Yarbay
16 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri

avizenin içindeki elektrik kabloları ek fotodaki gibi şeffaf sıkılarak bağlantı yapılan aparatın ismi nedir? nasıl satın alabilirim?

aliexpress te falan connector diye arattım ama bundan çıkmıyor. başka başka bağlantı aparatları çıkıyor.

bu baya basit birşey. özel pense gerekmiyor. içinde küçük bir metal parça var, hem elektrik aktarımı yapıyor hem sıkı kalmasını sağlıyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ce/3e/05/ce3e05a6ca72b0b40bbc979931b29a01.jpeg&t=0&width=480&text=1

playstore hiçbir uygulama indirilemeyecek şekilde kilitleme/engelleme/ kapatma yapabiliyor muyuz?

nasıl?

playstore dan çıkış yapsam indirme engellenir mi?

Silinebilir

fiber 25mbps / akşam6-sabah6 100mbps tarifem var.

hız 100 olduğu zaman, modemin 3metre yakınındaysam cepten hız testi 97-100 görüyorum. ama 5 metrede hız 30'a 7-8 metrede hız 15e düşüyor.

ve böyle olunca da 100mbps hızı kullanamıyorum. modemin dibinde mi duracağım?

bu dediğim metreler duvarsız, ev içinde açık yerde

modem huawei 255 - superonline nın kendi verdiği modem.

ne yapmam gerekir?

mi wifi pro aldım- modemin dibine koyarım ordan neti uzatsın o diye, o zaten kafadan yarıdan fazla hız düşüyor, ortaya koydum yine aynı, kullanacağım yere koydum yine aynı, faydası olmadı. sadece menzili arttırıyor ama hızı düşürerek arttırıyor. onu iptal ettim kullanmıyorum.

benim modemde mi sorun var? yoksa ayarlarında mı sorun var?

yoksa superonlien a mı söyleyeyiim modemi mi değiştirsin?

kendime başka modem mi alayım?

ne yapmam gerekir.

yardımcı olmanızı rica ediyorum.

şimdiden teşekkürler

EDİT: xiaomi mi wifi 4A giga aldım. sorun çözüldü. altta da yazılı.

asus laptopa hdd yi çıkararak, ssd takıp, çıkardığım hddyi ssd'ye klonlamak istiyorum.

en kolay nasıl halledebilirim?

casper programı ile klonlamak için c ve d olan tek hardiski nasıl klonlayacak? sadece c yi secebilir miyim?

bir de mutlaka hdd kutusu olması gerekir? laptoptaki dvdromu çıkarıp, onun yerine caddy takmıştım. onun içine sdd yi takıp klonlayabilir miyim?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

huawei modeme ios uygulaması falan kullanarak arayüze uzaktan bağlana bilir miyim? ya da cihaz reset/ aç kapa falan gibi şeyler yapabilir miyim?

bir süre kullanımda wifi hızı düşüyor, arayüzden kapatıp açınca düzeliyor, bunun için her seferinde adres satırından kullanıcı adı şifre gir bakıma a gir resetle falan uğraşmadan telefondan yapma şansı var mı?

bir de bunu wifi dışından yapma şansı var mı?

teşekkürler

animal planet dsmarttan gitti mi?
yetkiniz yok diyor ? diğer kanallar var

daha önce nat geo nun bi kanali kaybolduydu. 6 ayda bir belgesel eksilecekse neye yaradı dsmart.
laptopta dvd yerine caddy takılarak hdd ye çevirdiğimiz zaman
1-montaj sonrası windowsta nasıl bir işlem yapmak gerekiyor?
2-yeni takılan hdd harici disk gibi mi yoksa ikinci bir hdd varmış gibi mi gözükür?
3-yeni takılan hdd'nın hızı usb ile bağlı hdd kutusundaki hdd hızına göre nasıl olur? yani kısaca hdd kutusunda kullanmak mı yoksa caddy ile kullanmak mı daha hızlı olur?
teşekkürler
2 tane 2.5luk harici hdd var. ikisi de calisir durumda kucuk bir plastik kutuda dikey olarak bitisik durumda duruyor. Bunun herhangi bir zarari var midir?
Nasil durmasi gerekir?
merhaba
iki teyzem 15 günlüğüne ankara haymana daki termal otellerden birinde konaklayıp, kaplıcadan yararlanmak istiyor.
yorumlara bakınca "doktorun oteli" "midas otel" "granos otel" en çok yorumu alanlar ama hepsine de iyi diyen de var, berbat diyen de var.
yakın tarihte gidip konaklamalı termalden yararlananlardan tavsiye bekliyorum.
şimdiden teşekkürler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Notebook
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.379
İkinci El Bölümü Mesajları: 119
Konularının görüntülenme sayısı: 1.028.533 (Bu ay: 5.012)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 146 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.