun ama sartim n11den olucak
    Bak bunlar da karaktersiz, gizli gizli cumhuriyeti yıkacaz diye toplanırlar, sonra çil yavrusu gibi dağilırlar, yerinde olsam soğutucu birşeyler alırdım.

quote:

cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder atatürk’e ve onun ilkelerine bağlılığımız bizim en vazgeçilmez değerlerimizden biri iken, bu talihsiz durumla karşılaştığımız için oldukça üzgünüz. bu yanlış anlaşılmaya mahal veren bildirimden dolayı içtenlikle özür dileriz.

n11.com"

artık alıntı yapmazsan sevinirim, işim gücüm var, neyse engelleyim şimdi anlamazsın.

• WinteR W kullanıcısına yanıt
    nasil uzuluruz nasil uzuluruz. e hani tavsiye boyle olmazki yahu isinize gelmedimi akc gitsin
  • Primciler gene ossuruktan nem kapıyor
  • Şu muhalif kesim, Atatürk Cumhuriyetine sahip çıkan kesim, birazcık kımıldandığında nasıl hizaya sokuyor hainleri.. güzel bir örneğini gördük burada.

İlla bir lider çıkacakta onun talimatıyla mı hareket edeceğiz? koyun sürürüsü değiliz ki.. yanlışı gören anında bu tepkisini (sonsuza kadar) koymaya devam etse bakın bakalım bir daha cüret edebiliyorlar mı?

Mesela yandaş kanallar malum.. şerefsiz havuz medyası (kanal ismi vermeyelim ama bilmeyen yok)

Bu kanalları izlemeyi boykot etmek hiç önemli değil..
    sistem nasıl işliyor?
    siz izleyince rating artıyor
    ratingi yüksek olan kanal ve programlara reklam yağıyor..

Peki biz izlemeye devam etsek ama o kanalların reklam kuşağında yayınlanan ürünleri boykot etsek neler olur
    düşünebiliyormusunuz?

Bir çok marka firma Halk Tv gibi muhalif kanallara reklam vermeye korkuyor.. neden? baskıdan korkuyorlar.
    sende dersin ki bende şu şu şu bu kanallarda reklamını gördüğüm hiç bir ürünü almayacağım..

bunu milyonların yaptığını düşünebiliyormusunuz?

Herşeyi siyasi partilerden beklemek yanlış ve bunun netice vermediğini gördük
    Halk bir kıpırdansa bakın neler olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih72 -- 12 Kasım 2018; 14:42:46 >

• kapitalist düzen zamanı gelince ayar çeker
    yarın öbürgün yaparlar sağlam bir kampanya/inidirim falan üyelikler yeniden aktif edilir
    3-5 kuruş paraya bakar
    fazla atıp tutmayın
  • damlaya damlaya göl oluruz elbet hiç bişi yapmamaktan elimizden geleni yapmak iyidir

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szgnsr -- 12 Kasım 2018; 15:34:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nocnoc

pınar la bağdat ın problemi ne? kaçırmışım

Alıntıları Göster
    Pınar => https://tr.sputniknews.com/turkiye/201704191028140040-karsiyakada-hayir-cikmasi-uzerine-sponsorlugu-cekme-tehdidi-yapan-pinar-urunlerine-boykot/

Bağdat Baharat => https://eksisozluk.com/entry/53466324

• quote:

nasil uzuluruz nasil uzuluruz. e hani tavsiye boyle olmazki yahu isinize gelmedimi akc gitsin

Lafim bosa gitmeyecegini bilsem sana burda saglam doserdim. Sor bakayim anasi babasi gavur olan padisahlarina kimlerin soyundan geliyolar?

Kuyucu murat pasa musluman oldugu icin mi kuyulari alevi kelleleriyle doldurdu?

Fatih mehmet adam ve insan oldugu icin mi, hurufileri diri diri, çukur kazdirip icinde yakti.

2.selim musluman oldugu icin mi caldirana kadar kelle keserek yurudu?

2 . mahmut musluman ve insan oldugu icin mi zulmetmedi de alevi bektasi tekkelerine siginan yenicerilerin kelllerini kopardi?

Sizin insanliginiz da inanciniz da insan dograyana kadar gecerli sizin tarihiniz 1299 dan itibarense türklerin tarihi M.Ö 3000

Çin Turkleri musluman oldugu icin kesiyormus da zulmediyormus da bik bik bik ötuyorsun. Cahil olmasan Turklerle Cinliler'in savaslari ne zamandan beri suruyor Çin Seddi kime karsi ne zaman yapilmis? Bilirdin. Gelmis burada, 3 kurus mahalle cahili babandan abinden duyduklarinla bu ulkeyi kurmus onun donundaki mok olamayacak herif gelmis hakaret ediyor. Senin eğitimin ne çocuk? Bir çivi çaktın mı bu ülkeye? Bir şeye bir katkın oldu mu? Senin ismini cismini tanıyan mı var, sünepe köşe başı bakkalı ve dandirik çevrenden başka kim biliyor da burada ülke kurucusuna cürette bulunuyorsun.

Dogru biz akla zekaya tapiyoruz inaniyoruz bilime bu bilimide Ataturk getirdi sizin gibi deve sidigine, seyhin pisligine tapmaktan çok daha şerefli ve ZEKAYA hitap eden bir efkardır bu.

Hadi otede agla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 12 Kasım 2018; 18:44:9 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• n11 dün ne kadarlık satış yaptı bilen varsa acil alıntılayabilir mi? Araştırdım bulamadım.
    Mesela geçen sene 11 Kasım'da 130 Milyon TL ile rekor kırmışlardı.
  • Cevap imzadadır.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Bu mesaj silindi.
    E işte laf söz ağızdan bir anda çıkar bir koca marka rezil rüsva olur değeri çakılı bu yüzden adımlarını doğru atacaksın.Kurumların siyasi dini figürlerle işi olmamalı ona buna kulpluk eder ve yanlış adım atarsan bum bir anda tarih olursun.Bu heryerde böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Gereksiz bir linç girişimi olduğunu düşünüyorum . Adamların isminde bile 11 varken 11.11 indirimlerinin 10 kasımdan sonrasına gelmesi onların suçu değil ki ? Yanlış hatırlamıyorsam bu siren olayı Trendyol'da vardı ve onlara mesaj vermek istemiş ama hemen yargısız infaz yapmışız . Arkadaşlar yapmayın bu kadar paranoyak olmayalım . Adamların pazarlamadaki ekibi bunu düşünemeyecek kadar salak olamaz .
    O ekip şuan yerinde durmuyordur.
  • atatürke laf atıldığı falan yok. başlık sadece karalama amaçlıdır malesef.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.